Career_Banner_950x460px-1.jpg

How cool is that!

U nás najdete protiklady, které se přitahují.  Globální skupina, v níž se všichni oslovují křestním jménem. Stabilního zaměstnavatele, u kterého se můžete dynamicky rozvíjet. Kulturní rozmanitost namísto jednoduchosti. Kde můžete nejen přicházet s opravdu dobrými nápady, ale také je uvádět do života.

howcoolisthat-branko.jpg

Hledáme výzvy, inovujeme, společně rosteme

Daikin jako zaměstnavatel. Co to znamená? Znamená to, že v lokální organizaci Daikin pracujete pro rychle rostoucího mezinárodního lídra na trhu inovativního chlazení, vytápění, větrání a chlazení. Navzdory naší velikosti si zachováváme osobní přístup, abyste se u nás od prvního dne cítili jako doma.

Po celém světě máme více než 80 000 zaměstnanců. Náš regionální tým Daikin Central Europe čítá přibližně 450 kolegů s různou profesní historií. Společně utváříme prodejní a servisní aktivity v 16 zemích střední a východní Evropy. Dodáváme ty nejlepší dovednosti japonských inženýrů podpořené evropskou výrobou a silnou orientací na zákazníka. Dnes čelíme novým výzvám: z tradiční B2B společnosti se transformujeme na B2B2C s velkou podporou naší silné partnerské sítě.

 

opposites-that-attract-round.png

Zanechte zde svoji stopu

 

Vždy se snažíme přispívat k dynamickým změnám v našem oboru prostřednictvím nápaditých iniciativ a hledáme profesionály s otevřenou myslí a nové talenty.

Jste připraveni přispět svými nápady a úsilím k našemu úspěchu? Pak s námi rozvíjejte své odborné znalosti a individuální dovednosti. Obojí je v naší každodenní práci velmi žádané.

Na oplátku vám slibujeme skvělou pracovní atmosféruspravedlivou mzdu a možnosti osobního růstu.

Daikin_is_Slider.jpg

Cool kultura

Tři věci, které o sobě můžeme říct: Společnost Daikin je ...

 

domov. Chceme navodit pocit domova nejen našim obchodním partnerům a zákazníkům, ale i našim zaměstnancům a týmům.

rozmanitost. Rozrůstáme se mezinárodně, ale zůstáváme velkou rodinou.

zábava. Smějeme se, pracujeme s plným přesvědčením a ve stresu držíme při sobě.

Přečtěte si více o tématu „Proč Daikin“

Cool_facts_slider.jpg

Cool fakta

Co můžete očekávat od svých kolegů

 

Daikin Central Europe aktivně působí v 16 zemích střední a východní Evropy. Jako součást globální značky Daikin myslíme globálně, ale jednáme lokálně. Naši kolegové v prodejních a servisních kancelářích a naši obchodní a servisní zástupci přinášejí informace z trhů a přispívají k neustálému rozvoji naší společnosti.

Naše centrála se nachází ve stejné kancelářské budově jako společnost Daikin Rakousko – ve 23. vídeňském obvodu. Najdete zde také Your Daikin World, což je naše nové zážitkové centrum, které zahrnuje prostory pro společnou tvorbu a jedinečné školicí centrum.

Chcete se dozvědět více o našich produktech a řešeních? Přijďte nás navštívit do jedné z našich vlajkových prodejen ve Vídni nebo v Budapešti.

 

Map_DACE_slider.jpg

Cool region

Daikin Central Europe – 16 zemí

 

Společnost Daikin byla založena v Japonsku před více než 90 lety. Naše kořeny nám dávají pevný základ a hrají rozhodující roli při utváření naší firemní kultury.

Součástí naší filozofie je konsenzus při rozhodování a princip neustálého zlepšování Kaizen.

Přečtěte si více o tématu „Proč Daikin“

Japanese-roots.jpg

Cool kořeny

Náš princip Kaizen

 

Od roku 2013 jsme každoročně zařazováni mezi nejlepší zaměstnavatele Rakouska. Děkujeme našim zaměstnancům za toto skvělé ocenění.

Zpětná vazba, na kterou jsme hrdí a která nám ukazuje, že jsme na správné cestě. I tak prosíme naše kolegy z celého regionu, aby se s námi podělili o své názory, protože si jich velmi vážíme.

Přečtěte si více o tématu „Proč Daikin“

Great-place-to-work-kununu-slider.jpg

Nejen cool, ale i skvělé

Skvělé místo pro práci

 

Od roku 2013 jsme každoročně zařazováni mezi nejlepší zaměstnavatele Rakouska. Děkujeme našim zaměstnancům za toto skvělé ocenění.

Zpětná vazba, na kterou jsme hrdí a která nám ukazuje, že jsme na správné cestě. I tak prosíme naše kolegy z celého regionu, aby se s námi podělili o své názory, protože si jich velmi vážíme.

Přejděte na náš firemní profil na Skvělé místo pro práci

Nevidíte pracovní příležitost, která by pro vás byla vhodná?

Rádi kdykoli přijmeme váš životopis. Stále hledáme nové talenty a profesionály!

jobs@daikin.cz

HowCoolIsThat.jpg