Převezměte kontrolu nad komfortem a energetickými náklady velké budovy

Mějte pod kontrolou klima v budově i náklady za energie

Daikin vám nabídne kompletní řešení klimatu ve vaší kanceláři nebo budově. Zajistí vám i vašim zaměstnancům pohodlné a zdravé prostředí. Díky našim energeticky účinným systémům můžete navíc výrazně snížit své provozní náklady.

Soustřeďte se na své podnikání

Naší prioritou je vaše klima. Systémy Daikin pro řízení klimatu mohou vám i vašim zaměstnancům zajistit vysokou úroveň komfortu při práci. Poskytujeme energeticky nejúčinnější řešení, které vám umožní zaměřit svou energii na své podnikání.

Investujte do energetické účinnosti

Investice do řešení Daikin vám bude dlouhodobě šetřit peníze. Vaše náklady na vytápění a chlazení tvoří nejméně 50 % vaší spotřeby energie, což znamená, že instalace energeticky účinného řešení řízení klimatu má významný dopad na vaše celkové náklady na energii.

office.png

Váš osobní zástupce Daikin

Abychom zajistili co nejlepší služby zákazníkům, přiřadili jsme vašemu projektu jediné kontaktní místo Daikin. Úkolem tohoto zástupce je pomáhat vám ve všech fázích projektu, od počáteční debaty o možných řešeních až po údržbu po dokončení instalace.

Kompletní řešení pro řízení klimatu ve vaší budově

Nabízíme řešení řízení klimatu pro kanceláře a velké budovy začleňující prvky v celém rozmezí od vytápění a klimatizace až po naše systémy správy budov. Přečtěte si další informace o dostupných možnostech pro vaši budovu.

1 5 4 2 3 6 building.jpg

1. Vstup a příjem

  • Minimalizujte ztráty teplého a studeného vzduchu unikajícího vchodem pomocí našich vzduchových clon Biddle a dosáhněte až 72% úspor jejich připojením k našim tepelným čerpadlům namísto elektřiny.
  • Chytré programy usnadňují řízení klimatu v rámci celé budovy a náš Systém správy budov (BMS) umožňuje integrovat a spravovat všechny aspekty vaší budovy (vytápění, chlazení, elektřinu, osvětlení, výtahy atd.).

2. Kancelářský prostor

  • Unikátní kazetová jednotka s plochým dekoračním panelem se dokonale začlení do podhledu a díky svému tichému provozu nebude rušit soustředění v kanceláři.
  • Dýchejte čerstvý a zdravý vzduch bez plísní a alergenů.

3. Konferenční místnost

  • Pokud máte vysoké stropy, využijte výhody instalace podlahového vytápění, které ohřívá vzduch v blízkosti podlahy.

4. Kuchyně a toaleta

  • Snadno integrujte řešení přípravy teplé vody pro potřeby kuchyně a toalet.

5. Serverovny

  • Spolehlivé chlazení infrastruktury až do -20 °C pro serverovny.

6. Zasedací místnost

  • Inteligentní čidlo nasměruje proud vzduchu tak, aby nesměřoval na osoby v místnosti, a když jednotka zjistí, že je místnost prázdná, automaticky se přepne do režimu úspory energie nebo se vypne.

Naše řada vnitřních otopných prvků je navržena tak, aby se dokonale začlenila do vaší kancelářské budovy.

Kazetové jednotky pro kanceláře a velké budovy

Kazeta

Naše stropní kazetové jednotky jsou navrženy tak, aby zajišťovaly optimální průtok vzduchu ve všech typech malých i velkých prostorů a zároveň nechaly volný prostor u stěn a podlahy. Díky největší nabídce na trhu zaručujeme perfektní začlenění do vaší stavby a vnitřního uspořádání.

Prozkoumejte naši kazetovou jednotku s plochým dekoračním panelem

Objevte naši kazetovou jednotku s kruhovým výdechem

kancelářská řešení se skrytými jednotkami do podhledu

Do podhledu

Jednotky do podhledu jsou ideální pro všechny typy vnitřního prostoru, protože dokonale splynou s jakýmkoliv interiérem. Nenápadně se instalují do podhledu, takže jsou vidět pouze větrací otvory.

nástěnné jednotky do kanceláří

Nástěnná montáž

Naše nástěnné jednotky jsou díky svému designu uznávány po celém světě. Jejich tenký a elegantní vzhled zajišťuje stylové řešení řízení klimatu.

Podstropní jednotky pro kanceláře a velké budovy

Podstropní jednotky

Podstropní jednotky jsou navrženy pro co nejširší flexibilitu. Jsou ideálním řešením pro prostory, které nemají podhledy nebo mají omezený prostor na podlaze. Individuální řízení klapek a různé úhly výdechu vzduchu činí z jejich začlenění do jakéhokoli interiéru snadný úkol.

Parapetní jednotky pro kanceláře a velké budovy

Parapetní jednotky

Parapetní jednotky jsou ideální pro místnosti s vysokými stropy. Jejich blízkost k podlaze je optimální pro obvodové vytápění nebo chlazení.

Snadný upgrade nebo nahrazení stávajícího řešení klimatizace

Jednotky Daikin jsou známé tím, že umožňují snadnou výměnu. Díky vysokým úsporám energie a minimálním nákladům na instalaci můžete získat své investice rychle zpět.

replacement_logo.png
V kancelářích a velkých budovách můžete znovu využít stávající potrubí a kabelová vedení

Naše řešení pro kanceláře a velké stavby, navržené pro rychlou instalaci, mohou opětovně využít stávající potrubí a rozvody a tím eliminovat dodatečné náklady a minimalizovat prostoje.

Minimalizujte náklady na instalaci v kancelářích a velkých budovách

Flexibilní jednotky, jako je například kazetová jednotka s plochým dekoračním panelem Daikin, můžete umístit přímo do standardních stropních panelů, a tak minimalizovat náklady na instalaci.

Jednotky lze začlenit do vybavení jiných výrobců pro kanceláře a velké budovy

Inteligentní dotykový ovladač Touch Manager je podnikový systém správy, který lze integrovat s vybavením jiných výrobců.

Od malých kanceláří po velké mrakodrapy

Ať je váš projekt velký nebo malý, máme řešení pro vytápění a chlazení, které bude vhodné pro vaši budovu. Podle velikosti nebo potřeb vaší budovy pro vás najdeme dokonale přizpůsobené řešení.

 
office-small-710x460.png

Malé kanceláře

Naše řešení Sky Air je ideální pro malé prostory se samostatnou regulací pro každou jednotku.

Springbok_Daikin17_MarieMero-229.png

Středně velké kancelářské budovy

Naše VRV řešení dokáže uspokojit všechny vaše požadavky na klimatizaci. Je ideální pro malé až středně velké prostory a umožňuje ovládat vlastní jednotky centrálně nebo individuálně.

Office-large-710x460.png

Velké kancelářské budovy a mrakodrapy

Chladicí jednotky a vzduchotechnická zařízení jsou optimálním řešením pro středně velké až velké prostory a dokážou pokrýt všechny vaše požadavky na klimatizaci s využitím centrálně spravovaného systému.

Office-lobby-710x460.png

Velké kancelářské haly

Vzduchové clony Biddle zlepšují stabilitu vnitřního klimatu tím, že omezují ztráty systému vytápění a klimatizace. Vzduchové clony Biddle zvyšují energetickou účinnost až o 72 %.

offices-controls.png

Chytrá regulace

Systém správy podniku BMS a inteligentní dotykový ovladač Intelligent Touch Manager umožňují ovládat vaše klima kdykoli a odkudkoli. Můžete volit mezi centrálně nebo místně ovládanými řídicími prvky, nastavit různé časovací programy, optimalizovat svou spotřebu energie s využitím našich nástrojů na správu energie a navíc všechny prvky také propojit s vybavením jiných výrobců.

freshair.png

Čerstvý vzduch

Zajistěte si vždy přívod svěžího a zdravého vzduchu díky našim vzduchotechnickým jednotkám. Jsou ideální pro středně velké až velmi velké prostory a zároveň jsou kompatibilní se všemi řešeními Daikin, která využívají náš klimatizační systém.

Immogra office

Immogra case

Read how Daikin’s VRV IV system delivers modern aesthetics with invisible integration of HVAC.

Claerhout Communication House office case

Read about why advertising agency Claerhout Communication House opted for our VRV total solution for their new open landscape office building.

Claerhout Communication house
Velocity

Případ Velocity

Zjistěte, jak společnost Daikin pomohla budově Velocity zlepšit její ekologický certifikát instalací systému zpětného získávání tepla Daikin VRV.

Případ Obchodní centrum VMD

Zjistěte, jak naše tepelná čerpadla zajistila komplexní řešení klimatizace pro nejvyšší kancelářskou budovu v Chorvatsku.

Obchodní centrum VMD
Crystal tower

Případ Crystal Tower

Zjistěte, jak společnost Daikin zajistila pro celou budovu moderní, energeticky úsporné a všestranné klimatizační řešení.

Případ Torre Serenissima

Jedenáctipodlažní kancelářská budova Torre Serenissima slouží jako ústředí dálnice Brescia – Padova v italské Veroně. V budově Torre Serenissima, která byla vybavená systémem využívajícím zastaralé chladivo R-22, jsme provedli úplnou modernizaci, která zajišťuje vyšší energetickou účinnost a komfort.

Torre Serenissima
supplier_serviceprovider1200x340.jpg
 

Jsme tu pro vás

Dobře udržovaný systém HVAC zvyšuje hodnotu a zajišťuje kontinuitu. Přijetí opatření k prodloužení životnosti vaší instalace zajistí, že nedojde k narušení produktivity a zdraví vašich zaměstnanců.

Více informací