No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Teplá voda díky sluneční energii

Teplá užitková voda díky sluneční energii

Product Image Zásobníky na teplou užitkovou vodu Daikin dodávají teplou vodu nejvyšší kvality, protože společnost Daikin bere hygienu vody velmi vážně.

Vaše výhody

Vysoká kvalita vody

Zásobník na teplou vodu Daikin poskytuje teplou vodu v souladu s nejmodernějšími požadavky na hygienu, kdykoli je třeba.

Snížená tepelná ztráta

Tepelná ztráta je snížena na minimum díky vysoce kvalitní izolaci.

Solární připojení

Pokud zkombinujete naše ohřívače vody s našimi termálními solárními kolektory, můžete vysoce účinným způsobem využívat bezplatnou energii Slunce.

Zásobník teplé vody s eliminací Legionelly

Konstrukce zásobníku teplé vody zajišťuje maximální hygienu vody od chvíle, kdy je voda k ohřevu přepravována systémem potrubí.
Nánosy kalu, koroze, sedimentů a dokonce nebezpečné bakterie Legionella, které se běžně vyskytují v mnoha velkoobjemových zásobnících, se zde nevyskytují.

Technologie

Beztlakový solární systém

Solární kolektory se plní vodou, jen když Slunce dodává dostatek tepla. Naplnění kolektoru trvá méně než minutu. Po naplnění se jedno z čerpadel vypne a druhé udržuje oběh vody.

Tlakový solární systém

V případě zájmu můžeme dodat i tlakový solární systém. Tento systém se plní teplonosným médiem se správným množstvím nemrznoucí směsi, která brání zamrzání v zimním období. Celý systém je pak natlakován a uzavřen pro vyšší bezpečnost.