No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Teplá užitková voda díky slunci

Teplá užitková voda díky sluneční energii

Product Image Řešení Daikin pro TUV vám zajistí teplou vodu v nejvyšší kvalitě. Společnost Daikin totiž bere hygienu velmi vážně.

Vaše přínosy

Bezúdržbové řešení

Řešení Daikin pro TUV je navrženo tak, aby umožňovalo snadnou instalaci, provoz a údržbu. Je to umožněno snadným přístupem všech komponent shora a okamžitou přípravou teplé vody.

Řešení pro dalekou budoucnost

Řešení Daikin pro teplou vodu lze kombinovat s termálními solárními kolektory, proto lze velmi efektivně využívat energii slunce, která k nám přichází zdarma. Kromě toho lze čerpadlo použít jako formu ukládání energie.

Čerstvá teplá voda

Odstranění nutnosti dlouhého skladování vody má zásadní vliv na kvalitu připravené teplé vody. Tato voda je zdravější a slouží k eliminaci rizika „legionářské nemoci“.

Energetické úspory

Tato řešení pro přípravu teplé vody spadají do energetické třídy A, která může být po přidání slunečních kolektorů zvýšena dokonce až na A++ .

Řešení


1. Tepelné čerpadlo pro ohřev užitkové vody 2. Teplá užitková voda v kombinaci se systémem vytápění
hot water pump1 hotwater_2
Pokud potřebujete pouze teplou vodu, naše tepelné čerpadlo pro přípravu teplé užitkové vody je nejefektivnějším řešením na trhu, protože získává teplo ze vzduchu,.
Prostřednictvím výměníku tepla se toto teplo předává přímo do zásobníku – pro téměř okamžité zajištění teplé vody.
Chcete-li vidět, jak to funguje, klikněte zde.

Pokud chcete systém kombinující přípravu teplé vody a vytápění, nabízíme širokou škálu nejefektivnějších topných systémů s integrovanou
přípravou teplé užitkové vody. 
Další informace můžete zobrazit kliknutím zde.Zásobník teplé vody eliminující riziko legionelly

Struktura zásobníku teplé vody zajišťuje optimální hygienu, protože se zahřívaná voda rozvádí potrubním systémem.
Proto zde nedochází k jevům častým ve velkoobjemových nádržích, jakými jsou vznik nánosů kalu, rzi a usazenin nebo dokonce bujení nebezpečných bakterií legionella.