Řešení pro každé požadované klima

My, ve společnosti Daikin, nabízíme největší výběr řešení vytápění a chlazení a vždy u nás naleznete řešení vhodné pro všechna prostředí a osobní preference. Více informací o dostupných možnostech získáte, když vyberete aplikaci.

Náš sortiment produktů

Nízkoteplotní tepelná čerpadla vzduch-voda

Nízkoteplotní jednotky Daikin Altherma využívají technologii tepelných čerpadel vzduch-voda k vysoce energeticky úspornému vytápění, chlazení a výrobě teplé vody.

Vysokoteplotní tepelná čerpadla vzduch-voda

Snadno vyměňte svůj starý systém vytápění a přípravy teplé vody za naše vysoce energeticky účinné tepelné čerpadlo Daikin Altherma.

Hybridní tepelné čerpadlo

Účinně kombinujte obnovitelné a tradiční zdroje energie s hybridním tepelným čerpadlem Daikin Altherma pro vytápění, chlazení a ohřev vody.

Tepelná čerpadla pro ohřev užitkové vody

Vyberte si energeticky nejúčinnější systém vytápění teplou vodou na trhu s našimi tepelnými čerpadly pro ohřev teplé užitkové vody.

Klimatizace (Tepelná čerpadla vzduch-vzduch)

Klimatizace Daikin využívají obnovitelnou energii venkovního vzduchu pro účinné vytápění a chlazení vašeho domu.

Geotermální tepelná čerpadla

Geotermální tepelná čerpadla Daikin odebírají teplo ze země a zajišťují účinné vytápění, chlazení a ohřev vody.

Sky Air

Daikin Sky Air představuje komplexní řešení systému na úpravu vzduchu, které zajišťuje vytápění, chlazení, větrání a čištění vzduchu pro malé až středně velké budovy.

Vzduchotechnické jednotky a větrací systémy

Daikin nabízí vysoce účinné vzduchotechnické jednotky jak pro malé, tak i velké aplikace – čerstvý vzduch může proudit jakoukoli budovou.

Řídící systémy

Od centrálního řízení klimatizace ve vašem domě po vícezónové systémy správy budovy, to vše vám Daikin umožní trvale řídit.

VRV

VRV systémy Daikin představují komplexní řešení klimatu pro velké i malé budovy. Originální, inovační a energeticky účinný výrobek Daikin.

Chladírenství

Chladírenské systémy Daikin jsou konstruovány pro spolehlivé a účinné průmyslové a komerční mrazení.

Chladicí jednotky a vzduchotechnická zařízení

Společnost Daikin nabízí účinné a spolehlivé vodou a vzduchem chlazené chladicí jednotky, stejně tak i vzduchotechnické jednotky a jednotky fan coil pro velké nebo malé aplikace.

Vzduchové clony Biddle

Zabraňte ztrátám tepla a udržujte komfortní atmosféru ve své budově se vzduchovými clonami Biddle.