daikin_optimalizovane-vytapeni.jpg

Optimalizované vytápění 4

Naše poslání: zvítězit nad zimním chladem

Proč zvolit řadu Optimalizované vytápění společnosti Daikin 4

Účinnost

Optimalizované vytápění 4, navržené pro chladnější klima, vytváří v interiéru komfortní prostředí při zachování vynikající energetické účinnosti až do A+++.

Spolehlivost

S cílem zaručit bezproblémovou funkci vašeho topného systému i při teplotách nižších než -25 °C poskytuje řada Optimalizované vytápění 4 vysoký tepelný výkon.

Komfort

Při použití řady Optimalizované vytápění 4 se již nikdy nebudete muset zásluhou nové logiky přístupu ke krbu vzdát komfortu pro zachování energetické účinnosti.


Komfort

Remote-control.png

Scénář krbu

Systémy Daikin jsou flexibilní a snadno se přizpůsobí jakékoli místnosti, včetně prostorů, které obsahují další zdroje tepla, jako je například krb.

> Pokoje, ve kterých je umístěn krb, bývají více vyhřáté a mají tedy teplotu, která je vyšší než původní nastavení.
> Pokud se v místnosti vyskytne rozdíl v teplotě v době, kdy se používá krb, klimatizace se přepne do režimu „pouze ventilátor“, který rozvede teplo z krbu do jiných místností.
> Průtok vzduchu se snižuje podle toho, čím více se teplota v místnosti blíží původnímu nastavení. Jakmile teplota v místnosti klesne pod nastavenou hodnotu, kompresor jednotky se znovu spustí.
> Pokud uživatel nemá krb, může tuto funkci zakázat.

Neslyšitelný hluk

Vnitřní jednotka Perfera je prakticky neslyšitelná. Jednotka běží tak tiše, že téměř zapomenete, že tam je.

Optimized-heating-inaudible-ERLQ-CW1_12.jpg
Header-(1)-min.png

Čerstvý, zdravý vzduch a příjemný proud vzduchu

Vytvoření zdravého vnitřního prostředí je nezbytné pro regiony s chladnějším klimatem. Daikin pro zlepšení kvality vzduchu v kanceláři, domově nebo v obchodě využívá technologii Daikin Flash Steamer a filtr Saranet. Inteligentní čidlo společnosti Daikin také provádí směrování proudu vzduchu a pokud zjistí, že v místnosti nejsou žádné osoby, přepíná systém do energeticky účinného režimu. Ventilátor (otáčky a hladina hluku) zaručuje bezproblémový provoz jednotky.

Spolehlivost

Řada Optimalizované vytápění 4 obsahuje další funkce, které omezují tvorbu ledu, mimo jiné zesílenou spodní desku. Systém dokáže také rychleji rozmrazovat led a dosahuje tak vyšší úrovně komfortu a spolehlivosti.

Acr15242749554688-25130.png

Jednoduché ovládání

Pomocí regulátoru Daikin Online můžete plánovat, řídit a monitorovat váš systém vytápění odkudkoli.

Kromě toho také může být (volitelně) vaše jednotka Daikin jako vestavěnou funkcí vybavená online ovladačem Daikin.

Acr1524274955468819699.png

Jednoduchá instalace

Daikin | prodloužené potrubí

Optimalizované vytápění 4 společnosti Daikin nabízí širokou škálu systémů až do účinnosti A+++, optimalizovaných pro jakékoliv prostředí.

Řada nabízí také rychlý a snadný proces instalace, který zahrnuje:

Daikin | prodloužené potrubí

Prodloužené potrubí: Toto delší potrubí je specificky přizpůsobeno tak, aby bylo možné jednotku použít pro silnější stěny skandinávských budov a aby pomohlo dodavatelům snížit dobu instalace

Daikin|vylepšená zvedací rukojeť

Vylepšená zvedací rukojeť: Nově navržená rukojeť umožňuje instalačnímu technikovi, aby mohl venkovní jednotku snadno přenášet, i když používá tlusté rukavice

Související produkty

Perfera

Comfora +

Siesta Comfora +