Daikin career - There's more in a Daikin day

PRACOVAT PRO DAIKIN – Jak skvělé!

S námi poznáš jak se protiklady přitahují – světový lídr pro moderní vytápění, větrání a klimatizaci, kde ty jsi na prvním místě. Stabilní zaměstnavatel, u kterého se můžeš dynamicky rozvíjet. S kulturní rozmanitostí místo jednotvárnosti. Kde nemusíš mít jen dobré nápady, ale můžeš je i realizovat.

STABILNÍ DYNAMIKA – Jak skvělé !

Jako vedoucí značka pro moderní vytápění, větrání a klimatizaci ti můžeme zaručit úspěšný rozvoj, a to jak v odborných dovednostech, tak komunikaci. Nabízíme dobrou práci a prostor k tvým nápadům. Dáváme lidem prostor k vlastní iniciativě, abychom dokázali vytvořit dynamickou společnost, která se dokáže přizpůsobit probíhajícím změnám. Slibujeme ti dobré pracovní podmínky, odpovídající plat a příležitost pro rozvoj.

Naše firemní kultura je založena na respektu a jedinečné atmosféře – my všichni jsme na prvním místě. Toto zvyšuje potěšení naší práce stejně jako naše společné úspěchy. Díky tomu, že pocházíme z více kultur využíváme řadu pohledů na neustále nová témata. Stručně řečeno: i přesto že jsme velká společnost, udržujeme vše velmi osobní – s námi jsi na prvním místě. Držíme při sobě, ale zároveň jsme i flexibilní a nabízíme spoustu benefitů.

howcoolisthat-branko.jpg

Podnětné inovace

Jste odhodlaní najít řešení tak jako my? Jako vedoucí na trhu v energetické účinnosti věříme, že naše pokrokové přiblížení se k výrobnímu rozvoji přináší jedinečnou kvalitu a všestrannost našim integrovaným řešením.

Osobní rozvoj

Věříme, že nejkvalitnější výrobky a služby jsou doručovány talentovanými jednotlivci. Proto se snažíme investovat do osobního rozvoje a nabízíme příležitosti pro růst během vaší kariéry.

Komunita Daikin

Zábava při práci je důležitá.
Družnost a spolupráce pomáhají při vzniku pevných vztahů mezi kolegy.
Přidejte se k zábavným aktivitám pořádaným naším Daikin Entertaiment Teamem a okamžitě se budete cítit jako doma.

Mezinárodní školení

Jste čerstvým absolventem s mezinárodními ambicemi? Evropské mezinárodní školení Daikin nabízí vybraným účastníkům možnost získat mezinárodní zkušenost spojenou s rozsáhlým cvičením pro skokový start jejich kariéry ve firmě Daikin.

internationaltraineeship-careers.jpg

Promluvte si s našimi talenty

careers_veerle.jpg

Veerle

‘V technickém servisu je naší prací řešit problémy a odpovídat na technické otázky ze strany našich zákazníků. Naše oddělení představuje tři klíčové hodnoty: rychlost, spolehlivost a přátelskost. Tvrdě pracujeme, abychom zajistili užívání těchto hodnot každý den. Důležité je pro nás být našim zákazníkům spolehlivým podpůrným systémem.'

careers_bert.jpg

Bert

‘Udržení otevřené komunikace přes hranice je pro nadnárodní společnost zásadní. Jako člen týmu digitálního marketingu společnosti Daikin v EMEA často cestuji do partnerských kanceláří v zahraničí, abych s nimi sdílel komunikační materiály. Během těchto návštěv je mi připomenuta silná firemní kultura společnosti Daikin, protože pracuji s lidmi, kteří nejsou jen těmi nejlepšími v oboru, ale také mají fantastický týmový duch.’

careers_bas.jpg

Bas

‘Daikin je progresivní firmou nejen v technologii ale také v HR. Začal jsem jako stážista a o dva roky později jsem se stal zaměstnancem na plný úvazek jakožto vedoucí ve výrobě. Příležitost rozvíjet mé zkušenosti ve správní roli a získat místo v Production Supervisor Team mi dalo rozmanitost a flexibilitu, kterou jsem ve své kariéře hledal.’

careers_jonas.jpg

Jonas

‘Když jsem se stal mezinárodním stážistou v Daikin, dali mi možnost najít si pro sebe ve firmě nejlepší roli. Výhodou mezinárodních stážistů je možnost pracovat na různých odděleních, což zahrnuje i centrály v Ostendu, Belgii a pobočky v zahraničí. Jako inženýr pro poradenství na evropském a africkém trhu mohu aplikovat své dovednosti a zkušenosti z mé stáže, abych každý den zvládl nové a vzrušující výzvy.’

 

careers_lynn.jpg

Lynn

‘V roce 2011 jsem začala v zásobovacím centru, ale brzy jsem se začala více zajímat o technickou a projektovou stránku podniku. Protože společnost Daikin podporuje vnitřní střídání (rotaci), rozhodla jsem se přejít na oddělení Daikin. To byl skvělý krok, který mi dovoloval soustředit se na osobní růst a rozvíjet mou pozici ve firmě.'

Přidejte své nadání

Hledáme unikátní jedince, kteří našemu růstu a vedení přispějí svým talentem.

Váš talent

  • Odhodlaní najít řešení
  • Hledající příležitostí pro vylepšení osobního růstu
  • Respektující sebe i ostatní
  • Toužící po prosazení dlouhodobého vývoje
icons-careers.jpg

Naše síla

  • Jsme mezinárodní. Jakožto centrála EMEA jsme tavícím kotlíkem mnoha kultur a národností se silnými vztahy k našemu japonskému dědictví.
  • Jsme praktičtí. Podněcujeme podnikatelského ducha a inspirujeme naše zaměstnance ve vývoji jejich vlastních kariér.
  • Jsme respektující. Nabízíme vám příležitosti vyvíjet se a růst díky našemu rozsáhlému školícímu programu, on-the-job trénink a flexibilitu ve střídání mezi pracemi pro vyplnění vašich vlastních ambicí.
  • Jsme vedoucí na trhu. Jakožto inovátor na prvním místě v našem odvětví vám nabízíme stálost a široké pole pracovních příležitostí.

Požádejte o volné místo a přidejte svůj talent

Hledáme nové kolegy, kteří by přispěli svým talentem. Prozkoumejte naše aktuální volná místa a ucházejte se online.

Hledáte kariéru?

Jste mladým absolventem s mezinárodními ambicemi?

Jste student hledající náročnou praxi?

Jste ideálním Daikin zaměstnancem, ale nevidíte volné místo, které by odráželo vaši odbornost?

Zašlete svůj životopis jako otevřenou žádost, protože my neustále nabíráme inovativní zaměstnance.