Čelní pozice v oblasti řešení klimatizace

Čelní pozice v oblasti řešení klimatizace

Naše široká nabídka energeticky účinných klimatizačních jednotek zajišťuje chlazení a vytápění v průběhu celého roku.

Energeticky účinné klimatizační technologie pro budoucnost

Energeticky účinné technologie pro budoucnost

Naše řešení v oblasti chlazení se pyšní nejvyšším označením energetické účinnosti výrobků na trhu. Pokud se rozhodnete pro obnovitelné zdroje energie a inovativní technologie, mezi které patří náš invertor a zpětné získávání tepla, můžete využít naše úplné řešení, které významně maximalizuje návratnost vašich investic. Naše oddanost vývoji ekologických řešení řízení klimatu zaručuje, že jednotky Daikin budou nejen splňovat, ale o několik let předbíhat legislativní předpisy.

Skvělý design klimatizace Emura

Díky skvělému designu si jednotek téměř nevšimnete

Vzhledem k tomu, že máme k dispozici tolik různých typů jednotek a možností návrhu, můžeme ve spolupráci s vámi vytvořit řešení klimatizace, které dokonale splyne s vaším interiérem.

Optimální komfort klimatizace

Vaše pohodlí je naší prioritou

Naše klimatizace dokážou víc než jen ochlazovat váš vzduch. Pečlivě vyvažují úrovně teploty, vytápění, vlhkosti a čistoty vzduchu a tím vám zajišťují co nejkomfortnější klima.

Řízení klimatizace

Řiďte svou spotřebu energie

Řízení klimatu by mělo být jednoduché, intuitivní, inteligentníenergeticky účinné. Ať hledáte řešení pro svou domácnost nebo své podnikání, nabízíme řadu systémů, které vám pomohou udržet kontrolu nad vaším klimatem.

Air conditioning split system for one room

Jedna místnost

 • Systém Split
 • Připojení 1 vnitřní jednotky k 1 venkovní jednotce
 • Vytápí a chladí 1 místnost
 • Jednoduchá instalace
multi-split airconditioning for your home

Domácnost

 • Systém Multi-Split
 • Připojení až 9 vnitřních jednotek k 1 venkovní jednotce
 • Chladí, vytápí a zásobuje teplou vodou až 9 různých místností
 • Reguluje jednotlivé místnosti
klimatizace pro komerční budovy

Komerční a průmyslové budovy

 • Přímá expanze (DX) a vodní systémy
 • Připojení neomezeného počtu vnitřních jednotek k 1 venkovnímu systému
 • Chladí, vytápí, větrá a zásobuje teplou vodou
 • Řídí jednotlivé zóny a místnosti
 • Chladicí výkon více než 10 MW

Různé možnosti designu pro váš interiér

Slide 1 -klima.jpg

Nástěnná montáž

Naše nástěnné jednotky jsou po celém světě známé svým vynikajícím designem. Jejich tenký a elegantní vzhled zajišťuje stylové řešení řízení klimatu.

klimatizační parapetní jednotky

Parapetní jednotky

Parapetní jednotky zajišťují klimatizaci nebo vyzařují sálavé teplo, podobně jako tradiční radiátory. Jejich ladný design a potrubí dokonale splynou s moderními interiéry.

conceiled-ceiling.png

Do podhledu

Jednotky do podhledu jsou ideální pro všechny prostory, protože se bezproblémově začlení do jakéhokoliv interiéru. Nenápadně se instalují do podhledu, takže jsou vidět pouze větrací otvory.

Kazeta klimatizace

Kazeta

Naše stropní kazetové jednotky jsou navrženy tak, aby zajišťovaly optimální průtok vzduchu ve všech typech malých i velkých prostorů a zároveň nechaly volný prostor u stěn a podlahy. Díky největší nabídce na trhu zaručujeme perfektní začlenění do vaší stavby a vnitřního uspořádání.

ceiling-suspended.png

Podstropní jednotky

Podstropní jednotky jsou navrženy pro co nejširší flexibilitu. Jsou ideálním řešením pro prostory, které nemají podhledy nebo mají omezený prostor na podlaze. Individuální řízení klapek a různé úhly výdechu vzduchu činí z jejich začlenění do jakéhokoli interiéru snadný úkol.

Klimatizace pro každý typ budovy

Ať jste majitel domu, obchodník nebo ředitel hotelu, díky našim klimatizačních jednotek Daikin budete stále v pohodě. Pokud chcete zahájit svůj projekt s naším řešením, vyberte typ budovy.