Skip to main content

Hybridní tepelné čerpadlo Daikin Altherma

Naše hybridní tepelné čerpadlo kombinuje tepelné čerpadlo a kondenzační plynový kotel. Díky tomu vám zajistí úsporné a energeticky účinné vytápění nezávisle na venkovních teplotách. Inteligentní ovládání a dokonale tichý provoz z něj činí toho nejlepšího spolunájemníka, jakého jste kdy měli. Hodí se i do starých budov a pro rekonstrukce, protože ho snadno připojíte na vaše existující potrubí a kabeláž.

hybridní tepelné čerpadlo, vytápění
hybridní tepelné čerpadlo, vytápění

Vytápění

Hybridní tepelné čerpadlo Daikin Altherma automaticky určuje nejúspornější a energeticky nejúčinnější kombinaci vytápění.

hybridní tepelné čerpadlo, ohřev vody
hybridní tepelné čerpadlo, ohřev vody

Optimální komfort

Každý systém vytápění je navržen tak, aby pracoval tak dokonale, že jeho přítomnost a činnost ani nezaznamenáte. Inteligentní ovládání a dokonale tichý provoz činí z řešení Daikin toho nejlepšího spolunájemníka, jakého jste kdy měli.

hybridní tepelné čerpadlo, chlazení
hybridní tepelné čerpadlo, chlazení

Chlazení

Celkové řešení doplňuje chlazení, které lze bez problémů připojit na vaše existující potrubí a kabeláž.

Ideální kombinace

Díky tomu, že naše tepelné čerpadlo Daikin Altherma kombinuje technologie tepelného čerpadla vzduch-voda a kondenzační plynový kotel, zajistí vám nejvyšší účinnost. Chytře naprogramované tepelné čerpadlo pomáhá ve srovnání s tradičním kondenzačním kotlem ušetřit až 35 % energie. Dokáže totiž automaticky určit nejúspornější a energeticky nejúčinnější kombinace podle toho, jaké jsou venkovní teploty, kolik tepla je uvnitř potřeba a jaké jsou ceny za energie.

Ideální kombinace
Využití obnovitelné energie

Využití obnovitelné energie

Pro vytápění a ohřev vody naše hybridní tepelné čerpadlo Daikin Altherma optimálně kombinuje obnovitelné a tradiční energie. Když systém funguje v režimu tepelného čerpadla, využívá obnovitelnou energii získanou ze vzduchu. Díky tomu může dosáhnout energetické účinnosti až A++.

Patentovaná kondenzační technologie

Naše hybridní tepelné čerpadlo obsahuje jedinečný dvojitý výměník tepla. Navíc pro vytápění a ohřev vody používá technologii kondenzace, která je o 10 až 15 % účinnější než u tradičních kondenzačních plynových kotlů.

Patentovaná kondenzační technologie pro vytápění a ohřev vody
Jednoduchá a nenákladná instalace

Jednoduchá a nenákladná instalace

Hybridní tepelná čerpadla Daikin Altherma jsou ideální pro rekonstrukce a výměnu starých kotlů. Jejich kompaktní konstrukce vyžaduje minimální prostor pro instalaci a bezproblémově se připojí na vaše stávající potrubí a radiátory. Takže můžete dosáhnout vysoké energetické účinnosti tepelného čerpadla bez nutnosti vyměnit celý systém.

 

Možnost připojení více jednotek

Hledáte-li chytré řešení, které kombinuje vytápění, chlazení a ohřev teplé užitkové vody, pak je tu Hybrid Multi. Jedná se o kombinací multisplit systému a hybridního tepelného čerpadla, které je kompatibilní s naší řadou jednotek split, radiátory a podlahovým topením. Díky tomu vám Hybrid Multi zajistí komfort po celý rok.

Hybridní tepelné čerpadlo Daikin Altherma + více jednotek

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky