Daikin

Výhody

Vytápění optimalizované pro všechna roční období

Naše vysoce účinná technologie invertoru dokázala, v porovnání s klasickými geotermálními tepelnými čerpadly se systémem zapínání a vypínání, uspořit až o 20 % více energie.

V našem systému:

  • Solanka, tedy směs vody a nemrznoucího přípravku, která funguje jako teplonosné médium mezi zemí a tepelným čerpadlem, je udržována při vyšší stabilní teplotě, čímž se omezují nároky na spotřebu energie tepelného čerpadla.
  • Pomocný efekt invertorového kompresoru minimalizuje použití elektrického topného tělesa, což vede ke snížení spotřeby energie.
  • Vysoké provozní účinnosti invertorového kompresoru se dosahuje při částečném zatížení. Pro více než 90 % celkového výkonu vytápění není nutný plný výkon jednotky, spotřeba energie je snížena na minimum.
    Čtěte dále
To vše vede ke snížení provozních nákladů a k rychlejší návratnosti investice.

Tichý chod

Účinná izolace a moderní odpružení kompresoru udržují hladinu hluku na minimu.
Kompresor jednotky přizpůsobuje své otáčky zatížení. Protože kompresor pracuje více než 90 % času při částečném zatížení, je hladina hluku významně omezena.

SNADNÁ INSTALACE KOMPAKTNÍ A ELEGANTNÍ JEDNOTKY

  • Integrací expanzních nádob, bezpečnostních ventilů a filtrů dovnitř tepelného čerpadla je instalace mimořádně úhledná a čistá. 
  • Jednotka má malý půdorys a elegantní design, který přispívá ke splynutí jednotky s dalšími zařízeními v domácnosti. 
  • Aby se zkrátil čas potřebný na instalaci jednotky ve vašem domě, montujeme již v továrně na horní stranu modulu tepelného čerpadla zásobník teplé užitkové vody.

Jednoduchý dálkový ovladač

Funkce termostatu: ovladač tepelného čerpadla může být umístěn do obytné místnosti a sloužit jako pokojový termostat. Systém automaticky přizpůsobuje teplotu vody v okruhu vytápění tak, aby bylo dosaženo požadované teploty v místnosti. Výsledkem je stabilní výkon a vyšší úroveň komfortu.