Daikin_3125x1646_Foto_LANDING_page.jpg

K tepelnému čerpadlu čistička vzduchu v hodnotě 20 000 Kč v ceně

Plánujete do konce roku nákup tepelného čerpadla
a záleží vám na čerstvém a zdravém
vzduchu u vás doma? Zaregistrujte se
do konce července 
a získejte při nákupu
tepelného čerpadla čističku vzduchu
v ceně.

 

Díky nezávazné registraci v období od 1. května do 31. července 2020, získáte k nákupu vybraného tepelného čerpadla Daikin Altherma, který musí proběhnout do konce roku 2020, tichou a výkonnou čističku vzduchu Daikin Ururu* v hodnotě 20 000 Kč.

*V případě nedostupnosti modelu Daikin Ururu v daném období, bude čistička vzduchu Daikin Ururu nahrazena jinou čističkou vzduchu Daikin ve stejné či vyšší cenové hodnotě.

Jak to funguje?

Do konce července 2020 se nezávazně registrujte – vyplněním krátkého formuláře.

Po registraci obdržíte e-mail s unikátním kódem. Tento kód předložíte svému prodejci při nákupu tepelného čerpadla a automaticky získáte i čističku vzduchu.

Unikátní kód lze využít při nákupu vybraných tepelných čerpadel Daikin Altherma u autorizovaných Daikin partnerů od 1. května do 31. prosince 2020.

Seznam čerpadel v akci

Daikin_920x600_Vizual k tepelnym cerpadlum.jpg

Nezávazná registrace pro získání kódu

Nejnovější tepelná čerpadla Daikin Altherma

Společnosti Daikin je po mnoho let na špici ve vývoji a výrobě tepelných čerpadel. Neustále zdokonalujeme energetický výkon ve spojení s šetrnou výrobou energie. Tepelná čerpadla Altherma získávají přibližně 75 % své energie pro vytápění a horkou vodu ze vzduchu, přičemž pouze 25 % pochází z elektřiny. Patří proto mezi nejúspornější dostupná řešení vytápění.

Řada tepelných čerpadel Daikin Altherma 3 dosahuje vysoké účinnosti díky technologii Bluevolution, která šetří provozní náklady a má nízký dopad na životní prostředí. Tato technologie je postavena na námi vyvinutém kompresoru, který využívá ekologické chladivo R-32.

Díky této technologii dosahují čerpadla řady Altherma vysokého výkonu i při nízkých venkovních teplotách, kdy spolehlivě pracují až do -28° C. Nová vysokoteplotní čerpadla pak ohřejí vodu pro vytápění až na 70 °C, a to vše při extrémně nízké hlučnosti. Zařízení můžete ovládat a monitorovat online prostřednictvím smart ovladačů, což posouvá hranice komfortu i efektivního využití energie na vysokou úroveň.

Mezi čerpadly Daikin Altherma si můžete zvolit to nejvhodnější řešení pro váš domov, ať se jedná o novostavbu nebo náhradu vašeho stávajícího vytápění.

EPRA-D_ip5.jpg

Čistička Daikin Ururu pro čistý a zdravý vzduch u vás doma

Čistička vzduchu Daikin Ururu zvlhčuje vzduch a výrazně tak zlepšuje jeho kvalitu. Účinně odstraňuje alergeny (např. pyly, roztoče a prach), bakterie a viry. Navíc efektivně odstraňuje tabákový kouř a rozkládá i ostatní pachy.

AP_mockup_URURU_MCK75J_710x460.jpg

Důvody, proč chtít tepelné čerpadlo Daikin Altherma právě teď

1. Je účinnější

Vysoká účinnost a výkon! Garantujeme spolehlivý provoz i při nejchladnějším počastí až do -28 °C. Nové vysokoteplotní čerpadlo ohřívá vodu na teplotu +70 °C i při venkovní teplotě -15 °C a to bez pomoci přídavného elektrického vytápění. A to vše při velice tichém provozu. Tepelná čerpadla Daikin Altherma mají velmi nízké provozní náklady. Díky plynulé regulaci výkonu ušetříte navíc za akumulační nádrž.

 

 

 

2. Je tiché

Tepelná čerpadla Daikin Altherma jsou vybavena originálním Daikin kompresorem s plynulou regulací výkonu, který je navržen speciálně pro vytápění. V porovnání s běžnými rotačními a scroll kompresory je Daikin kompresor tišší, má větší provozní rozsah, méně podléhá opotřebení a dosahuje vyšších účinností zejména při částečné zátěži. Tepelné čerpadlo nebude rušit vás ani vaše sousedy.                                                                                                                                                                                                                 

                   
                                  

3. Je spolehlivější

Technologie i materiály použité pro výrobu našich čerpadel jsou velmi spolehlivé. Kromě odolného kompresoru mají tepelná čerpadla Daikin Altherma i speciálně upravenou (bezrámovou) konstrukci venkovní jednotky a vyhřívání spodní desky horkými parami pro okamžité odtávání. Proto na tato čerpadla poskytujeme záruku 7 let (v případě pravidelného servisu), což je mj. doba obvyklé návratnosti investice.


 

 

4. Máme řešení pro každou stavbu

Tepelné čerpadlo i systém ovládání si můžete zvolit přesně na míru dle vašich požadavků a preferencí z široké nabídky. Jsou vhodná nejen do novostaveb a nízkoenergetických domů, ale také do rekonstruovaných objektů jako náhrada už nevyhovujícího zdroje vytápění nebo do bytových domů. Navíc naše systémy můžete kombinovat i s dalšími zdroji energie, jako je slunce či plyn.
 

5. Má snadné ovládání

Tepelné čerpadlo je vybaveno přehledným intuitivním ovládání. Nastavení požadovaného režimu vytápění pro dosažení většího komfortu i energetických úspor je snadné. Pomocí wifi aplikace můžete navíc ovládat své čerpadlo odkudkoliv a kdykoliv.

 

 

 

6. Více než 90 let zkušeností

Daikin je japonská firma s více než 90letou tradicí a zkušenostmi ve vývoji a konstrukci technologií vytápění a chlazení. Tepelná čerpadla vyrábíme už půl století! Naše produkty se vyrábí také v České republice v našich závodech v Plzni a v Brně.

 

 

 

7. Získáte příspěvek z „Kotlíkové dotace“ nebo z programu Nová zelená úsporám

Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR připravily pro období 2019/2020 dotační program, z něhož můžete získat až 127 500 Kč na výměnu původního kotle na tuhá paliva za nový ekologický tepelný zdroj.

Celkový objem peněz pro toto období je 3 125 000 000 Kč. Tak neváhejte a podejte žádost, máte čas jen do konce letošního roku. Seznam výrobků Daikin (a jejich SVT kódů), na které se vztahují kotlíkové dotace najdete zde: https://www.daikin.cz/cs_cz/dotace/seznam-dotovanych-cerpadel.html.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

Zaregistrovali jste se a neobdrželi jste e-mail s unikátním kódem? Napište nám na marketing@daikin.cz.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného tepelného čerpadla? Kontaktujte naše odborníky.

Filip Razím

E-mail: razim.f@daikin.cz

Telefon: 721 637 917

Oblast: Jihočeský, Středočeský, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Vysočina

Martin Riedl

E-mail: riedl.m@daikin.cz

Telefon: 773 762 650

Oblast: Západočeský, Středočeský, Praha, Karlovarský, Ústecký

Josef Mana

E-mail: mana.j@daikin.cz

Telefon: 773 798 343

Oblast: Morava