Daikin

Výhody
kazetové jednotky s kruhovým výdechem

PROUDĚNÍ VZDUCHU 360°

pic02Proudění vzduchu 360° zajišťuje stejnou teplotu a proud vzduchu ve vaší kanceláři, restauraci nebo obchodu, bez mrtvých zón.

SAMOČISTICÍ PANEL

autoclean2Kazetová jednotka s kruhovým výdechem Daikin může být vybavena speciálním filtrem, který se jednou denně samočinně čistí a zajišťuje tak trvalý optimální výkon. Výsledek? Až o 50 % vyšší účinnost ve srovnání se standardními panely.

SNÍMAČ PŘÍTOMNOSTI OSOB

pressensorKazetová jednotka s kruhovým výdechem poskytuje optimální pohodu a účinnost. Volitelný snímač přítomnosti osob zvyšuje úsporu energie až o 27 % a umožňuje systému přizpůsobit se přítomnosti osob v místnosti.

PODLAHOVÝ SNÍMAČ

floorsensorPro optimalizaci pohody může být kazetová jednotka s kruhovým výdechem vybavena podlahovým snímačem (dodatečné příslušenství). Podlahový snímač zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla mezi stropem a podlahou. Průvan a studené nohy jsou minulostí.

FLEXIBILNÍ INSTALACE

3602Doplňková sada vložek umožňuje vytvořit 2, 3 a 4cestný proud vzduchu pro instalaci v rozích, u zdi nebo v dlouhých místnostech nebo místnostech s nepravidelným tvarem.

NENÁPADNĚ SKRYTÉ VE STROPĚ

ceiling2Kazetová jednotka s kruhovým výdechem je určena pro snadnou instalaci v zavěšených podhledech. Ozdobný přední panel kazety se dodává ve dvou barevných provedeních: bílá s bílými klapkami nebo bílá se šedými klapkami.

NOVÝ OVLADAČ

Vylepšený kabelový ovladač BRC1E52A/B vám dává možnost ovládat všechny funkce kazetové jednotky s kruhovým výdechem včetně tří týdenních časovačů a sledování spotřeby energie.controller2