Čelní pozice v oblasti řešení klimatizace

Čelní pozice v oblasti řešení klimatizace

Naše široká nabídka energeticky účinných klimatizačních jednotek zajišťuje chlazení a vytápění v průběhu celého roku.

Energeticky účinné klimatizační technologie pro budoucnost

Energeticky účinné technologie pro budoucnost

Naše řešení v oblasti chlazení se pyšní štítkem nejvyšší energetické účinnosti na trhu. Díky našemu zaměření na obnovitelné zdroje energie a inovativní technologie můžete těžit z komplexního řešení, které maximalizuje návratnost vašich investic. Naše oddanost vývoji energeticky účinných řešení řízení klimatu zaručuje, že jednotky Daikin budou nejen splňovat, ale o několik let předbíhat legislativní předpisy.

Díky skvělému designu si jednotek téměř nevšimnete

Díky naší široké nabídce vnitřních jednotek a možností provedení vždy najdete klimatizační řešení, které se odpovídá potřebám vašeho interiéru.

Optimální komfort klimatizace

Vaše pohodlí je naší prioritou

Naše klimatizace dokážou víc než jen ochlazovat vzduch. Pečlivě vyvažují úrovně teploty, vytápění, vlhkosti a čistoty vzduchu, a tím vám zajišťují co nejkomfortnější klima.

Řízení klimatizace

Snadné řízení spotřeby energie

Řízení klimatu by mělo být jednoduché, intuitivní, inteligentní a energeticky účinné. Ať hledáte řešení pro svou domácnost nebo své podnikání, nabízíme řadu systémů, které vám pomohou udržet kontrolu nad vnitřním klimatem.

Split klimatizace pro jednu místnost

Jedna místnost

Single split systém spojuje jednu vnitřní jednotku s jednou venkovní jednotkou, což umožňuje snadnou instalaci a jednoduché chlazení a vytápění.

Multi-split klimatizace pro váš domov

Celý domov

S tepelnými čerpadly vzduch-vzduch Daikin můžete připojit až pět vnitřních jednotek k jedné venkovní jednotce a efektivně chladit nebo vytápět až pět různých místností. Teplotu pro každou místnost lze regulovat nezávisle.

NOVÉ: Připojení zásobníku teplé vody a 3 vnitřních jednotek k tepelnému čerpadlu vzduch-vzduch.

klimatizace pro komerční budovy

Komerční a průmyslové budovy

Systém Daikin s přímou expanzí (DX) a vodní systém spojuje neomezený počet vnitřních jednotek s jedním venkovním systémem a zajišťuje chlazení, vytápění, větrání a ohřev vody. Teplotu v jednotlivých místnostech a zónách lze regulovat nezávisle.

Různé možnosti designu pro váš interiér

Slide 1 -klima.jpg

Nástěnná montáž

Naše nástěnné jednotky jsou po celém světě známé svým vynikajícím designem. Jejich tenký a elegantní vzhled zajišťuje stylové řešení řízení klimatu.

klimatizační parapetní jednotky

Parapetní jednotky

Parapetní jednotky Daikin poskytují vynikající komfort a styl díky svému ladnému designu a kompaktním rozměrům.

conceiled-ceiling.png

Jednotky do podhledu

Jednotky Daikin do podhledu jsou ideální pro všechny prostory, protože se bezproblémově začlení do jakéhokoliv interiéru. Nenápadně se instalují do podhledu, takže jsou vidět pouze větrací otvory.

Kazeta klimatizace

Stropní kazety

Naše stropní kazetové jednotky jsou navrženy tak, aby zajišťovaly optimální průtok vzduchu ve všech typech malých i velkých prostorů a zároveň nechaly volný prostor u stěn a podlahy. Společnost Daikin nabízí nejširší sortiment na trhu a zaručuje dokonalé sladění s vaší budovou a vnitřním uspořádáním.

ceiling-suspended.png

Podstropní kazetové jednotky

Naše podstropní kazetové jednotky jsou ideálním řešením pro místnosti, které nemají podhledy nebo kde je omezený podlahový prostor. Díky individuálnímu ovládání klapek a různým úhlům natočení se snadno přizpůsobí každému interiéru.

Klimatizace pro všechny budovy

Ať už jste majitelem domu, majitelem obchodu nebo ředitelem hotelu, klimatizace Daikin zajistí vám i vašim hostům příjemný chládek. Začněte s námi svůj projekt výběrem typu budovy.