No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

Vítejte v programu Home Comfort Expert!

Product Image

Značka, která představuje nejvyšší kvalitu Daikin odbornosti


Náš program Home Comfort Expert představuje speciální službu šitou na míru potřebám rezidenčních koncových zákazníků, konkrétně pro vás. Partneři, kteří byli společností Daikin označeni jako Home Comfort Expert, byli podrobeni přísnému procesu výběru a jsou dobře obeznámeni s produkty a technologiemi společnosti Daikin. Na skladě mají všechny důležité Daikin jednotky vhodné pro domácí použití a pravidelně se účastní školení, jakožto i dalšího vzdělávání s cílem poskytnout vám ty nejlepší možné služby.

Kromě toho se mohou vždy opřít o technickou podporu společnosti Daikin a získat zvláštní ustanovení, záruky a podmínky pro reklamace, ze kterých vy jako zákazník máte přímý prospěch.
Nyní máte možnost vidět, že Daikin pro vás vyrábí výrobky nejvyšší kvality a naši Home Comfort Experts vám vedle toho poskytnou tu nejlepší možnou podporu. Tyto kombinace vytvoří perfektní domácí prostředí.
.
 • Daikin Showroom

  Dotkněte se, vyzkoušejte a zažijte naše produkty v showroomech našich Home Comfort Expert partnerů, kde vám odborníci odpoví na všechny vaše dotazy a provedou vás při výběru nejlepší jednotky, která vám bude vyhovovat.

 • Vysoce vyškolený personál

  Jedním z přísných požadavků kladených na naše Home Comfort experty je neustálé vzdělávání. Všichni pracovníci, kteří vám pomáhají, jsou vysoce vyškolení odborníci s velmi profesionální znalostí produktů, což znamená, že vám budou schopni poradit v každé oblasti související s vaším domácím klimatem.

 • Kompletní servis

  Když navštívíte našeho Home Comfort Expert partnera, nejdete koupit jen produkt. Kupujete celý balíček služeb, který zahrnuje poradenství od odborníků, řešení na míru, odbornou montáž a dokonce i servis a údržbu (záleží na partnerovi). To je něco, co dostanete pouze u našich Home Comfort Experts partnerů.

 • Speciální nabídky

  Naši Home Comfort Expert partneři mají někdy zajímavé nabídky, speciální nabídky, které vám jiní Daikin prodejci nemůžou poskytnout. Tyto nabídky jsou různé, může jít o slevy, prodloužení záruky nebo speciální služby.