| RXYSCQ4TMV1B | RXYSCQ5TMV1B | RXYSCQ6TMV1B | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hladina akustického tlaku | Chlazení | Jm. | dBA | 51.0 (8) | 52.0 (8) | 53.0 (8) | |
| Standardní příslušenství | Příručka pro instalaci | 1 | 1 | 1 | |||
| Manuální ovládání | 1 | 1 | 1 | ||||
| Propojovací potrubí | 1 | 1 | 1 | ||||
| Rozsah kapacity | k | 4 | 5 | 6 | |||
| Provozní rozsah | Chlazení | Max. | °CST | 46.0 | 46.0 | 46.0 | |
| Min. | °CST | -5.0 | -5.0 | -5.0 | |||
| Vytápění | Min. | ° CWB | -20.0 | -20.0 | -20.0 | ||
| Max. | ° CWB | 15.5 | 15.5 | 15.5 | |||
| ηs,c | % | 322.8 | 303.4 | 281.3 | |||
| Max. počet připojitelných vnitřních jednotek: | 64 (6) | 64 (6) | 64 (6) | ||||
| Prostorové chlazení | Podmínky B (30°C – 27/19) | Pdc | kW | 8.9 | 10.3 | 11.4 | |
| EERd | 5.5 | 5.0 | 4.5 | ||||
| Podmínky D (20°C – 27/19) | Pdc | kW | 4.8 | 4.9 | 5.0 | ||
| EERd | 18.6 | 19.9 | 21.2 | ||||
| Podmínky A (35°C – 27/19) | EERd | 3.2 | 2.7 | 2.7 | |||
| Pdc | kW | 12.1 | 14.0 | 15.5 | |||
| Podmínky C (25°C – 27/19) | EERd | 11.4 | 10.5 | 8.9 | |||
| Pdc | kW | 5.7 | 6.6 | 7.3 | |||
| SCOP | 4.6 | 4.7 | 4.7 | ||||
| Kompresor | Typ | Hermeticky utěsněný rotační kompresor | Hermeticky utěsněný rotační kompresor | Hermeticky utěsněný rotační kompresor | |||
| Hmotnost | Jednotka | kg | 89 | 89 | 89 | ||
| Chladivo | Vliv na globální oteplování (GWP) | 2,087.5 | 2,087.5 | 2,087.5 | |||
| Náplň | kg | 3.7 | 3.7 | 3.7 | |||
| Typ | R-410A | R-410A | R-410A | ||||
| Příkon - 50 Hz | Vytápění | Jmen. | 6°CWB | kW | 2.82 (5) | 3.44 (5) | 4.18 (5) |
| Index vnitřního připojení | Min. | 50.0 | 62.5 | 70.0 | |||
| Max. | 130.0 | 162.5 | 182.0 | ||||
| Chladicí výkon | Pjmen,c | kW | 12.1 (1) | 14.0 (1) | 15.5 (1) | ||
| COP při jmen. výkonu | 6°CMT | kW/kW | 4.29 | 4.07 | 3.71 | ||
| Doporučené kombinace | 3 x FXSQ25A2VEB + 1 x FXSQ32A2VEB | 4 x FXSQ32A2VEB | 2 x FXSQ32A2VEB + 2 x FXSQ40A2VEB | ||||
| Prostorové vytápění (průměrné klima) | TOL | COPd (deklarované COP) | 2.8 | 2.7 | 2.7 | ||
| Pdh (deklarovaný limit vytápění) | kW | 8.4 | 9.7 | 10.7 | |||
| Tol (provozní limit teploty) | °C | -10 | -10 | -10 | |||
| Podmínky D (12°C) | Pdh (deklarovaný limit vytápění) | kW | 4.0 | 4.0 | 4.0 | ||
| COPd (deklarované COP) | 7.9 | 8.1 | 8.2 | ||||
| Podmínky B (2°C) | COPd (deklarované COP) | 4.5 | 4.5 | 4.4 | |||
| Pdh (deklarovaný limit vytápění) | kW | 4.5 | 5.2 | 5.8 | |||
| Podmínky C (7°C) | COPd (deklarované COP) | 6.3 | 6.4 | 6.6 | |||
| Pdh (deklarovaný limit vytápění) | kW | 3.4 | 3.4 | 3.7 | |||
| Podmínky A (-7°C) | COPd (deklarované COP) | 3.2 | 3.1 | 3.1 | |||
| Pdh (deklarovaný limit vytápění) | kW | 7.4 | 8.5 | 9.5 | |||
| Tbivalentní | Pdh (deklarovaný limit vytápění) | kW | 8.4 | 9.7 | 10.7 | ||
| Tbiv (bivalentní teplota) | °C | -10 | -10 | -10 | |||
| COPd (deklarované COP) | 2.8 | 2.7 | 2.7 | ||||
| Spoje potrubí | Kapalina | Vnější průměr | mm | 10 | 10 | 10 | |
| Typ | Rozlisované připojení | Rozlisované připojení | Rozlisované připojení | ||||
| Celková délka potrubí | Systém | Skutečná | m | 300 (9) | 300 (9) | 300 (9) | |
| Plyn | Vnější průměr | mm | 15.9 | 15.9 | 19.1 | ||
| Typ | Rozlisované připojení | Rozlisované připojení | Rozlisované připojení | ||||
| SEER | 8.1 | 7.7 | 7.1 | ||||
| Sound power level | Chlazení | Jm. | dBA | 68.0 (7) | 69.0 (7) | 70.0 (7) | |
| Rozměry | Jednotka | Šířka | mm | 940 | 940 | 940 | |
| Hloubka | mm | 460 | 460 | 460 | |||
| Výška | mm | 823 | 823 | 823 | |||
| ηs,h | % | 182.3 | 185.1 | 186.0 | |||
| Topný výkon | Pjmen,h | kW | 12.1 (5) | 14.0 (5) | 15.5 (5) | ||
| Jmen. | 6°CWB | kW | 12.1 (5) | 14.0 (5) | 15.5 (5) | ||
| Power supply | Fáze | 1~ | 1~ | 1~ | |||
| Označení | V1 | V1 | V1 | ||||
| Frekvence | Hz | 50 | 50 | 50 | |||
| Napětí | V | 220-240 | 220-240 | 220-240 | |||
| Poznámky | (1) - Chlazení: vnitřní teplota 27° CDB, 19° CWB; vnější teplota 35 °CST; ekvivalentní délka potrubí: 7,5 m; rozdíl úrovně: 0m | (1) - Chlazení: vnitřní teplota 27° CDB, 19° CWB; vnější teplota 35 °CST; ekvivalentní délka potrubí: 7,5 m; rozdíl úrovně: 0m | (1) - Chlazení: vnitřní teplota 27° CDB, 19° CWB; vnější teplota 35 °CST; ekvivalentní délka potrubí: 7,5 m; rozdíl úrovně: 0m | ||||
| (2) - Chlazení: T1: vnitřní teplota 26,7 °CST, 19,4 °CMT; venkovní teplota 35°CB, AHRI 1230:2010, zahrnut příkon vnitřních jednotek (typ potrubí) | (2) - Chlazení: T1: vnitřní teplota 26,7 °CST, 19,4 °CMT; venkovní teplota 35°CB, AHRI 1230:2010, zahrnut příkon vnitřních jednotek (typ potrubí) | (2) - Chlazení: T1: vnitřní teplota 26,7 °CST, 19,4 °CMT; venkovní teplota 35°CB, AHRI 1230:2010, zahrnut příkon vnitřních jednotek (typ potrubí) | |||||
| (3) - Chlazení: T3: vnitřní teplota 29,0 °CST, 19,0 °CMT; venkovní teplota 46°CB, ISO 15042:2011, zahrnut příkon vnitřních jednotek (typ potrubí) | (3) - Chlazení: T3: vnitřní teplota 29,0 °CST, 19,0 °CMT; venkovní teplota 46°CB, ISO 15042:2011, zahrnut příkon vnitřních jednotek (typ potrubí) | (3) - Chlazení: T3: vnitřní teplota 29,0 °CST, 19,0 °CMT; venkovní teplota 46°CB, ISO 15042:2011, zahrnut příkon vnitřních jednotek (typ potrubí) | |||||
| (4) - Chlazení: T2: vnitřní teplota 26,6 °CST, 19,4 °CMT; venkovní teplota 48°CB, AHRI 1230:2010, zahrnut příkon vnitřních jednotek (typ potrubí) | (4) - Chlazení: T2: vnitřní teplota 26,6 °CST, 19,4 °CMT; venkovní teplota 48°CB, AHRI 1230:2010, zahrnut příkon vnitřních jednotek (typ potrubí) | (4) - Chlazení: T2: vnitřní teplota 26,6 °CST, 19,4 °CMT; venkovní teplota 48°CB, AHRI 1230:2010, zahrnut příkon vnitřních jednotek (typ potrubí) | |||||
| (5) - Vytápění: vnitřní teplota 20° CDB; vnější teplota 7° CDB, 6° CWB ekvivalentní délka potrubí chladiva: 7,5 m; rozdíl úrovně: 0m | (5) - Vytápění: vnitřní teplota 20° CDB; vnější teplota 7° CDB, 6° CWB ekvivalentní délka potrubí chladiva: 7,5 m; rozdíl úrovně: 0m | (5) - Vytápění: vnitřní teplota 20° CDB; vnější teplota 7° CDB, 6° CWB ekvivalentní délka potrubí chladiva: 7,5 m; rozdíl úrovně: 0m | |||||
| (6) - Skutečný počet jednotek závisí na typu vnitřních jednotek (vnitřní VRV DX, RA DX, atd.) a omezení poměru propojení pro systém (bývá; 50 % ≤ CR ≤130 %). | (6) - Skutečný počet jednotek závisí na typu vnitřních jednotek (vnitřní VRV DX, RA DX, atd.) a omezení poměru propojení pro systém (bývá; 50 % ≤ CR ≤130 %). | (6) - Skutečný počet jednotek závisí na typu vnitřních jednotek (vnitřní VRV DX, RA DX, atd.) a omezení poměru propojení pro systém (bývá; 50 % ≤ CR ≤130 %). | |||||
| (7) - Hladina akustického výkonu je absolutní hodnotou, kterou generuje zdroj zvuku. | (7) - Hladina akustického výkonu je absolutní hodnotou, kterou generuje zdroj zvuku. | (7) - Hladina akustického výkonu je absolutní hodnotou, kterou generuje zdroj zvuku. | |||||
| (8) - Hladina akustického tlaku je relativní hodnota závislá na vzdálenosti a akustickém prostředí. Další podrobnosti naleznete na výkresech s hlukovými údaji. | (8) - Hladina akustického tlaku je relativní hodnota závislá na vzdálenosti a akustickém prostředí. Další podrobnosti naleznete na výkresech s hlukovými údaji. | (8) - Hladina akustického tlaku je relativní hodnota závislá na vzdálenosti a akustickém prostředí. Další podrobnosti naleznete na výkresech s hlukovými údaji. | |||||
| (9) - Viz výběr potrubí s chladivem nebo instalační příručka | (9) - Viz výběr potrubí s chladivem nebo instalační příručka | (9) - Viz výběr potrubí s chladivem nebo instalační příručka | |||||
| (10) - RLA je založen na následujících podmínkách: vnitřní teplota. 27°CST, 19°CMT; venkovní teplota. 35°CMT | (10) - RLA je založen na následujících podmínkách: vnitřní teplota. 27°CST, 19°CMT; venkovní teplota. 35°CMT | (10) - RLA je založen na následujících podmínkách: vnitřní teplota. 27°CST, 19°CMT; venkovní teplota. 35°CMT | |||||
| (11) - MSC znamená maximální proud během spouštění kompresoru. Tato jednotka používá pouze kompresory s invertory. Spouštěcí proud je vždy ≤ maximálnímu provoznímu proudu. | (11) - MSC znamená maximální proud během spouštění kompresoru. Tato jednotka používá pouze kompresory s invertory. Spouštěcí proud je vždy ≤ maximálnímu provoznímu proudu. | (11) - MSC znamená maximální proud během spouštění kompresoru. Tato jednotka používá pouze kompresory s invertory. Spouštěcí proud je vždy ≤ maximálnímu provoznímu proudu. | |||||
| (12) - V souladu s EN/IEC 61000-3-12 může být nezbytná konzultace s provozovatelem distribuční sítě s cílem zajistit, aby bylo zařízení připojeno výhradně ke zdroji s hodnotou Ssc ≥ minimální hodnota Ssc | (12) - V souladu s EN/IEC 61000-3-12 může být nezbytná konzultace s provozovatelem distribuční sítě s cílem zajistit, aby bylo zařízení připojeno výhradně ke zdroji s hodnotou Ssc ≥ minimální hodnota Ssc | (12) - V souladu s EN/IEC 61000-3-12 může být nezbytná konzultace s provozovatelem distribuční sítě s cílem zajistit, aby bylo zařízení připojeno výhradně ke zdroji s hodnotou Ssc ≥ minimální hodnota Ssc | |||||
| (13) - Pro správné nadimenzování elektrické kabeláže v místě instalace musí být použita hodnota MCA. MCA lze považovat za maximální provozní proud | (13) - Pro správné nadimenzování elektrické kabeláže v místě instalace musí být použita hodnota MCA. MCA lze považovat za maximální provozní proud | (13) - Pro správné nadimenzování elektrické kabeláže v místě instalace musí být použita hodnota MCA. MCA lze považovat za maximální provozní proud | |||||
| (14) - MFA slouží k výběru jističe, pojistek | (14) - MFA slouží k výběru jističe, pojistek | (14) - MFA slouží k výběru jističe, pojistek | |||||
| (15) - TOCA znamená celkovou hodnotu každého souboru OC. | (15) - TOCA znamená celkovou hodnotu každého souboru OC. | (15) - TOCA znamená celkovou hodnotu každého souboru OC. | |||||
| (16) - FLA znamená jmenovitý proud ventilátoru | (16) - FLA znamená jmenovitý proud ventilátoru | (16) - FLA znamená jmenovitý proud ventilátoru | |||||
| (17) - Maximální přípustná odchylka rozsahu napětí mezi fázemi je 2%. | (17) - Maximální přípustná odchylka rozsahu napětí mezi fázemi je 2%. | (17) - Maximální přípustná odchylka rozsahu napětí mezi fázemi je 2%. | |||||
| (18) - Rozsah napětí: jednotky jsou vhodné pro použití na elektrických sítích, kde dodávané napětí není pod nebo nad limity rozsahu | (18) - Rozsah napětí: jednotky jsou vhodné pro použití na elektrických sítích, kde dodávané napětí není pod nebo nad limity rozsahu | (18) - Rozsah napětí: jednotky jsou vhodné pro použití na elektrických sítích, kde dodávané napětí není pod nebo nad limity rozsahu | |||||
| (19) - Automatická hodnota ESEER odpovídá normálnímu provozu tepelného čerpadla VRV IV-S se zdokonalenou funkcí úspory energie za provozu (řízení proměnné teploty chladiva) | (19) - Automatická hodnota ESEER odpovídá normálnímu provozu tepelného čerpadla VRV IV-S se zdokonalenou funkcí úspory energie za provozu (řízení proměnné teploty chladiva) | (19) - Automatická hodnota ESEER odpovídá normálnímu provozu tepelného čerpadla VRV IV-S se zdokonalenou funkcí úspory energie za provozu (řízení proměnné teploty chladiva) | |||||
| (20) - Standardní hodnota ESEER odpovídá normálnímu provozu tepelného čerpadla VRV IV-S bez přihlédnutí k zdokonalené funkci úspory energie. | (20) - Standardní hodnota ESEER odpovídá normálnímu provozu tepelného čerpadla VRV IV-S bez přihlédnutí k zdokonalené funkci úspory energie. | (20) - Standardní hodnota ESEER odpovídá normálnímu provozu tepelného čerpadla VRV IV-S bez přihlédnutí k zdokonalené funkci úspory energie. | |||||
| (21) - Hodnoty zvuku jsou měřeny v akusticky polomrtvé komoře. | (21) - Hodnoty zvuku jsou měřeny v akusticky polomrtvé komoře. | (21) - Hodnoty zvuku jsou měřeny v akusticky polomrtvé komoře. | |||||
| (22) - EN/IEC 61000-3-12: Evropská/mezinárodní norma stanovující standardní nastavení limitů pro harmonický proud vytvářený zařízením připojeným do veřejné sítě nízkého napětí se vstupním proudem > 16 A a ≤ 75 A v každé fázi | (22) - EN/IEC 61000-3-12: Evropská/mezinárodní norma stanovující standardní nastavení limitů pro harmonický proud vytvářený zařízením připojeným do veřejné sítě nízkého napětí se vstupním proudem > 16 A a ≤ 75 A v každé fázi | (22) - EN/IEC 61000-3-12: Evropská/mezinárodní norma stanovující standardní nastavení limitů pro harmonický proud vytvářený zařízením připojeným do veřejné sítě nízkého napětí se vstupním proudem > 16 A a ≤ 75 A v každé fázi | |||||
| (23) - Ssc: zkratovaný proud | (23) - Ssc: zkratovaný proud | (23) - Ssc: zkratovaný proud | |||||
| (24) - Podrobný obsah standardního příslušenství je uveden v příručce pro instalaci/provoz | (24) - Podrobný obsah standardního příslušenství je uveden v příručce pro instalaci/provoz | (24) - Podrobný obsah standardního příslušenství je uveden v příručce pro instalaci/provoz | |||||