Služby Daikin. Společnost Daikin jako odborník na klimatizační systémy vám rád pomůže s udržením optimálních podmínek při provozu vašich instalací.

Služby Daikin

Jako lídr v oblasti řízení klimatu nabízíme několik podpůrných služeb, které zajistí, že váš systém bude průběžně po celou dobu své životnosti udržovat vysoký výkon.

installation_710x460.jpg

K vytvoření dokonalého vnitřního prostředí nestačí pouze zakoupit a instalovat produkt. Znamená to také zajistit celoroční komfort, vysokou energetickou účinnost, spolehlivost a regulaci. Ve společnosti Daikin nabízíme výběr služeb podpory a údržby, které zajistí, že si váš systém zachová optimální výkon po celou dobu své životnosti.

Dobře udržovaná instalace využívající našich podpůrných služeb vám poskytuje tyto přínosy:

Vysoká energetická účinnost

Delší životnost

Splnění nejnovějších právních a regulativních požadavků


Co nabízíme

Daikin | dodavatel a poskytovatel služeb

Dodavatel a poskytovatel služeb

Společnost Daikin je připravena vás podpořit v každém stupni procesu od výběru správného řešení klimatu až po jeho spuštění, monitorování a údržbu. Také v případě, že vaši instalaci provedl jiný dodavatel než společnost Daikin, můžete stále využívat služeb Daikin poskytovaných jak našimi pracovníky technické podpory, tak i naším týmem kvalifikovaných specialistů a servisních techniků.