Skip to main content

Certifikace vaší „zelené“ budovy

Spojte se s námi, abyste dosáhli svých zelených cílů a zároveň měli svůj rozpočet pod kontrolou

Důležitost ekologicky šetrných budov

Akreditovaní profesionálové (AP) Daikin nabízejí poradenství s cílem zvýšit udržitelný výkon vaší budovy pomocí řešení Daikin. Investicí do certifikace BREEAM, LEED, WELL nebo jiných certifikací ekologických staveb můžete snížit své náklady na provoz a údržbu, udržet si náskok před právními předpisy, vytvořit lepší kvalitu života pro uživatele budovy a zvýšit tržní hodnotu své budovy.

Jakožto odborníci na ekologické budovy nabízejí Akreditovaní profesionálové (AP) Daikin poradenství a řešení pro dosažení udržitelného výkonu vaší budovy.

Co je BREEAM, LEED a WELL?

BREEAM, LEED a WELL jsou tři nejčastěji používané systémy hodnocení ekologických budov na světě. Zajišťují rámec poskytující majitelům nemovitostí, architektům a projektantům pomoc při výběru ekologických řešení, která jsou dlouhodobě výhodná a ekonomicky efektivní.

Jak to funguje?

Nezávislí a licencovaní posuzovatelé vědecky vyhodnocují energetickou úspornost, využití vody, zdravotní nezávadnost a pocit pohody, míru znečištění, dopravní dostupnost, použité materiály, odpad, ekologická hlediska a procesy řízení a následně udělují posuzovaným budovám hodnocení podle počtu dosažených bodů.

Stanovením těchto cílových hodnot, které předčí požadavky současných předpisů, se toto posuzování snaží povzbudit vyšší ekologičnost a inovace ve stavebnictví.

Váš partner v zeleném programu

Daikin je váš partner v zeleném programu

Vzhledem k tomu, že každá budova je jedinečná, vyžaduje také jedinečné řešení, které odpovídá jejím vlastnostem. Je nezbytné mít partnera v oblasti HVAC-R, jako je společnost Daikin, se znalostmi a portfoliem, abyste dosáhli svých ekologických cílů a zároveň nepřekročili rozpočet.

Naše celková řešení HVAC-R zvyšují ekologickou hodnotu budov a zlepšují pracovní prostředí nájemníků. Integrace technologií Daikin proto přispěje k celkové úrovni udržitelnosti budovy a umožní vám dosáhnout nejvyšší úrovně v certifikaci ekologických budov.

Hodnotící formulář Daikin BREEAM/LEED

Hodnotící formulář BREEAM a LEED vytvořený naším týmem odborníků vám poskytne rady a podporu pro zvýšení úrovně certifikace vaší budovy prostřednictvím technologie tepelných čerpadel Daikin.

Použitím tohoto formuláře jako podkladu pro hodnotitele ušetříte čas při žádosti o certifikaci BREEAM nebo LEED.

Download the sheet now

Zjistěte, v jakých kategoriích získávají tepelná čerpadla Daikin kredity BREEAM/body LEED, abyste dosáhli nejvyšší úrovně certifikace ekologických budov.

Naše ekologické stavební projekty

Společnost Daikin se úspěšně podílela na mnoha udržitelných projektech. Pomoc stavebníkům při získávání certifikátů BREEAM Excellent, LEED Gold, WELL a podobných se stala jednou z našich specialit – a naše případové studie jsou toho důkazem!

Certifikace BES 6001

Závody společnosti Daikin v Belgii a České republice a také všechny systémy VRV, Sky Air, Daikin Altherma, Split a Chiller splňují požadavky certifikace BES 6001. Tato certifikace je zárukou sociálně, ekonomicky i ekologicky odpovědného využívání zdrojů v rámci dodavatelského řetězce. Certifikace BES 6001 je oficiálně uznávána organizací BREAAM a zvyšuje hodnocení ekologických budov.

Více informací

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky