Záruka 7 let na tepelné čerpadlo Daikin Altherma

Daikin při výrobě tepelných čerpadel Daikin Altherma v továrnách v České republice (Brno a Plzeň) a Belgii (Ostende) používá vlastní kompresory a další součástky. Díky tomu se může zaručit za spolehlivost a dlouhou životnost svých výrobků. Proto vám rádi poskytneme záruku 7 let.

Na jaké produkty se záruka vztahuje?

Záruka se vztahuje na tepelná čerpadla Daikin Altherma z produktové řady Daikin Altherma. A to jak na venkovní, tak vnitřní jednotky. 

Kompletní produkty této řady najdete zde: www.daikin.cz/cs_cz/reseni.

Jaké jsou podmínky pro získání záruky 7 let?

Abychom vám záruku uznali, je třeba dodržet následující podmínky:

a) Tepelné čerpadlo Daikin Altherma bylo instalováno a uvedeno do provozu realizační firmou, která je proškolená na montáž a servis tepelných čerpadel společností DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE – CZECH REPUBLIC spol. s r.o., IČ: 480 39 497 

Seznam proškolených firem naleznete zde: www.daikin.cz/cs_cz/partneri.

b) Tepelné čerpadlo bylo uvedeno na trh společností DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE – CZECH REPUBLIC spol. s r.o.

c) Na tepelném čerpadle je každý rok provedena placená servisní prohlídka, kterou provádí proškolená servisní firma. Při uvedení tepelného čerpadla do provozu sepíše s touto firmou majitel nemovitosti servisní smlouvu.

Kdo záruku 7 let na poskytuje?

Společnost DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE – CZECH REPUBLIC spol. s r.o., se sídlem Pobřežní 778/3A, 140 00 Praha 4 – Michle, Česká republika, IČ: 480 39 497, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddílu C, vložce 15503, ve spolupráci s proškolenými servisními partnery.