03_landing_page_3125x1646px.png

S námi má na tepelné čerpadlo každý

Pořízení tepelného čerpadla nebylo nikdy jednodušší. Nepromarněte mimořádnou příležitost a využijte dotaci.
Společně s našimi partnery vám vybereme to pravé čerpadlo, zajistíme jeho instalaci, uvedení do provozu i pravidelný servis.
Zdarma za vás vyřídíme vše ohledně dotací.
Neváhejte a vyměňte starý kotel za tepelné čerpadlo! Nyní s akční slevou.

 

Vyplňte nám krátký formulář a hned se dozvíte, jaké tepelné čerpadlo je pro vás vhodné, jaké jsou naše ceny a na jakou státní dotaci máte nárok.

 

Co se bude dít po vyplnění formuláře?

  • Do e-mailu vám obratem zašleme orientační cenovou nabídku na dodávku a montáž čerpadla
  • Do 2 dnů se vám ozveme s detaily k nabídce
  • Zjistíme, na jakou dotaci máte nárok, a vyřídíme ji za vás zdarma
  • Zajistíme možnost financování předem
  • Doporučíme profesionální instalační firmu
  • Dáme vám záruku 7 let na celé čerpadlo
 
Daikin_Altherma_3_FS_ip_01.jpg

Proč si pořídit tepelné čerpadlo Daikin?

Picture12.png

Společně najdeme to nejvýhodnější řešení pro vás – nejen z hlediska pořizovacích nákladů, možných dotací, ale také budoucích úspor energie a návratnosti vašich vložených financí. S námi dopředu víte, kolik a kdy zaplatíte.

Picture6.png

Stanovíme si časový plán a toho se budeme držet. Nechceme slibovat nemožné, takže pokud by nastala výjimečná situace a došlo ke zpoždění dodávky z naší strany, budeme vás včas informovat a budeme to bezodkladně řešit.

Picture14.png

Váš dům nebo byt posoudíme z hlediska tepelných ztrát, orientace ke světovým stranám, nebo délce vaší topné sezóny. Přijdeme s řešením na klíč, které bude fungovat! Žádné nekompetentní instalační firmy, jen proškolení technici.

Picture9.png

Máme více než 90 let zkušeností s vývojem a výrobou tepelných čerpadel. V našich výrobcích se odráží japonská preciznost a tradice, evropský design a kvalitní česká výroba. V České republice máme hustou síť obchodních partnerů, na něž se můžete s důvěrou obrátit.

Tepelná čerpadla - vytápění budoucnosti, které oceníte již dnes

Snížíte své účty za elektřinu

Ušetříte jednak tím, že tepelné čerpadlo je obnovitelný zdroj velmi levné energie. Jen 25 % si bere ze sítě a 75 % z venkovního prostředí, čili zdarma. Návratnost investice do tepelného čerpadla (pokud jste původně topili jen elektřinou) je asi 5 let. Zároveň díky němu může celý váš byt nebo dům přejít na výhodnější tarif elektřiny, takže provoz veškerých vašich elektrospotřebičů vás bude stát méně.

Získáte místnost navíc

Pokud měníte starý kotel na tuhá paliva za tepelné čerpadlo, můžete už svůj sklep začít využívat i jinak než jen jako sklad uhlí. Co třeba vinotéka, nebo sauna? I v samotné technické místnosti, kde byl původně umístěn kotel na tuhá paliva, dojde k velké úspoře místa, snížení prašnosti a zlepšení kvality vzduchu. Navíc vnitřní jednotky tepelných čerpadel Daikin jsou pro svůj design ceněné a nemusíte je nutně skrývat.

Je to pohodlné

Jakékoliv změny výkonu a režimu tepelného čerpadla nastavíte snadno pomocí ovladače. Jedete na dovolenou? Není nic příjemnějšího než se vrátit do krásně vytopeného domu. Chcete zvýšit teplotu vody? Stačí v nastavení upravit teplotu v zásobníku. Tepelné čerpadlo navíc dokáže regulovat výkon podle toho, jaká je venkovní teplota. U vás doma tak nebude nikdy ani moc horko, ani moc zima.

Vždy máte teplou vodu

Jednou z funkcí tepelného čerpadla je i ohřev vody, který je navíc mnohem ekonomičtější a ekologičtější než ohřev elektrický. Voda může být nahřívána v zásobníku vedle jednotky, nebo si můžete zvolit vnitřní jednotku, která už zásobník obsahuje, a tím ušetříte místo v technické místnosti. Záleží tedy jen na toACm, kolik máte místa a kolik teplé vody chcete mít vždy po ruce.

Zvýšíte hodnotu nemovitosti

Věděli jste, že domy s ekologickým, ekonomickým a automatickým zdrojem tepla se prodávají dráž? Při prodeji či pronájmu domu se musí přikládat štítek energetické náročnosti budovy a díky tepelnému čerpadlu se celý objekt dostane do vyšší kategorie. Na stáří topení v domě se navíc každý kupující zeptá.

Šetříte životní prostředí

Využíváním obnovitelných zdrojů energie nezatěžujete ovzduší prachem, emisemi CO2 apod. Energeticky vysoce účinná tepelná čerpadla také celkově šetří spotřebu elektrické energie. Právě z těchto dvou důvodů jsou také podporována ze státních peněz. Využijte toho, dokud ta možnost je, a pořiďte si tepelné čerpadlo Daikin.

Konec starostí se zásobováním a odpady

Starosti s hledáním dodavatele uhlí, s nárůstem jeho cen, se zajišťováním skladovacích prostor pro uhlí, svozem komunálního odpadu či s rekonstrukcí vašeho starého komína přenechte jiným! Vás už trápit nebudou.

 

Zvýšíte hodnotu nemovitosti

Věděli jste, že domy s ekologickým, ekonomickým a automatickým zdrojem tepla jsou na vyšší cenové úrovni? Při prodeji či pronájmu domu se musí přikládat štítek energetické náročnosti budovy a díky tepelnému čerpadlu se celý objekt dostane do vyšší kategorie.

 

Snížíte náklady na vytápění

S tepelným čerpadlem snížíte provozní náklady na váš dům, a to jak výdaje za vytápění, elektřinu i ohřev vody. Dále ušetříte za povinné revize kotle a komína. A nezapomeňte také na úsporu pohonu podavačů paliva, ventilátorů apod.

 

Seznam dotovaných čerpadel

Nová zelená úsporám

Kotlíkové dotace

Dotace klimatizace

logo-cestadomu.png

Podpořte společně s námi Cestu domů

Každým zakoupeným tepelným čerpadlem a klimatizací Daikin do konce roku 2022 podpoříte společně s námi také neziskovou organizaci Cestu domů, která provozuje domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny, nebo se podívejte na možnost přímé podpory zde.