Skip to main content

Podporujeme

V České republice máme hned několik dlouhodobých partnerství, pomáhat se ale snažíme i tam, kde je to potřeba rychle a nečekaně – jako po tornádu na Moravě.

Daikin klimatizace a čerpadla do veřejných budov v obcích zasažených tornádem

Jihomoravských obcím, zasaženým v červnu 2021 ničivým tornádem jsme věnovali nejen finanční pomoc, ale také naše produkty (tepelná čerpadla a klimatizace) - do obnovovaných veřejných budov, vše v celkové hodnotě 2 milionů Kč. Konkrétně jde o tyto objekty: Mateřská školka v Moravské Nové Vsi, zdravotní středisko v Lužicích,  mateřská školka v Lužicích.

 

Podpora sportu

Už od roku 2020 jsme partnerem klubu HC Sparta Praha. Klub podporujeme finančně  a hokeji fandíme nejen my, ale i mnozí naši zákazníci. Na Spartě nám byly sympatické i jejich charitativní akce, např. běh Sparťanská pětka. Výtěžek ze startovného jde vždy na podporu konkrétní osoby s hendikepem, nebo konkrétního projektu. Právě na této akci náš firemní tým nikdy nechybí. Letos (v roce 2022) se podařilo vybrat 178 450 Kč na financování rekondičního pobytu pro děti z Kliniky dětské hematologie a onkologie při FN Motol.

 

Podpora seniorům

Především díky dobrovolnictví jednoho z našich kolegů jsme navázali spolupráci s neziskovou organizací Cesta domů. Poskytuje odbornou péči nevyléčitelně nemocným a umírajícím dětem i dospělým v jejich přirozeném prostředí a nabízí podporu jejich blízkým.

Pomohli jsme jim jednak návrhem konkrétních energetických úspor už ve fázi projektu jejich nového sídla v pražské Michli, ale také dodávkou výrobků: tepelných čerpadel, multisplit klimatizací a vysoce účinných čističek vzduchu.

 

Podpora kultury

Kultura utrpěla v době pandemie onemocnění covid-19 velké ztráty a bude se z nich jistě dlouho vzpamatovávat. Daikin se proto stal partnerem podzimní (sezóna 2022) série koncertů Pavla Šporcla.

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky