Vytvořte dokonalé klima s Daikin

Vytvořte dokonalé klima s Daikin

S více než 60 lety zkušeností s výzkumem a inovacemi v oblasti regulace klimatu jsme si jistí, že dokonalé klima vyžaduje nejen vytápění a chlazení.

Maximální pohodlí

Projektujte klima, které odpovídá životnímu stylu vašich zákazníků

Vysoká kvalita

Zažijte jistotu, která přichází se spolehlivými řešeními

Energetická účinnost

Nabídněte záruku úspory energie pomocí našich řešení šetrných k životnímu prostředí

Inteligentní regulace

Dejte uživatelům možnost regulace pomocí aplikace Daikin a chytrého programování


Obchodní portál Daikin

Náš online obchodní portál vám poskytuje okamžitý přístup ke všem informacím, které potřebujete. Poskytuje BIM a CAD výkresy, nástroje, které vám pomohou vytvořit nejvýkonnější řešení. Použijte tento výkonný vyhledávač pro nalezení odpovědí na otázky a na podporu svého podnikání.

Informační modelování staveb (Building Information Modelling)

Nová knihovna BIM objektů společnosti Daikin umožňuje architektům, projektantům a instalačním technikům naplánovat instalaci HVAC a omezit problémy v době výstavby, neboť snižuje možnost výskytu chyb v návrhu a instalaci a tím šetří čas i peníze.

Od malých domů po veliké kanceláře

Když stavíte dům, projektujete obchod nebo renovujete hotel, my máme řešení vytápění a chlazení, které splní vaše požadavky. Pokud chcete zahájit svůj projekt s naším řešením, vyberte typ budovy.

Daikin vám pomůže realizovat vaši vizi
 

Pomůžeme vám realizovat vaši vizi

Naši poradci pro zákazníky jsou vyškoleni, aby vám pomohli v každém kroku vašeho projektu. Nabízíme vám širokou škálu školení a seminářů o našem softwaru pro výběr a simulace a máme vlastní BREEAM specialisty, kteří vám pomohou projektovat „zelené“ budovy. Zaměřujeme se na inovace a energeticky účinné produkty a přinášíme řešení klimatizace v Evropě pro Evropu.

Sledujte novinky v odvětví

Řešení pro každé požadované klima

My, ve společnosti Daikin, nabízíme velký výběr řešení vytápění a chlazení a vždy u nás naleznete řešení vhodné pro všechna prostředí a osobní preference. Více informací o dostupných možnostech získáte, když vyberete aplikaci.