No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Průmyslové kondenzační jednotky

Průmyslové kondenzační jednotky

Product Image

Osvědčená řada průmyslových chladicích jednotek kombinuje účinnost a spolehlivost se snadnou instalací a údržbou – tyto jednotky jsou dokonalé pro aplikace s nízkými a středními teplotami, jako jsou chlazené sklady, hypermarkety a zpracování potravin.  

Vaše výhody

Široký rozsah teplot

Od chlazených skladů, přes distribuci a zpracování potravin, společnost Daikin nabízí přesně regulované prostředí s vysokým výkonem mrazení.

Spolehlivý provoz

Skříň odolná vůči počasí s antikorozní povrchovou úpravou zajišťuje dlouhou životnost profesionálních kondenzačních jednotek i v náročném podnebí.

Úspory energie a nákladů

Nové technologie invertorů a tepelných čerpadel Daikin přinášejí vysoce účinný provoz a podstatné úspory energií a nákladů.

Jednoduchá instalace

Venkovní průmyslové jednotky Daikin se snadno instalují i v omezeném prostoru – mají malý půdorys a nízké požadavky na propojení potrubí.

Prostory pro skladování potravin

 • Chlazené sklady

  Mrazicí technologie společnosti Daikin podporuje v závodech na zpracování mražených potravin mrazení při konstantní teplotě.


 • Distribuční centra potravin

  Společnost Daikin nabízí spolehlivé řešení pro distribuční centra potravin, kde kontrola kvality produktů zcela zásadní.

 • Velké supermarkety

  Integrované systémy Daikin jsou dostatečně flexibilní pro různé teploty vyžadované v maloobchodě – a snižují spotřebu energie asi o 50 %.

 • Zpracování potravin

  Společnost Daikin nabízí spolehlivá řešení mrazení potravin pro každou z fází kultivace a výroby.

Technologie

 • Technologie řízení invertorem

  Jedinečná technologie řízení invertorem Daikin spotřebovává pouze energii nutnou pro reálné zatížení. Výsledkem je vyšší energetická účinnost, rychlejší dosažení komfortu a rychlejší návratnost investic do HVAC systému.
 • Ekonomizér

  Funkce ekonomizéru přináší dvě hlavní výhody:
  1. zvýšení výkonu výparníku při snížení nároku na pohlcenou energii,
  2. snížení teploty na výstupu, což vede k úsporám energie a prospívá kompresoru.