Spolupráce pro montážní firmy

Jste náš Daikin partner nebo montážní firma? Nabízíme vám odborné poradenství zdarma, produktové katalogy a technické návody ke stažení, objednávky online a přístup do partnerského portálu.

VRV 5 web banner 1365 x 352.jpg

Seznamte se s naším superhrdinou: Zpětné získávání tepla VRV 5

Nová generace řízení klimatu navržená pro podporu snižování emisí uhlíku budov.

Nový systém VRV 5 se zpětným získáváním tepla má dynamické superschopnosti, které zajišťují maximální komfort a flexibilitu a zároveň výrazně snižují ekologickou zátěž budovy.

Ujistěte se, že jsou vaše systémy v souladu se směrnicí EPBD a navíc zda je jejich provoz bezpečný, optimalizovaný a s nejnižší možnou spotřebou energie.

Daikin a servisní partneři nyní nabízí servisní prohlídku s řešením na míru.

SPN Lead Gen - Chillers_LinkedIn.png

Obchodní portál Daikin

Náš online obchodní portál vám poskytuje okamžitý přístup ke všem informacím a nástrojům, které potřebujete pro svou instalaci. Nabízí příručky a prezentace, video a software pro výběr. Použijte tento výkonný nástroj jako zdroj odpovědí na otázky a pro podporu svého podnikání.

Software pro výběr jednotek Multi Split

Snadný webový nástroj pro výběr naší řady Multi Split. Umožňuje vybrat nejvhodnější systém pro individuální potřeby každého zákazníka.

Podívejte se TEĎ HNED

Skupina smějících se lidí.

Prohlédněte si naše virtuální

zážitkové centrum

banner_remote_monitoring_onchillers1200x340.jpg
 

Vzdálené monitorování pro firmy

 Naše vyspělá služba vzdáleného přístupu vám umožní analyzovat data, monitorovat potenciální problémy a snížit náklady na provoz

Řešení pro maloobchod

Objevte naše chytré systémy Daikin SkyAir, díky kterým můžete snadno vytápět nebo chladit obchody i menší kanceláře a výrazně ušetřit náklady za energie.

 

Při plánování nových budov je třeba vždy zohlednit řadu různých aspektů. Kromě otázek spojených se samotnou stavbou je zde také technické vybavení budovy, jako například vytápění či klimatizace, ale také řada věcí, které jsou často zanedbávány – kvalita vnitřního ovzduší. Ta je velmi důležitá pro zdraví nás všech.

Žena stojí a dívá se z okna

Zvukotěsná izolace Daikin

Díky snížení akustického výkonu až k 10 dB(A) splňuje přísné požadavky na hlučnost a současně zvyšuje flexibilitu při použití tepelných čerpadel Sky Air a VRV

  • Speciálně navrženo pro tepelná čerpadla Sky Air a VRV
  • Továrně testované údaje o hlučnosti, výkonu a účinnosti
  • Nejsou nutné žádné další výpočty
Zahrada domu se stromy

Sledujte novinky ze světa vytápění a chlazení