Skip to main content

How cool is that!

U nás najdete protiklady, které se přitahují. Globální skupina, v níž se všichni oslovují křestním jménem. Stabilního zaměstnavatele, u kterého se můžete dynamicky rozvíjet. Kulturní rozmanitost namísto jednoduchosti. Kde můžete nejen přicházet s opravdu dobrými nápady, ale také je uvádět do života.

Hledáme výzvy, inovujeme, společně rosteme

Daikin jako zaměstnavatel. Co to znamená? Znamená to, že v lokální organizaci Daikin pracujete pro rychle rostoucího mezinárodního lídra na trhu inovativního chlazení, vytápění, větrání a chlazení. Navzdory naší velikosti si zachováváme osobní přístup, abyste se u nás od prvního dne cítili jako doma.

Po celém světě máme více než 80 000 zaměstnanců. Náš regionální tým Daikin Central Europe čítá přibližně 450 kolegů s různou profesní historií. Společně utváříme prodejní a servisní aktivity v 16 zemích střední a východní Evropy. Dodáváme ty nejlepší dovednosti japonských inženýrů podpořené evropskou výrobou a silnou orientací na zákazníka. Dnes čelíme novým výzvám: z tradiční B2B společnosti se transformujeme na B2B2C s velkou podporou naší silné partnerské sítě.

 

Zanechte zde svoji stopu

 

Vždy se snažíme přispívat k dynamickým změnám v našem oboru prostřednictvím nápaditých iniciativ a hledáme profesionály s otevřenou myslí a nové talenty.

Jste připraveni přispět svými nápady a úsilím k našemu úspěchu? Pak s námi rozvíjejte své odborné znalosti a individuální dovednosti. Obojí je v naší každodenní práci velmi žádané.

Na oplátku vám slibujeme skvělou pracovní atmosféruspravedlivou mzdu a možnosti osobního růstu.

Nevidíte pracovní příležitost, která by pro vás byla vhodná?

Rádi kdykoli přijmeme váš životopis. Stále hledáme nové talenty a profesionály!

jobs@daikin.cz

Working at Daikin - How cool is that!

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky