daikin20201102_podzimni-kampan_lp_3125x1646px2 (1).jpg

Tepelná čerpadla a nástěnné klimatizace Daikin. Jednička ve vytápění a chlazení.

Vyrábíme tepelná čerpadla a klimatizace pro domy, byty, ale i komerční využití v kancelářích, obchodech nebo hotelech. Přejeme si totiž, abyste se doma i v práci cítili v pohodě. Alespoň tu tepelnou pohodu a čistý vzduch můžete v klidu nechat na nás.

Maximální pohodlí

Nastavte si přesně takovou teplotu, jaká vám vyhovuje.

Vysoká kvalita

Svěřte svou pohodu spolehlivým výrobkům Daikin.

Energetická účinnost

Naše řešení jsou šetrná k životnímu prostředí a vám ušetří výdaje za energie.

Inteligentní regulace

Ovládejte svou klimatizaci či tepelné čerpadlo odkudkoli, třeba pomocí mobilní aplikací.


Novinky v našem sortimentu produktů

Méně je někdy více. Nástěnné klimatizace Daikin ve variantě multisplit šetří místo i náklady. Systém přitom pracuje stejně efektivně, jako když chladíte jednou venkovní jednotkou jednu vnitřní

>> Další informace

Jednotka Stylish získala za svůj design už řadu ocenění. Teď je nově dostupná hned ve 4 barevných provedeních: černá, černé dřevo, bílá a stříbrná. Pokud si potrpíte na pěkné věci v interiéru, určitě vás nezklame.

>> Další informace

Nízkoteplotní a vysokoteplotní čerpadla vzduch-voda, ale i geotermální tepelná čerpadla z řady Altherma 3 vynikají vysokým výkonem a spolehlivostí, intuitivním ovládáním a v neposlední řadě snadnou instalací, která šetří prostor v domě.

>> Další informace

Od malých domů po veliké kanceláře

Ať jste majitel domu, obchodník nebo ředitel hotelu, naše řešení vytápění a chlazení splní vaše požadavky. Pokud chcete zahájit svůj projekt s naším řešením, vyberte typ budovy.

Inovace Daikin Emura

Inovace znamenají neustálé zlepšování

Jsme přesvědčeni, že vždy existuje prostor pro zlepšení. A toto přesvědčení stojí za vším, co my, ve společnosti Daikin, děláme. Od malých vylepšení v procesu výroby po zásadní změny, jejichž výsledkem je úspora 70 % energie, se snažíme inspirovat technologické změny. V našem evropském vývojovém centru se zaměřujeme na produkty šetrné k životnímu prostředí a vytváříme řešení klimatizace v Evropě pro Evropu.

Spokojeni? Ohodnoťte nás!

Připojte se k našemu on-line průzkumu - Váš názor nás zajímá! 

DAI_CSI19.jpg