Daikin career - There's more in a Daikin day

PRACOVAT PRO DAIKIN – Jak skvělé!

S námi poznáte, jak se protiklady přitahují – jsme světový lídr pro moderní vytápění, větrání a klimatizaci, kde vy jako zaměstnanec jste na prvním místě. Jsme stabilním zaměstnavatelem, u kterého se můžete dynamicky rozvíjet. S kulturní rozmanitostí místo jednotvárnosti. Kde nemusíte mít jen dobré nápady, ale můžete je i realizovat.

STABILNÍ DYNAMIKA – Jak skvělé !

Jako vedoucí značka pro moderní vytápění, větrání a klimatizaci vám můžeme zaručit úspěšný rozvoj, a to jak v odborných dovednostech, tak v komunikaci. Nabízíme dobrou práci a prostor pro vaše nápady. Dáváme lidem prostor k vlastní iniciativě, abychom dokázali vytvořit dynamickou společnost, která se dokáže přizpůsobit probíhajícím změnám. Slibujeme vám dobré pracovní podmínky, odpovídající plat a příležitost k rozvoji.

Naše firemní kultura je založena na respektu a jedinečné atmosféře – my všichni jako zaměstnanci jsme pro naši společnost na prvním místě. Toto zvyšuje potěšení z naší práce stejně jako naše společné úspěchy. Díky tomu, že pocházíme z více kultur využíváme řadu pohledů na neustále nová témata. Stručně řečeno: i přesto, že jsme velkou společností, udržujeme vše velmi osobní – s námi jste na prvním místě. Držíme při sobě, ale zároveň jsme i flexibilní a nabízíme spoustu benefitů.

howcoolisthat-branko.jpg

Podnětné inovace

Jste odhodlaní najít řešení tak jako my? Jako vedoucí na trhu v energetické účinnosti věříme, že naše pokrokové přiblížení se k výrobnímu rozvoji přináší jedinečnou kvalitu a všestrannost našim integrovaným řešením.

Osobní rozvoj

Věříme, že nejkvalitnější výrobky a služby jsou doručovány talentovanými jednotlivci. Proto se snažíme investovat do osobního rozvoje a nabízíme příležitosti pro růst během vaší kariéry.

Komunita Daikin

Zábava při práci je důležitá.
Družnost a spolupráce pomáhají při vzniku pevných vztahů mezi kolegy.
Přidejte se k zábavným aktivitám pořádaným naším Daikin Entertaiment Teamem a okamžitě se budete cítit jako doma.

Mezinárodní školení

Jste čerstvým absolventem s mezinárodními ambicemi? Evropské mezinárodní školení Daikin nabízí vybraným účastníkům možnost získat mezinárodní zkušenost spojenou s rozsáhlým cvičením pro skokový start jejich kariéry ve firmě Daikin.

internationaltraineeship-careers.jpg

Promluvte si s našimi talenty

careers_veerle.jpg

Veerle

‘V technickém servisu je naší prací řešit problémy a odpovídat na technické otázky ze strany našich zákazníků. Naše oddělení představuje tři klíčové hodnoty: rychlost, spolehlivost a přátelskost. Tvrdě pracujeme, abychom zajistili užívání těchto hodnot každý den. Důležité je pro nás být našim zákazníkům spolehlivým podpůrným systémem.'

careers_bert.jpg

Bert

‘Udržení otevřené komunikace přes hranice je pro nadnárodní společnost zásadní. Jako člen týmu digitálního marketingu společnosti Daikin v EMEA často cestuji do partnerských kanceláří v zahraničí, abych s nimi sdílel komunikační materiály. Během těchto návštěv je mi připomenuta silná firemní kultura společnosti Daikin, protože pracuji s lidmi, kteří nejsou jen těmi nejlepšími v oboru, ale také mají fantastický týmový duch.’

careers_bas.jpg

Bas

‘Daikin je progresivní firmou nejen v technologii ale také v HR. Začal jsem jako stážista a o dva roky později jsem se stal zaměstnancem na plný úvazek jakožto vedoucí ve výrobě. Příležitost rozvíjet mé zkušenosti ve správní roli a získat místo v Production Supervisor Team mi dalo rozmanitost a flexibilitu, kterou jsem ve své kariéře hledal.’

careers_jonas.jpg

Jonas

‘Když jsem se stal mezinárodním stážistou v Daikin, dali mi možnost najít si pro sebe ve firmě nejlepší roli. Výhodou mezinárodních stážistů je možnost pracovat na různých odděleních, což zahrnuje i centrály v Ostendu, Belgii a pobočky v zahraničí. Jako inženýr pro poradenství na evropském a africkém trhu mohu aplikovat své dovednosti a zkušenosti z mé stáže, abych každý den zvládl nové a vzrušující výzvy.’

 

careers_lynn.jpg

Lynn

‘V roce 2011 jsem začala v zásobovacím centru, ale brzy jsem se začala více zajímat o technickou a projektovou stránku podniku. Protože společnost Daikin podporuje vnitřní střídání (rotaci), rozhodla jsem se přejít na oddělení Daikin. To byl skvělý krok, který mi dovoloval soustředit se na osobní růst a rozvíjet mou pozici ve firmě.'

Přidejte se se svým talentem

Hledáme unikátní jedince, kteří našemu růstu a vedení přispějí svým talentem.

Váš talent

  • Odhodlaní najít řešení
  • Hledající příležitostí pro vylepšení osobního růstu
  • Respektující sebe i ostatní
  • Toužící po prosazení dlouhodobého rozvoje
icons-careers.jpg

Naše síla

  • Jsme mezinárodní. Vzhledem k tomu, že česká pobočka je součástí organizační struktury DAIKIN pro střední a východní Evropu, jsme souhrnem mnoha kultur a národností se silnými vztahy k japonskému dědictví naší mateřské společnosti.
  • Jsme praktičtí. Podněcujeme podnikatelského ducha a inspirujeme naše zaměstnance v rozvoji jejich vlastních kariér.
  • Jsme respektující. Nabízíme vám příležitosti rozvíjet se a růst díky našemu rozsáhlému školícímu programu, on-the-job tréninku a flexibilitě ve střídání mezi pracemi pro splnění vašich vlastních ambicí.
  • Jsme vedoucí na trhu. Jakožto inovátor na prvním místě v našem odvětví vám nabízíme stálost a široké pole pracovních příležitostí.

Požádejte o volné místo a přidejte svůj talent

Hledáme nové talentované kolegy a kolegyně. Podívejte se na naše aktuální volná místa a ozvěte se nám.

Hledáte kariéru?

Jste mladým absolventem s mezinárodními ambicemi?

Jste student hledající náročnou praxi?

Jste ideálním zaměstnancem pro DAIKIN, ale nenašli jste  volné místo, které by odpovídalo vaší odbornosti?

Zašlete nám svůj životopis; pro inovativní zaměstnance jsou u nás dveře otevřeny vždy dokořán.