Altherma_3_H_HT_Heizungsmodernisierung_Banner.jpg

K tepelnému čerpadlu čistička vzduchu v ceně

Při registraci do 31. 7. 2021  získáte unikátní kód, který můžete jednorázově využít u autorizovaného prodejce Daikin při nákupu tepelného čerpadla Daikin Altherma. Po předložení kódu prodejci získáte k tepelnému čerpadlu  výkonnou čističku vzduchu Daikin Ururu v hodnotě 24 000 Kč  v ceně. Kód platí do 30. 9. 2021.

Daikin_Air Purifier_Residential_header.jpg

Čistička vzduchu v ceně k tepelnému čerpadlu

Čističky vzduchu Daikin jsou výkonné, tiché a zlepší kvalitu života u vás doma. Čistička vzduchu Daikin Ururu je vybavená jedinečnou technologií Flash Streamer a vysoce výkonným HEPA filtrem. Efektivně odstraňují pachy, alergeny a viry, zvlhčuje vzduch a zajistí tak zdravý a čistý vzduch pro všechny členy domácnosti včetně alergiků a astmatiků.

Tepelná čerpadla zařazená do akce

Společnost Daikin je po mnoho let na špici ve vývoji a výrobě tepelných čerpadel. Neustále zdokonalujeme energetický výkon ve spojení s šetrnou výrobou energie. Tepelná čerpadla Altherma získávají přibližně 75 % své energie pro vytápění a horkou vodu ze vzduchu, přičemž pouze 25 % pochází z elektřiny. Patří proto mezi nejúspornější dostupná řešení vytápění.

Pořiďte si i vy tepelné čerpadlo Daikin Altherma a získejte čističku vzduchu v ceně, akce platí do 30. 9. na tato čerpadla: 

 

Nemáte vybraného partnera pro zakoupení tepelného čerpadla Daikin? Pomůžeme vám s výběrem

Daikin dlouhodobě spolupracuje jen s těmi nejlepšími a prověřenými instalačními firmami, které vám zajistí precizní služby při nákupu tepelného čerpadlo včetně instalace a pravidelného servisu.

Kontakty na naše partnery, u kterých můžete uplatnit unikátní kód do 30. 9. 2021, najdete zde. 

 

ERLQ-CW1_02_007_Installation-pictures.jpg
logo-cestadomu.png

Zakoupením výrobků Daikin pomáháte

Společnost Daikin dlouhodobě podporuje neziskovou organizaci Cesta domů, která poskytuje kvalitní péči nevyléčitelně nemocným dospělím a dětem. Díky zakoupení výrobku Daikin podpoříte Cestu domů i vy. Za každé prodané tepelné čerpadlo přispějeme Cestě domů za vás.