Daikin career - There's more in a Daikin day

Toto je Daikin - How cool is that!

U nás najdete protiklady, které se přitahují: Celosvětová skupina pro inovativní systémy vytápění, větrání, chlazení a klimatizace, kde se všichni oslovujeme křestním jménem napříč celou hierarchií. Stabilní zaměstnavatel, u kterého se můžete dynamicky rozvíjet. S kulturní rozmanitostí místo jednoduchosti. Kde můžete mít nejen opravdu dobré nápady, ale také je můžete realizovat.

Stabilní dynamika

Daikin jako zaměstnavatel? To znamená: Jste součástí lídra mezinárodního trhu v oblasti inovativních systémů vytápění, větrání, chlazení a klimatizace. Rosteme nepřetržitě - a pokud přispějete svými nápady a úsilím, můžete si i vy rozšiřovat své odborné znalosti a dovednosti. Obojí je denně velmi žádané, abychom vytvořili dynamickou globální skupinu. Za tímto účelem vám nabízíme kvalitní pracovní prostředí, spravedlivý plat a příležitosti k rozvoji.

howcoolisthat-branko.jpg
opposites-that-attract-round.png

Protiklady se přitahují - a to je cool!


Stabilní zaměstnavatel, který se neustále dynamicky rozvíjí.
Globální značka, pro kterou můžete pracovat na mezinárodní úrovni z lokální pozice.
Navzdory své velikosti klademe důraz na osobní hodnoty, takže se můžete cítit jako doma již od prvního dne.

V rámci 70 000 zaměstnanců po celém světě tvoří je přibližně tým 300 kolegů zodpovědný za prodej a služby v 15 zemích střední a východní Evropy. Počínaje rokem 1999 poskytujeme v Evropě nejvyšší japonské inženýrské dovednosti navazující na evropskou výrobu, to vše v kombinaci se zvláště silnou orientací na zákazníka.

Abychom mohli aktivně přispívat k dynamické změně globální skupiny pomocí široké škály nových iniciativ, potřebujeme oddané jedince s dobrými nápady. Výměnou vám slibujeme dobrou pracovní atmosféru, spravedlivý plat a příležitosti k rozvoji.

Chcete se stát součástí našeho týmu?

My jsme Daikin

Daikin je váš domov: Zprostředkujeme pocit domova - pro hotelové hosty, soukromé majitele domů i pro naše zaměstnance.

Daikin je multikulturní: Rosteme, jsme mezinárodní a přesto zůstáváme velkou rodinou.

Daikin je zábava: Smějeme se, jsme plně oddáni naší práci, držíme pohromadě.

 

A co je nejvíce cool?

Daikin je lídrem: Jsme globální společnost zastoupená v 67 zemích. Zahraniční výměny jsou součástí každodenního pracovního života. Vždy jednáme s chladnou hlavou ("cool head").

Daikin je rozvoj: Různorodost zajišťuje rozmanitost. Investujeme do našich zaměstnanců a podporujeme jejich osobní a profesní růst.

Daikin je respekt: Budete oceněni. Předpokladem je plošná struktura a přátelská spolupráce mezi kolegy i manažery.

Daikin je podpora: Vzdělání začíná zvídavostí. Ceníme si zvídavé mysle a nabízíme školení a vzdělávací akademie pro naše zaměstnance, např. Daikin Sales Academy.

Daikin je solidarita: Týmová práce je součástí naší DNA.

 

Není to jen cool, je to velkolepé

Od roku 2013 jsme každoročně voleni mezi nejlepší zaměstnavatele Rakouska. Děkujeme našim zaměstnancům za toto skvělé ocenění. Skvělá zpětná vazba nám ukazuje, že jsme na správné cestě. Žádáme naše kolegy ze střední Evropy, aby pokračovali ve sdílení svých názorů, protože si ceníme jejich zpětné vazby.

Podívejte se na náš profil na webových stránkách Great Place to Work!

Jsme Daikin střední Evropa

Jsme součástí Daikin Central Europe (DACE), který je zodpovědný za 15 zemí střední a jihovýchodní Evropy. Centrála se nachází v Rakousku. 

Jsme mezinárodní, s japonskými kořeny

Společnost Daikin byla založena v Japonsku a nyní působí po celém světě. Naše kořeny hrají rozhodující roli při utváření naší firemní kultury. Součástí naší filozofie je konsenzus v rozhodování a Kaizenův princip neustálého zlepšování.

Jste ideálními zaměstnanci pro společnost Daikin, ale nevidíte volné místo, na kterém byste mohli využít vaši odbornost?

Zašlete nám svůj životopis jako otevřenou přihlášku. Vždy rádi přijmeme inovativní zaměstnance!

Zašlete nám prosím email na jobs@daikin-ce.com