Daikin Stylish

Jednotka Stylish optimalizovaná pro vytápění

Kde se inovace střetává s kreativitou.

Proč si vybrat Stylish?

Vytvořeno pro komfort

Jednotka Stylish je díky své kombinaci excelentního designu a špičkové technologie dokonalým řešením pro celkové klima v jakémkoli interiéru, které již získalo řadu ocenění.

Read more

Prémiové řešení klimatu

V jednotce Stylish vyvažuje Daikin funkčnost a estetično a vytváří inovační produkt, který se hodí do každého interiéru.

Read more

Technologie

K vytvoření inovační nástěnné jednotky využívá Daikin své vlastní technologie, které zaručují špičkový výkon a maximálně spolehlivý provoz.

Read more

Chytré ovládání klimatu

Jednotku Stylish lze ovládat z aplikace chytrého telefonu nebo infračerveným dálkovým ovládáním.

Read more

Daikin Emura

Design s řadou ocenění

Jednotka Stylish, inspirovaná svými předchůdci Daikin Emura a Ururu Sarara, získala ocenění Good Design Award za svůj inovační vzhled a funkční schopnosti. Toto ocenění rovněž chválí produkt Stylish za jeho umění nastavit nové standardy komfortu a energetické účinnosti v oboru HVAC-R. Jednotka Stylish získala ocenění za design iF a cenu Reddot Product Design Award za svůj inovativní design. Jde o ceny ze dvou z nejprestižnějších a největších designových soutěží na světě.

gooddesignaward_2017.png
BRC1H-if-design-award-710x460.png
Reddot-design-award-710x460.png
Obrázky z instalace FTXA-AW_2_01.2
Stříbrná verze
Bílá verze
Technologie se střetává s designem

Stylový design

  • Uživatelé si mohou vybrat ze tří různých barev (bílá, stříbrná a černé dřevo)
  • Zaoblené rohy vytváří nevtíravý vzhled a šetří místo
  • Díky svým štíhlým rozměrům jsou tyto jednotky nejkompaktnější na trhu
  • Jednoduchý panel umožňuje různorodé textury a barvy, které zapadnou do každé místnosti

Inteligentní a efektivní design

  • Chytré snímače optimalizují výkon
  • Coanda efekt optimalizuje rozdělení teploty v místnosti
  • Vylepšený ventilátor nabízí vysokou účinnost s nízkou hladinou hluku
  • Moderní technologie zaručuje vyšší komfort a energetickou účinnost

Bližší pohled do vnitřku jednotky Stylish

a technologie při práci

Coanda efekt

Coanda efekt, kterým se již pyšnila jednotka Ururu Sarara, optimalizuje průtok vzduchu a zaručuje komfortní klima. Díky využití speciálně navržených lamel je proud vzduchu lépe zacílený, což vede k lepšímu rozdělení tepla po celé místnosti.

Stylish_coanda.png
Stylish_grideyesensor.png

Regulovaná vlhkost

Jednotka Stylish využívá několik různých nastavení k automatické regulaci ventilátorů a kompresorů, a tím i k dokonalému vyvážení teploty a vlhkosti v místnosti.

Stabilní pokojové teploty

Jednotka Stylish využívá inteligentní tepelný snímač, který měří povrchovou teplotu místnosti rozdělením do mřížky čítající 64 různých čtverců. Po stanovení aktuální teploty v místnosti pak snímač Grid Air rozdělí proud vzduchu rovnoměrně po celé místnosti a následně přejde do proudění směřujícího teplý nebo studený vzduch přesně do těch míst, kde je to zapotřebí.

Tichý chod

Jednotka Stylish využívá nově navržený ventilátor k optimalizaci průtoku a vyšší energetické účinnosti při současně tichém provozu. Nový design ventilátoru přispívá ke špičkové energetické účinnosti, je však tak tichý, že ho lidé téměř neslyší.

Stylish_quietoperation.png

Čerstvý, čistý vzduch

Jednotka Stylish poskytuje nejlepší kvalitu vzduchu, k čemuž využívá technologii Daikin Flash Streamer. Tento systém odstraňuje škodlivé částice, alergeny a pachy, čímž vytváří zdravé prostředí.

Řídicí systémy

Chytrá regulace ať jste kdekoliv

Jednotku Stylish lze ovládat z aplikace chytrého telefonu. Jednoduše se připojte k síti Wi-Fi, stáhněte si aplikaci Daikin Online Controller a začněte si vytvářet kolem sebe dokonalé klima.

Více informací