No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

Porta Fira

Hotel Santos Porta Fira je považován za nejlepší mrakodrap na světě a byla mu udělena prestižní architektonická cena „EMPORIS AWARD 2010.“ Nachází se v L'Hospitalet, jedné z oblastí s největším hospodářským rozmachem v Barceloně, na opačné straně proti Fira Gran Vía, což je bezkonkurenční poloha pro přístup do centra Barcelony a na letiště El Prat.

Média

Reference

Tento projekt opět posiluje společnost Daikin v pozici čelního výrobce v oblasti klimatizace velkých budov, schopného poskytovat řešení, která vynikají nejen pro svou přesnost a spolehlivost, ale také pro svou energetickou účinnost.

Proč Daikin

Zákazník je rozhodným přívržencem společnosti Daikin, která od roku 1996 pracovala na instalaci zařízení Daikin

Všeobecné informace

Zákazník

Hotel Santos Porta Fira
http://hotelbarcelonaportafira.com

Aplikace

  • Hotel

Potřeba

  • Klimatizace
  • Ovládání
  • Topení

Řešení

Společnost Daikin byla vybrána, protože její řešení splňovalo vysoké standardy komfortu tohoto unikátního hotelu o 24 patrech a výšce 113 m, díky instalaci 74 venkovních jednotek a 664 vnitřních jednotek se systémem přímého výparu chladiva R-410A a dvěma vzduchem chlazenými chladicími jednotkami s jedním šroubovým kompresorem a chladivem R-134a.

Adresa

Systém

Název produktu: VRV

Typ

  • Aplikované systémy
  • Vytápění
  • VRV

Přehled jednotek

74 venkovních jednotek (60 x venkovní jednotky VRV se zpětným získáváním tepla) řízených rozhraním Intelligent manager; 664 vnitřních jednotek; 2 x vzduchem chlazené chladiče vody (EWAD 600 BJYNN/Q)

Construction information

Typ

Novostavby

Rok

Leden 2010

Added value

V budově byl nainstalován ovládací systém BMS společnosti Daikin, model I-512 Manager. Pomocí tohoto systému je možné řídit přístup ke klimatizačnímu systému, provádět preventivní a prediktivní sledování údržby a monitorovat všechny součásti Daikin (ACNSS), a to po celých 24 hodin, 365 dní v roce. Tento kontrolní a monitorovací systém zajišťuje nepřetržité sledování zařízení a optimalizuje jeho bezchybné fungování, což má příznivý vliv na spolehlivost a zaručuje instalaci s optimalizovanou spotřebou.

Informace o partnerovi

Společnost provádějící instalaci:

Climava
Prohlášení o zřeknutí se odpovědnosti