No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Oblastní chlazení

Řešení oblastního chlazení

Product Image

Společnost Daikin nabízí vysoce účinná řešení chlazení, která lze plně přizpůsobit potřebám velkých komunit nebo oblastí. Výsledkem jsou nižší náklady na energii a menší uhlíková stopa. 

Vaše výhody

Vysoký výkon

Pokud je vyžadováno chlazení většího množství budov, společnost Daikin nabízí na míru připravené konfigurace schopné vysokého chladicího výkonu jedné jednotky až 10 800 kW. Jednotky mohou být instalovány v sérii tak, aby splnily požadavky na klimatizaci a chlazení.

Energeticky účinný systém chlazení

Požadavky a náklady na energie rostou, proto musí být oblastní chlazení pro kanceláře, pracoviště a domácnosti stále více účinná, spolehlivá a šetrná k životnímu prostředí. Přizpůsobená řešení společnosti Daikin snižují celoroční spotřebu energií a provozní náklady.

Přizpůsobení požadavkům zákazníků

Ve fázi konstrukce nástroje výběru Daikin umožňují konstruktérům vytvořit řešení pro jakýkoliv projekt chlazení, se širokými možnostmi volitelných doplňků, příslušenství a kombinací, které přinesou optimální řešení pro každou budovu.

Profesionální podpora

Společnost Daikin nabízí specializovaný servis všem svým obchodním partnerům. Hledáme dlouhodobá partnerství, která poskytují plně integrovaná řešení vytápění, chlazení, větrání a mrazení ve vaší komunitě nebo oblasti.

Produkty

Přehled