Daikin_prezentace-_E4A8831.jpg

Pomohli jsme Cestě domů na cestě domů

Cesta domů je nezisková organizace, která poskytuje odbornou péči nevyléčitelně nemocným a umírajícím dětem i dospělým v jejich přirozeném prostředí a nabízí podporu jejich blízkým.

Cesta domů

Cesta domů je nezisková organizace, která poskytuje odbornou péči nevyléčitelně nemocným a umírajícím dětem i dospělým v jejich přirozeném prostředí a nabízí podporu jejich blízkým. My v Daikinu ji podporujeme dlouhodobě a to nejen dobrovolnickou prací některých kolegů, ale také tím, co umíme nejlépe – tedy návrhem konkrétních řešení energetických úspor.

Kvůli omezenému prostoru se Cesta domů musela přestěhovat do nového sídla. Už v loňském roce jsme tedy provedli revizi jejich původního projektu, který byl z roku 2013, s cílem zajistit pro ně co nejúspornější (a přitom samozřejmě dostatečně výkonné) vytápění, klimatizaci a vzduchotechniku. Jen tímto zásahem jsme jim ušetřili více než půl milionu korun. (Např. místo nákladné protihlukové stěny jsme dodali tepelná čerpadla se speciálními akustickými kryty, aby vyhověla zadaným požadavkům na hlučnost.)

V rámci naší pomoci jsme pak s výraznou slevou dodali a ve spolupráci s firmou KLIMA CHLAZENÍ Hradec Králové instalovali 3 multisplity, chlazení serverovny, 3 tepelná čerpadla v kaskádě a standardní vzduchotechnickou jednotku. Zdarma jsme pak navíc přivezli (zejména kvůli současné pandemické situaci) i 3 naše účinné čističky vzduchu.

A když se Cesta domů letos v červnu konečně do nových prostor stěhovala, přiložili jsme ruku k dílu i jako dobrovolníci stěhováci.

Věříme, že se týmu zaměstnanců v Michli líbí a že je naše podpora a výrobky zahřejí nejen na těle, ale i na duši. Držíme vám palce!

Podpořit Cestu domů můžete i vy. Z každého prodaného výrobku v našich kampaních na tepelná čerpadla a klimatizace v období od listopadu do března jim přispějeme za vás.

cesta_domu_004_E4A8816.jpg
cesta_domu_001_E4A8952.jpg
cesta_domu_006_E4A8853.jpg
cesta_domu_025_E4A8898.jpg
cesta_domu_022_E4A8877.jpg
cesta_domu_041_E4A8943.jpg