Skip to main content

Servis

Dopřejte svému zařízení Daikin péči, kterou si zaslouží, s jedním z našich balíčků údržby na míru. Ušetříte peníze, prodloužíte životnost zařízení a zajistíte si trvalý klid.

Otec a jeho dítě si spolu spokojeně hrají a užívají si chladného vzduchu

Jaké výhody vám může Daikin nabídnout

Trvalý klid

Ikona certifikačního štítku

Zajistěte bezpečný provoz

Ikona stetoskopu

Ušetřete energii a případné náklady na opravy

Ikona pokladničky

Prodlužte životnost zařízení

Ikona certifikace

Vyberte si balíček údržby, který vám vyhovuje

Základní péče

Základní úroveň péče o vaše zařízení, která nabízí každoroční prohlídku, abyste ho udrželi v prvotřídním stavu po mnoho let.

Žena, která telefonuje ve své kanceláři

Preventivní péče

Každoroční prohlídka vaší jednotky a dodatečné pojištění dílů pro případ poruchy po uplynutí standardní záruční doby.

Pár používající aplikaci Onecta

Naprostý klid

Záruka až na sedm let s plnou ochranou proti jakýmkoli nákladům z důvodu výrobních vad a jiných poruch. Zahrnuje roční servisní prohlídku, náhradní díly v případě poruchy po záruční době, pracovní čas technika a cestovné.

Šťastná rodina, která si společně hraje

Je doporučena smlouva o údržbě?

Smlouva o údržbě je povinná nebo volitelná v závislosti na použitém řešení. Doporučujeme vždy uzavřít smlouvu o údržbě, protože věříme, že vaše jednotka by měla dostat péči, kterou si zaslouží. Prodloužíte tak jeho životnost, optimalizujete svou investici a z dlouhodobého hlediska ušetříte.

Útulný obývací pokoj s namontovanou instalací

Více informací

Při koupi jednotky od společnosti Daikin vám instalační firma nabídne smlouvu o údržbě. Instalační firma má 18 měsíců na to, aby vám tuto smlouvu o údržbě nabídla. V případě, že se tak nestane v tomto období, můžete přejít na naši platformu Stand By Me a zakoupit smlouvu o údržbě od společnosti Daikin.

Ano. Pokud vaše instalační firma zajišťuje údržbu, můžete ji i nadále využívat pro údržbu jednotky.

Pokud vaše instalační firma údržbu nenabízí, zaregistrujte svůj produkt na webu Stand By Me a můžete si zakoupit naše balíčky údržby. Existují různé balíčky podle potřeb zákazníka. Nabízíme něco pro každou potřebu!

Doporučenou roční údržbu je třeba objednat u instalační firmy, která zkontroluje správnou funkci celého zařízení. I když je vaše tepelné čerpadlo ještě v záruce, je nutné zkontrolovat jeho provozní stav, aby byla zajištěna životnost instalace. V některých případech může mít závada nebo zjevný nedostatek údržby za následek neplatnost záruky. V případě, že jste si zakoupili smlouvu o údržbě od společnosti Daikin, můžete si údržbu rezervovat pomocí našeho online kalendáře nebo kontaktováním naší podpory help desku.

Doporučujeme provádět pravidelnou údržbu filtrů každé dva měsíce. Tím je zaručen výkon jednotky a nedochází k jejímu přehřívání. Filtry se snadno čistí a snadno se omývají vodou - jen nezapomeňte přístroj nejprve vypnout.

Muž a žena si povídají a smějí se

Stand By Me

Zajistit si trvalý klid nebylo nikdy jednodušší. Stačí si nechat zaregistrovat váše zařízení Daikin prostřednictvím instalační společnosti do naší platformy Stand By Me.