Hybrid.png

Hybridní tepelné čerpadlo Daikin Altherma

Naše hybridní tepelné čerpadlo kombinuje tepelné čerpadlo a kondenzační plynový kotel. Díky tomu vám zajistí úsporné a energeticky účinné vytápění nezávisle na venkovních teplotách. Inteligentní ovládání a dokonale tichý provoz z něj činí toho nejlepšího spolunájemníka, jakého jste kdy měli. Hodí se i do starých budov a pro rekonstrukce, protože ho snadno připojíte na vaše existující potrubí a kabeláž.

daikin20220228_kampan_cerpejte_modul_1680x860px.png

Poslední šance vyměnit váš starý kotel za tepelné čerpadlo

Nyní nabízíme tepelná čerpadla výhodněji – se slevou až 35 % na vybrané typy. Pokud zahrnete kotlíkovou dotaci ve výši 180 000 Kč, seženete u nás nyní tepelné čerpadlo od 10 000 Kč. Tak neváhejte a vyměňte starý kotel doma nebo na chalupě za spolehlivé, tiché a výkonné tepelné čerpadlo Daikin. O všechno se postaráme za vás a vyřízení dotace od nás máte zdarma.

hybridní tepelné čerpadlo, vytápění

Vytápění

Hybridní tepelné čerpadlo Daikin Altherma automaticky určuje nejúspornější a energeticky nejúčinnější kombinaci vytápění.

hybridní tepelné čerpadlo, ohřev vody

Optimální komfort

Každý systém vytápění je navržen tak, aby pracoval tak dokonale, že jeho přítomnost a činnost ani nezaznamenáte. Inteligentní ovládání a dokonale tichý provoz činí z řešení Daikin toho nejlepšího spolunájemníka, jakého jste kdy měli.

hybridní tepelné čerpadlo, chlazení

Chlazení

Celkové řešení doplňuje chlazení, které lze bez problémů připojit na vaše existující potrubí a kabeláž.

Ideální kombinace

Díky tomu, že naše tepelné čerpadlo Daikin Altherma kombinuje technologie tepelného čerpadla vzduch-voda a kondenzační plynový kotel, zajistí vám nejvyšší účinnost. Chytře naprogramované tepelné čerpadlo pomáhá ve srovnání s tradičním kondenzačním kotlem ušetřit až 35 % energie. Dokáže totiž automaticky určit nejúspornější a energeticky nejúčinnější kombinace podle toho, jaké jsou venkovní teploty, kolik tepla je uvnitř potřeba a jaké jsou ceny za energie.

Ideální kombinace
Využití obnovitelné energie

Využití obnovitelné energie

Pro vytápění a ohřev vody naše hybridní tepelné čerpadlo Daikin Altherma optimálně kombinuje obnovitelné a tradiční energie. Když systém funguje v režimu tepelného čerpadla, využívá obnovitelnou energii získanou ze vzduchu. Díky tomu může dosáhnout energetické účinnosti až A++.

Patentovaná kondenzační technologie

Naše hybridní tepelné čerpadlo obsahuje jedinečný dvojitý výměník tepla. Navíc pro vytápění a ohřev vody používá technologii kondenzace, která je o 10 až 15 % účinnější než u tradičních kondenzačních plynových kotlů.

Patentovaná kondenzační technologie pro vytápění a ohřev vody
Jednoduchá a nenákladná instalace

Jednoduchá a nenákladná instalace

Hybridní tepelná čerpadla Daikin Altherma jsou ideální pro rekonstrukce a výměnu starých kotlů. Jejich kompaktní konstrukce vyžaduje minimální prostor pro instalaci a bezproblémově se připojí na vaše stávající potrubí a radiátory. Takže můžete dosáhnout vysoké energetické účinnosti tepelného čerpadla bez nutnosti vyměnit celý systém.

 

Možnost připojení více jednotek

Hledáte-li chytré řešení, které kombinuje vytápění, chlazení a ohřev teplé užitkové vody, pak je tu Hybrid Multi. Jedná se o kombinací multisplit systému a hybridního tepelného čerpadla, které je kompatibilní s naší řadou jednotek split, radiátory a podlahovým topením. Díky tomu vám Hybrid Multi zajistí komfort po celý rok.

Hybridní tepelné čerpadlo Daikin Altherma + více jednotek