header_installers.png

Rozvíjejte své podnikání ve spolupráci se společností Daikin

Nabízíme nejširší řadu vysoce kvalitních tepelných čerpadel, klimatizací, systémů větrání, chladírenské techniky a řešení aplikovaných systémů, jaká je na trhu k dispozici.

Maximální pohodlí

Vytvořte klima, které odpovídá životnímu stylu vašich zákazníků

Vysoká kvalita

Relaxujte a využijte výhod instalace spolehlivých řešení

Energetická účinnost

Nabídněte úsporu energie pomocí našich řešení šetrných k životnímu prostředí

Služby

Spoléhejte na naši poprodejní podporu a servisní programy


Obchodní portál Daikin

Náš online obchodní portál vám poskytuje okamžitý přístup ke všem informacím a nástrojům, které potřebujete pro svou instalaci. Nabízí příručky a prezentace, video a software pro výběr. Použijte tento výkonný nástroj jako zdroj odpovědí na otázky a pro podporu svého podnikání.

Daikin disponuje největší sítí instalačních firem v Evropě

Největší síť v Evropě

Společnost Daikin Europe existuje v Evropě více než 45 let a má zkušenosti a síť nezbytnou pro vytváření kreativních řešení vytápění a klimatizace. Známe trh a máme zdroje pro řešení vašich požadavků. V našem evropském vývojovém centru se zaměřujeme na produkty šetrné k životnímu prostředí a vytváříme řešení klimatizace v Evropě pro Evropu.

Řešení pro každé požadované klima

My, ve společnosti Daikin, nabízíme největší výběr řešení vytápění a chlazení a vždy u nás naleznete řešení vhodné pro všechna prostředí a osobní preference. Více informací o dostupných možnostech získáte, když vyberete aplikaci.

 

Sledujte novinky v odvětví