No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

Daikin představuje systém VRV IV se zpětným získáváním tepla: Největší pokrok v efektivitě od dob inverterového kompresoru

Daikin učinil obrovský pokrok v účinnosti klimatizace díky svému novému systému VRV 4 se zpětným získáváním tepla. Jeho účinnost je zvýšena až o 28 % oproti předchozí generaci VRV. Navíc je vysoce flexibilní a oproti podobným systémům umožňuje rychlejší instalaci.

VRV IV se zpětným získáváním tepla integruje několik systémů dohromady, obnovuje teplo "zdarma" z oblastí, které vyžadují chlazení, a používá jej k vytápění jiných oblastí a navíc zajišťuje teplou vodu. Poskytuje optimální vnitřní komfort v komerčních budovách, má velmi vysokou účinnost (COP až 10), jeho provoz vede ke snížení nákladů za energii a emisí CO2.


Tří-potrubní systémy Daikin jsou již dlouhou dobu nejúčinnější na trhu, ale tři revoluční inovace – technologie variabilní teploty chladiva, průběžné vytápění při odtávání pro zvýšení efektivity a pohodlí a VRV konfigurátor pro rychlejší instalaci – posouvají VRV systémy na vyšší úroveň. 


Systémy VRV IV se zpětným získáváním tepla razí cestu ve flexibilním designu a instalaci, jsou posíleny novými a jedinečnými BS boxy. Navíc je snížena jejich hlučnost, a proto jsou vhodné pro umístění např. v ložnici.


VRV 4 se zpětným získávání tepla přichází na trh právě nyní. Jeho jedinečná 360 účinnost, nejlepší provozní efektivita na trhu, působivý design, stejně jako snadná instalace přesvědčí každého investora o vhodnosti tohoto systému pro jeho budovu. 


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se podívejte na www.daikin.cz!