O naší společnosti Daikin

O nás

Jsme Daikin – evropský lídr v odvětví klimatizací, tepelných čerpadel a chladicích zařízení. V Evropě zaměstnáváme více než 7 000  lidí. Naše výrobní závody najdete v České republice, Belgii, Německu, Itálii, Turecku a ve Velké Británii.

Naše poslání

Pomáháme lidem po celém světem vytvářet příjemnější prostředí a přitom přispíváme k udržitelné budoucnosti. Naším cílem je zůstat jedničkou ve svém oboru a neustále se posouvat dopředu ve vývoji technologií pro vytápění a chlazení. 

 

Daikinbrand-photogrid.png

O značce Daikin

Máme mnohaleté zkušenosti s vývojem a výrobou technologií vytápění, chlazení, mrazení a větrání. Naše systémy Daikin Altherma a Daikin VRV patří mezi nejprodávanější tepelná čerpadla v Evropě

Innovation3-500x330.png

Důraz na kvalitu

Kvalita a šetrnost našich výrobků je pro nás na prvním místě. Myslíme na budoucnost a klademe důraz na vývoj energeticky úsporných technologií.

 

environmental-500x330.png

Pro zodpovědnější život

Stejně jako nám záleží na kvalitě našich produktů, nezapomínáme na prostředí kolem nás. K výrobě přistupujeme zodpovědně a snažíme se vymýšlet řešení, která nezatěžují životní prostředí a splňují všechny požadavky zákazníků.

 

Naše hodnoty:

  • Férovost – Se zákazníky, obchodními partnery i kolegy jednáme otevřeně, abychom vytvořili dlouhodobý kontakt.
  • Motivace – Pracujeme na plný výkon, a proto nezapomínáme kolegy pravidelně odměňovat.
  • Lidskost – Vytváříme příjemné pracovní prostředí, ve kterém se vzájemně podporujeme a společně zvládáme všechny výzvy.

Naše filozofie a ekologická odpovědnost

Odpovědnost vůči okolí a životnímu prostředí je zakódovaná přímo v naší firemní DNA. Naše filozofie a hodnoty ukazují, jakým způsobem přejímáme zodpovědnost vůči sobě, kolegům i společnosti kolem nás. 

Více informací o společnosti