CO₂ Biocoop

Chladiva CO₂

S chladivy CO₂ činíme poslední krok na cestě k dosažení udržitelných chladicích systémů.

CO2, alternativa k tradičním chladivům

Alternativa k tradičním chladivům

Jako přední společnost v chladírenském průmyslu pokračuje Daikin ve vývoji a využívání nejnovějších technologií, které budou vyhovovat environmentálním předpisům a které jí umožní poskytovat partnerům udržitelné alternativy k tradičním systémům. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízí nyní společnost Daikin chladivo CO₂, které posílí naši současnou nabídku chladicích produktů.

Výhody CO₂

CO₂ je plyn vyskytující se ve volné přírodě, a má tudíž ve srovnání s jinými nejpoužívanějšími chladivy nulový potenciál globálního oteplování (GWP). Při kombinaci se správnou technologií může CO₂ pracovat se všemi typy chladicích systémů a současně vyhovět potřebám chlazení partnerů z průmyslové i komerční sféry.

  • Kompatibilita se širokou škálou chladicích jednotek pro řešení na míru
  • Podpora špičkové moderní technologie pro zajištění vysoké účinnosti a spolehlivosti v jakémkoli klimatu
  • Splňuje nejnovější předpisy upravující použití F-plynů a požadavky směrnice Ecodesign na účinnost
Výhody chladiva CO2

Podpora technologie Tewis

O akvizici společnosti Tewis

Tewis je přední společnost ve Španělsku nabízející standardní a na míru šitá řešení chlazení. Daikin Europe N.V. společně se svou dceřinou společností Zanotti S.p.A. získala v roce 2018 společnost Tewis Smart Systems S.L (Tewis).

O sortimentu výrobků Tewis

V průběhu let se společnost Tewis zaměřila především na vývoj řady zakázkových chladicích systémů na bázi CO₂. Chladírenská řada CO₂ společnosti Tewis tak díky této akvizici doplní a rozšíří stávající sortiment chladírenských produktů Daikin/Zanotti.

Spojenectví v chladu

- VISUAL -

Biocoop-4.jpg

První instalace Daikin CO₂

Společnost Biocoop patří se svojí sítí více než 500 bio obchodů k čelním představitelům v oblasti distribuce potravin. Podívejte se, jak Daikin prováděl instalaci a uvedl do provozu první transkritické chladírenské řešení s CO₂ na francouzském trhu.

Objevte naše řešení CO₂

Kondenzační jednotky CO₂

Standardní kondenzační jednotky s transkritickým cyklem

Skříně CO₂

Jednotky s více kompresory

Integrovaná řešení CO₂

Více informací