Skip to main content

Služby Daikin

Nabízíme řadu služeb profesionální podpory, které zajistí nejlepší výkon vašeho systému ve své třídě po celou dobu jeho životnosti.

K vytvoření dokonalého vnitřního prostředí nestačí pouze zakoupit a instalovat produkt. Znamená to také zajistit celoroční komfort, vysokou energetickou účinnost, spolehlivost a regulaci. Ve společnosti Daikin poskytujeme řadu služeb podpory a údržby, které zajistí, že si váš systém zachová optimální výkon po celou dobu své životnosti.

Dobře udržovaná instalace využívající našich podpůrných služeb vám poskytuje tyto přínosy:

Vysoká energetická účinnost

Delší životnost

Soulad s nejnovějšími právními a regulačními požadavky

Co nabízíme

bg-image

Dodavatel a poskytovatel služeb

Od výběru správného klimatizačního řešení až po jeho spuštění, monitorování a údržbu: Společnost Daikin je připravena vás podpořit v každém kroku tohoto procesu. Nemáte instalaci Daikin? Obraťte se na nás: vždy se můžete spolehnout na služby společnosti Daikin poskytované naším helpdeskem a týmem servisních techniků.

bg-image

Dodavatel a poskytovatel služeb

Společnost Daikin je připravena vás podpořit v každém stupni procesu od výběru správného řešení klimatu až po jeho spuštění, monitorování a údržbu. Také v případě, že vaši instalaci provedl jiný dodavatel než společnost Daikin, můžete stále využívat služeb Daikin poskytovaných jak našimi pracovníky technické podpory, tak i naším týmem kvalifikovaných specialistů a servisních techniků.

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky