Skip to main content

Geotermální tepelné čerpadlo Daikin Altherma

Naše geotermální tepelná čerpadla vám nabízí spolehlivé vytápění a ohřev vody ve všech klimatech pomocí invertorové technologie tepelného čerpadla země-voda. Jsou ideálním řešením pro novostavby a rozsáhlé rekonstrukce.

NEPŘEHLÉDNĚTE! Právě rozdáváme 10 tepelných čerpadel Daikin Altherma. 

Registrujte se do naší soutěže a vyhrajte čerpadlo vhodné právě do vašeho rodinného domu či bytu, nebo 20% slevu na pořízení tepelného čerpadla Daikin. Všechna čerpadla z této akce uvedeme do provozu do konce června 2024! 

Vytápění
Vytápění

Vytápění

Získávání energie ze země je nejúčinnější a nejspolehlivější. Teplota pod zemí zůstává stabilní, proto je země ideálním obnovitelným zdrojem energie. Geotermální tepelné čerpadlo vám proto zaručí skvělý výkon i v nejchladnějších klimatických podmínkách.

Teplá voda
Teplá voda

Teplá voda

Vnitřní jednotka našeho geotermálního tepelného čerpadla je standardně vybavena domácí nádrží na teplou užitkovou vodu. Díky tomu zajistí dostatek teplé vody pro celou rodinu.

Ideální pro nové domy a rozsáhlé rekonstrukce

Geotermální tepelná čerpadla jsou ideální pro nové domy nebo rozsáhlé rekonstrukce. Jejich instalace vyžaduje dostatek prostoru, aby mohl být do země udělán vrt, nebo do ní mohly být vloženy plošné zemní kolektory. Díky tomu, že je energie odebírána pod povrchem země, je zajištěna vysoká spolehlivost geotermálních čerpadel i v nejchladnějších klimatických podmínkách. Teplota pod zemí totiž zůstává stabilní po celý rok. Země je proto ideálním obnovitelným zdrojem energie.

Pro nové domy a rozsáhlé rekonstrukce
bg-image

Daikin Altherma 3 GEO 

Geotermální tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 GEO vám zaručí špičkový výkon i v nejchladnějších klimatických podmínkách. Díky technologii řízení invertorem jednotka šetří spotřebu elektrické energie. Tepelné čerpadlo je navíc velmi tiché, takže nemusíte mít obavy, že jeho provoz naruší naše pohodlí.

Ekologická, úsporná a spolehlivá

Geotermální tepelná čerpadla odebírají obnovitelnou energii z tepla země. Jejich instalace sice vyžaduje dostatek prostoru, ale podstatně sníží vaši uhlíkovou stopu a v delším časovém horizontu navíc sníží vaše náklady na energie.

Spolehlivá klimatizace

1. Tepelné čerpadlo

Vnitřní jednotka tepelného čerpadla s integrovaným zásobníkem na užitkovou teplou vodu se připojuje k systému teplé vody a topným tělesům ve vašem domě.

2. Teplá užitková voda

Zásobník na teplou užitkovou vodu vám zajistí trvalou dostupnost teplé vody pro celou rodinu.

3. Prostorové vytápění

K systému můžete připojit podlahové vytápění, radiátory a konvektory tepelného čerpadla.

4. Zemní kolektor nebo vrt

Vrty do země nebo do země vložený plošný zemní kolektor jsou připojeny na jednotku tepelného čerpadla uvnitř vašeho domu.

bg-image

Využití obnovitelné energie

Geotermální tepelné čerpadlo Daikin Altherma využívá 80 % obnovitelné energie ze země a 20 % elektřiny. Díky tomu vytápí a ohřívá vodu s energetickou účinností A++.

Vybaveno Daikin technologií invertoru

Naše technologie řízení invertorem účinně reguluje otáčky motoru, díky čemuž snižuje spotřebu energie až o 30 %. Invertor reguluje otáčky motoru tak, aby běžel souvisle a byl déle účinnější. Tím se ušetří energie, která by byla potřebná pro neustálé spouštění a zastavování motoru.

Technologie řízení invertorem

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky