Skip to main content

Home Comfort Expert

Máte rádi kvalitně odvedenou práci a spokojený zákazník je váš cíl? Potom Home Comfort Expert program je to pravé pro vás. Získejte nejlepší obchodní podmínky na trhu, prodlouženou záruku a mnohé další výhody.

bg-image

Obchodní portál

Naši partneři Home Comfort Expert naleznou veškeré informace o produktech, trénincích, zprávách a mnohem více v našem Obchodním portálu.

Ambice – poslání a cíle naší iniciativy

bg-image

Kvalita a vášeň

Home Comfort Expert je prvotřídní značka Daikin pro řešení řízení klimatu.

Jedná se o průkopnickou iniciativu, která se zabývá pouze koncovými odběrateli ve střední a východní Evropě. Jelikož má residenční trh určité specifické charakteristiky, veškerou vášeň a všechny zkušenosti jsme vložili do tohoto odlišného partnerského programu.

Náš program znamená různé hodnoty: Je naším absolutním posláním nabízet vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby pro spotřebitele na trhu s byty.

Expert Home Control tedy není jen logo či znak, je to kvalitní značka, které mohou spotřebitelé důvěřovat a ketré dají společnosti Daikin a partnerovi jedinečnou pozici.

bg-image

Překonejte výzvy jako tým

Program vytváří úzké spojení mezi společností Daikin a vybranými instalatéry AC a topení. Společně využíváme růstový potenciál na trhu s byty. Sotva najdete jinou značku, která poskytuje tak silné a důvěryhodné partnerství a spolehlivé řešení:

Daikin přispívá zvláštní podporou a školením; partneři tak nabízejí koncovým spotřebitelům lepší služby a produkty.

Program jsme zahájili v samém srdci Evropy a ukázalo se, že je od začátku obrovským úspěchem. Koncové zákazníci oceňují nejlepší služby a produkty – a pro tuto potřebu dodáváme správná řešení.

Sales

Vyšší tržby, vyšší zisky

Údaje našeho prvního Home Comfort Expert dokázaly, že jsme byli na správné cestě a povzbudily nás k rozšíření našeho programu, což jsme udělali s ještě větším úspěchem.

Dnes je součástí programu více než 200 partnerů ve 14 zemích střední a východní Evropy. Mnoho z nich zažívá neuvěřitelné tempo růstu poté, co se obrátili na Home Comfort Experts.

Dnes již Home Comfort Experts prodává ve střední a východní Evropě 70% rozdělených sad.

To, co jsme v této oblasti vypracovali, může vést k úspěchu i v jiných zemích!

Společný prospěch – hodnota partnerů

Okouzlující perspektivy

Program Home Comfort Expert je určen instalatérům, kteří by chtěli rozlišit svou nabídku, zvýšit zisk a rozšířit se na nové trhy.

Po přijetí do programu mají naši partneři nárok na širokou škálu výhod, které podporují nový růst a posilují vztahy mezi spotřebiteli.

Pomáháme oborníkům pro domácí komfort s nejlepší podporou, kterou můžeme poskytnout. Nabízíme školení zaměřené na další zdokonalování technických kvalifikací a manažerských dovedností. Navíc poskytujeme značný marketing a profesionální podporu, která usnadňuje úspěšnou prezentaci předváděcích místností, aut a mnoha dalších. Partneři se také mohou spolehnout na prvotřídní balíčky týkající se produktů a cen.

Vytváříme silná partnerství s objasněnými vztahy. Home Comfort Experts jsou klíčovou součástí prodejních sil společnosti Daikin a naší hlavní cestou na trh. Proto se naši partneři mohou spoléhat na informace z první ruky, vždy nasloucháme vašim obavám a snažíme se udělat vše pro jejich podporu. Jsme přesvědčeni, že důvěryhodným partnerstvím je centrum, které vede k růstu a prosperitě partnerů i společnosti Daikin. Společně vytváříme jedinečnou síť, která stanoví nové standardy v rezidenčním podnikání.

6 výhod pro naše partnery

Vezmeme-li všechny dohromady, naše Home Comfort Experts se mohou spoléhat na 6 pozoruhodných výhod:

  1. Silné informační kanály a preferované ošetření
  2. Marketingový koncept a podpora, profesionální podpora a servis
  3. Dobré produkty a cenové balíčky
  4. Silné a důvěryhodné partnerství
  5. Vyjasněné vztahy
  6. Vyšší tržby
bg-image

Vylepšení s naším seznamem bonusů

Těchto šest výhod platí pro všechny naše odborníky na domácí komfort. Partneři, kteří chtějí získat přístup k dalším výhodám, se mohou účastnit našeho bonusového schématu a stát se partnery Home Comfort Experts Premium. Musí splňovat více požadavků, ale mohou získat bonusové body, které jim nabízejí zvláštní výhody.

V závislosti na celkovém počtu bonusových bodů mohou v našem bonusovém systému dosáhnout určité úrovně – stříbrné, zlaté nebo platinové. Toto postavení je stanoveno na 1 rok a po každém období bude vyhodnoceno. Vyšší úroveň znamená větší výhody pro partnera Home Comfort Experts Premium.

REFERENCE

Požádali jsme některé z našich odborníků na domácí komfort, co považují za hlavní přínosy a výhody našeho programu. Zde najdete to, co nám řekli.

bg-image

“Program Home Comfort Expert je velmi profesionální a strukturovaný. Poprvé v historii společnosti Daikin jsou na trhu uvedeny doporučené ceny pro koncové spotřebitele, což je pro nás velmi cenné.”

Vladimir Venkov

Výkonný ředitel společnosti MMC Ink., Bulharsko

“Program Home Comfort Expert pomáhá partnerům růst ještě rychleji. Na trhu je potřeba uvést značku Daikin na vyšší úroveň a tímto programem jí budeme schopni dosáhnout.

Miha Glavič, MBA

Výkonný ředitel, E2E d.o.o., Slovinsko

“Program Home Comfort Expert nás s každou prodanou jednotkou posunuje vpřed. Pomáhá naší společnosti růst a rozšiřovat se, a také nám pomáhá budovat naši předváděcí místnost.”

Marek Žiačik, Marek Mihály

Majitelé společnosti M-M KLIMA, Slovensko

Daikin Promoshop

Zde můžete objednat své oblíbené propagační nástroje značky Daikin, ale také vlastní propagační nástroje s vlastním logem.

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky