People at Daikin

Koho hledáme - jak cool jste vy?

Máte otevřenou mysl, jste dynamičtí a rádi pracujete v mezinárodním týmu? Jste připraveni prorazit v nové oblasti? Kontaktujte nás.

Pracujeme na mezinárodní úrovni a angličtina je náš společný pracovní jazyk. Samozřejmě v jednotlivých zemích komunikujeme vždy v lokálním jazyce. Ve společnosti Daikin jsme hrdí na to, že máme zaměstnance z více než 20 různých zemí a vítáme zaměstnance všech jazyků.

DACE-countries-web.png

Co můžete očekávat - Jak pracujeme

Naše ústředí je rozmanité: produktový management, controlling, lidské zdroje, kreditní kontrola nebo logistika. Určitě je tu pravé oddělení právě pro vás.

Chcete úzce spolupracovat se zákazníkem? Úžasné, pak byste se měli obrátit na naše mezinárodní obchodní organizace. Můžete se připojit na rakouský, bulharský nebo jihovýchodní evropský trh.

Práce v Daikin - Jak vypadá?

Pozice, které jsou typické ve světě Daikin, jsou pravidelně nabízeny našimi regionálními pobočkami nebo na centrále.

Firemní kultura společnosti Daikin? Je to jednoduché, opravdu: Základem je interakce založená na respektu a osobní atmosféře. Všichni se oslovujeme křestním jménem. To zvyšuje potěšení z naší práce - stejně jako úspěchy, které společně sdílíme a slavíme. Také držíme pohromadě ve stresových situacích. Protože si vážíme rozmanitosti a pocházíme z více kultur, jsme v první řadě: různorodí. A to je výhodné, protože si neustále předáváme nové náhledy na věc. Stručně: Navzdory naší velikosti si udržujeme velmi osobní vztahy. S námi jste především lidská bytost. U nás budete v bezpečí. Jsme flexibilní a nabízíme řadu výhod.

Poradenství v oblasti prodeje

Jste na cestě k nalezení perfektního řešení!

Obchodní zástupce společnosti je v terénu a v přímém kontaktu se zákazníky, zatímco projektový prodejní tým úzce spolupracuje s projektanty a architekty při hledání těch nejlepších řešení.
Zaujalo vás to?

Servisní technik

Jste expert!

Pokud jde o uvedení do provozu nebo zvláštní technické zpracování našich jednotek, jste tou osobou, která je potřebná. Jste spojení mezi zákazníky a zbytkem týmu Daikin.

Zaujalo vás to?

Technická podpora

Odpovídáte na otázky!

Tato role se zaměřuje na zodpovězení otázek týkajících se konkrétního produktu, přípravu nabídek a další podporu. Úzce spolupracujete s našimi zákazníky, našimi prodejními techniky a logistikou.

Zaujalo vás to?

graduates-tab-banner.jpg

Absoloventi

Nedávno jste dokončili studium v HVAC-R a jste připraveni na další velké dobrodružství? Zašlete nám životopis

Nenašli jste správnou pozici? Nabízíme mnohem více.

Jste ideálními zaměstnanci pro společnost Daikin, ale nevidíte volné místo, na kterém byste mohli využít vaši odbornost?

Zašlete nám svůj životopis jako otevřenou přihlášku. Vždy rádi přijmeme inovativní zaměstnance!

Zašlete nám prosím email na jobs@daikin-ce.com

Chcete vědět, co si naši zaměstnanci myslí?