Daikin

Nástěnné klimatizační jednotky
Řada CTXS-K / FTXS-K

Optimální design a komfort pro celý dům

Hlavním měřítkem designu řady CTXS-K / FTXS-K byla jednoduchost a funkcionalita. Díky jemným křivkám a splývajícím tvarům zapadají tyto jednotky skvěle do moderních ložnic a obytných prostor. Elegantní, jednoduché tvary byly vytvořeny tak, aby zapadly do každého moderního interiéru. Minimalistický a moderní design pomáhá jednotkám řady CTXS-K / FTXS-K posilovat dojem diskrétního stylu každé místnosti vašeho domu.

Moderní čistý design

Wall mounted small air conditioning units CTXS/FTXS-K series

Dokonalost v detailech - jednotka má nenápadný moderní čistý a funkční design. Montuje se na stěnu a má vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Matná krystalicky bílá barva dodává vnitřní jednotce svěží a elegantní vzhled. Kryty spodního a bočního potrubí zajišťují, že jednotky řady CTXS-K / FTXS-K čistě zapadají do každého interiéru.

Dálkové ovládání

Chcete stisknutím jednoho tlačítka vytvořit pocit pohody ve vaší místnosti? Je to zcela jednoduché. Řešením je řada CTXS-K / FTXS-K přichází s uživatelsky přívětivým dálkovým ovládáním. Je vyvinutá s ohledem a pozorností, aby splývala se stěnou a stala se nenápadným doplňkem každé domácnosti. Dálkové ovládání má minimalistický moderní design. Dálkové ovládání i vnitřní jednotka se dodávají s vysoce kvalitní krystalicky bílou povrchovou úpravou a perfektně spolu ladí.

Perfektně tichá

Ticho je velmi důležitý element pro kvalitní spánek během noci. Společnost Daikin hledala správnou cestu, aby vám zajistila pohodlný a ničím nerušený spánek. Výsledkem jsou vnitřní jednotky, u kterých si ani nevšimnete, že běží. Hluk, který produkují je sotva 19 dBA, což je úroveň odpovídající šeptání. Budete moct spát nerušeným hlubokým spánkem!

Špičkový výkon

Společnost Daikin se neustále snaží o vyšší účinnost svých zařízení. Řada CTXS-K / FTXS-K dosahuje špičkové výkonnosti. Jednotky řízené invertory upravují spotřebu energie tak, aby odpovídala aktuální potřebě. Dosahuje se tím významných úspor energie a při tom se maximalizuje komfort, protože se v místnosti udržuje stálá teplota. Výsledkem je, že řada CTXS-K / FTXS-K dosahuje špičkové výkonnosti s hodnocením celoroční energetické účinnosti až A++.

Správná vnitřní jednotka pro správnou místnost

Nabízíme úplnou řadu jednotek pro montáž na stěnu, které přinášejí optimální design a komfort pro každou místnost ve vašem domě.
Naše malé nástěnné jednotky jsou optimalizovány pro použití v moderních ložnicích, naše větší nástěnné jednotky přinášejí dokonalý komfort pro vaše obývací pokoje.

Funkce zajišťující úsporu energie

ENERGY SAVING FEATURES

Pro další zvýšení komfortu a účinnosti řady CTXS-K / FTXS-K slouží inteligentní prostorové čidlo přítomnosti osob, možnost nastavení úsporného režimu a týdenní časovač.