7 let záruka

Proč záruka 7 let?

Daikin věří svým výrobkům vyrobeným ve vlastních továrnách v České Republice (Brno a Plzeň) a Belgii (Ostende) s použitím vlastních kompresorů a dalších součástí efektivních tepelných čerpadel Daikin Altherma. Díky tomu pro nás není problém tuto záruku poskytnout.

Na co se záruka vztahuje?

Záruka se vztahuje na tepelné čerpadlo Daikin Altherma (venkovní jednotka, vnitřní jednotka) z produktové řady Daikin Altherma. Kompletní řada www.daikin.cz/cs_cz/reseni

Jaké jsou podmínky získání záruky 7 let?

Pro uznání záruky je třeba dodržet následující podmínky:

a) Tepelné čerpadlo bylo instalováno a uvedeno do provozu realizační firmou, která je proškolená na montáž a servis tepelných čerpadel společností DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE - CZECH REPUBLIC spol. s r.o. , IČ: 480 39 497 

b) Seznam proškolených firem naleznete na www.daikin.cz/cs_cz/partneri

c) Tepelné čerpadlo bylo uvedeno na trh společností DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE - CZECH REPUBLIC spol. s r.o. 

d) Na tepelném čerpadle je provedena každý rok placená servisní prohlídka proškolenou servisní firmou, se kterou při uvedení do provozu tepelného čerpadla sepíše majitel nemovitosti servisní smlouvu.

Kdo záruku 7 let na poskytuje?

Společnost DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE - CZECH REPUBLIC spol. s r.o., se sídlem Budějovická 778/3a, 140 00 Praha 4-Michle, Česká republika, IČ: 480 39 497, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddílu C, vložce 15503. Ve spolupráci s proškolenými servisními partnery.