No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

Daikin Emura vyhrála ocenění reddot 2014 za design produktu

Květen 2014_Daikin Emura získala světově proslulé ocenění reddot 2014 za produktový design v kategorii klimatizace, a tím potvrzuje své postavení ikony současného řízení klimatu.

Každoroční ocenění reddot posuzuje mezinárodní porota složená z odborníků na design, kteří hodnotí produkty na základě řady kritérií, včetně estetiky, inovace, funkčnosti a jejich působení v oblasti životního prostředí, stejně jako kvalitu, ergonomii a životnost. O letošní cenu bojovalo 4815 produktů od 1.816 designérů, výrobců a architektů z 53 zemí.


Navržená v Evropě, k uspokojení jedinečného evropského vkusu, má oceněná jednotka Daikin Emura aerodynamický a neuvěřitelně tenký profil, což z ní činí designový prvek na každé zdi. Inovativní technologie kompresoru přináší účinnost až A + + +, v kombinaci s minimální hladinou akustického hluku, která je nižší než 19dBA. V komentáři k ocenění řekl Carl Lievens, generální ředitel společnosti Daikin Central Europe, : "Toto ocenění dokazuje, jak dobře nová Daikin Emura spojuje elegantní design s inovativní technologii. Její elegantní silueta, kvalitní materiály a výjimečné provedení jsou přizpůsobeny neméně vynikající úrovni účinnosti. "


Daikin Emura, je k dispozici ve stříbrné/antracitové nebo čisté matné bílé, může být ovládána dálkově přes aplikaci ("Online Ovladač"), která je k dispozici pro zařízení Apple a Android. Inteligentní snímač přítomnosti šetří energii, když je místnost prázdná, usměrňuje proud vzduchu, aby se zabránilo chladnému průvanu, snižuje tak dramaticky spotřebu energie, ve srovnání s jinými klimatizačními jednotkami.


 

Pro vice informací o společnosti Daikin prosím navštivte www.daikin.cznebo nás kontaktujte:


Press Contact:

Daikin Airconditioning Central Europe – Slovakia, spol. s r.o.

Zuzana Klimková

Galvaniho 15/C, 821 04 Bratislava

 

+420 602 530 566 / klimkova.z@daikin.cz