No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Vodou chlazené chladicí jednotky

Vodou chlazené chladicí jednotky

Product Image

Účinné vodou chlazené chladicí jednotky Daikin s malými nároky na údržbu jsou zvláště vhodné pro kritické průmyslové aplikace, kde je vyžadována regulace teploty v rozmezí ±0,5 °C. 

Vaše výhody

Široká škála produktů

Naše široká řada produktů pro střední a velké prostory znamená jistotu, že naleznete optimální model pro vaši aplikaci.

Univerzální použití

Společnost Daikin přináší širokou řadu aplikací procesního chlazení pro všechny podmínky a požadavky na chlazení.

Mimořádná odolnost

Kompresorové chladicí jednotky Daikin používají v kompresorech technologii magnetických ložisek, která mimořádně prodlužuje odolnost a snižuje náklady na údržbu.

Vysoký výkon

Výkon našich chladicích jednotek je až 10 800 kW pro jednu jednotku a odpovídá zdrojům tepla pro systémy oblastního vytápění a chlazení.

Produkty

Přehled
  • Velké prostory

    I velké a na energie náročné prostory mohou využít mimořádně úsporné funkce, které snižují spotřebu elektřiny.

  • Procesní chlazení

    Chladicí jednotky Daikin jsou dokonalým řešením pro procesní chlazení v náročných podmínkách a nabízejí přesnou regulaci a stabilitu v jakýchkoliv teplotních podmínkách.

  • Oblastní chlazení

    Vysoký výkon, velké chladicí jednotky s turbokompresorem přináší nedostižnou spolehlivost a stabilitu do systémů okrskového chlazení velkých prostor.

Technologie odstředivého kompresoru

Inovativní odstředivý kompresor s nízkým třením Daikin je vybaven pouze jednou pohyblivou součástí, má vyšší účinnost, zvýšenou spolehlivost a nižší náklady na údržbu.

Technologie řízení invertorem

Jedinečná technologie řízení invertorem Daikin spotřebovává pouze energii nutnou pro reálné zatížení. Výsledkem je vyšší energetická účinnost, rychlejší dosažení komfortu a rychlejší návratnost investic do HVAC systému.