Skip to main content

Získejte tepelné čerpadlo Daikin se zásobníkem na teplou vodu zdarma

Získejte tepelné čerpadlo rychle a ještě výhodněji

Pokud si u nás do konce března 2024 objednáte tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 R MT, získáte k němu zásobník na teplou vodu, nebo slevu až 60 000 Kč. Navíc můžete využít dotaci ve výši až 180 000 Kč, kterou za vás vyřídíme zdarma. Stačí vyplnit základní informace v našem formuláři zde na stránce a my se vám do 2 dnů ozveme, abychom pro vás mohli zpracovat nezávaznou nabídku zdarma.

Co v naší akci můžete získat?

Proč si vybrat právě Daikin Altherma 3 R MT?

●     Hodí se do většiny novostaveb a rekonstrukcí,

●     má účinnost až A+++,

●     teplá voda pro vytápění dosáhne teploty až 65 °C,

●     její provoz je tak tichý, že o ní nebudete ani vědět,

●     ovládat ji můžete prostřednictvím displeje, ale také pomocí nástěnného ovladače či mobilní aplikace.

Tepelné čerpadlo neprodukuje žádné lokální emise CO2, a pokud je připojeno k ekologickému zdroji elektřiny, potenciálně zajišťuje celoživotní provoz bez emisí.

EKOLOGICKÉ ŘEŠENÍ

Tepelná čerpadla Daikin využívají až 80 % energie z okolního prostředí a pouze 20 % elektrické energie ze sítě, takže podstatně snižují vaše náklady na energie.

NIŽŠÍ NÁKLADY NA ENERGIE

Tepelné čerpadlo vám zajistí teplo v zimních dnech, ale může také chladit interiér během parného léta. Zajistí i ohřev teplé vody pro domácnost.

CELOROČNÍ POHODA

Své tepelné čerpadlo můžete ovládat i přes chytrý telefon za pomoci mobilní aplikace Onecta. Získáte tak i přehled o aktuální spotřebě vašeho zařízení.

CHYTRÁ DOMÁCNOST

Na jaké výrobky se akce vztahuje a jaká je přesně výše slevy?

 

Pozn.:

1/ Pokud máte zájem o vnitřní jednotku s rozšířenými funkcemi (např. dvouzónové vytápění či možnost chlazení), přičteme vám doplatek ve výši rozdílu cen těchto jednotek oproti standardní jednotce určené jen pro vytápění a ohřev teplé vody pro domácnost.

2/ Slevy a výhody v této prodejní akci nelze sloučit s akcí „Zregistrujte se a získejte tepelné čerpadlo zdarma, nebo slevu 20 %“ (v níž je možné požadavek na slevu uplatnit do konce února 2024).

 

Stačí vyplnit základní informace v našem formuláři zde na stránce a my se vám do 2 dnů ozveme, abychom pro vás mohli zpracovat nezávaznou nabídku zdarma.