Multi+

Multi+

Jediný systém pro teplou vodu a klimatizaci

Proč si vybrat právě Multi+?

Klimatizace a ohřev teplé vody v jednom

Vysoký komfort

Klimatizace + vytápění + teplá voda dodávané jedním systémem vám nabízí veškerý komfort, který potřebujete.

Výjimečná energetická účinnost

Nahrazení neefektivních nebo zastaralých systémů ohřevu vody v malých a středně velkých domácnostech řešením Multi+ šetří energii a nabízí vysokou úroveň komfortu.

Bezkonkurenční flexibilita

Díky kompatibilitě s 90 a 120litrovým zásobníkem a širokou škálou vnitřních jednotek, snadné instalaci a flexibilnímu plánování se systém Multi+ hodí do každé domácnosti nebo k jakémukoliv životnímu stylu.


VŠE V JEDNOM

K venkovní jednotce Multi+ můžete připojit zásobník teplé vody a až 3 vnitřní jednotky.
Multi+ vše v jednom

VYHOVÍ VAŠEMU ŽIVOTNÍMU STYLU

Multi+ je flexibilní řešení, ideální pro malé venkovní prostory, jako jsou stěny, střechy nebo terasy. Plus: umožňuje připojení až tří jednotek a jednoho zásobníku teplé užitkové vody.

Jak to funguje?

Denní plánování ohřevu vody

Vytápění plus pro chladné dny

Další výhodné řešení pro vás. Voda i místnosti jsou ohřívány efektivním způsobem – moderním, vysoce účinným systémem tepelného čerpadla od společnosti Daikin.

Optimální komfort

Každý systém vytápění je navržen tak, aby pracoval tak dokonale, že jeho přítomnost a činnost ani nezaznamenáte. Inteligentní ovládání a dokonale tichý provoz činí z řešení Daikin toho nejlepšího spolubydlícího, jakého jste kdy měli.

Plánování chlazení plus pro klimatizování
Plánování komfort plus pro větší množství teplé vody

Komfort plus pro více teplé vody

Možná přijde den, kdy budete potřebovat více teplé vody než obvykle. V takovém případě stačí aktivovat tlačítko POWERFUL na zásobníku teplé vody. Voda se bude ohřívat elektricky a vy si zároveň můžete naplno užívat klimatizaci.

Vytápění plus pro chladné dny

Další výhodné řešení pro vás. Voda i místnosti jsou ohřívány efektivním způsobem – moderním, vysoce účinným systémem tepelného čerpadla od společnosti Daikin.

Plánování vytápění plus pro chladnější dny
Multi+_1200x554.jpg

VYSOKÁ ENERGETICKÁ ÚČINNOST

Systém Multi+ využívá pokročilé technologie, jako je chladivo R-32 s nízkým dopadem na životní prostředí a kompresor swing, což snižuje jeho dopad na životní prostředí o 68 %.

> Chlazení až A+++

> Vytápění až A++

> B při ohřevu teplé užitkové vody

CHYTRÉ ŘÍZENÍ KLIMATU

Multi+ nabízí různé způsoby řízení domácího prostředí. Jednotku můžete ovládat pomocí infračerveného dálkového ovladače, aplikace Onecta na chytrém telefonu nebo hlasovým ovládáním prostřednictvím Alexy nebo Google Home.

Aplikace Onecta ve vašem chytrém telefonu
OVLÁDÁNÍ TEPLÉ UŽITKOVÉ VODY

JAK POUŽÍVAT OVLÁDÁNÍ PRO TEPLOU UŽITKOVOU VODU

Pomocí intuitivního fulltextového displeje na zásobníku teplé vody můžete sledovat a v případě potřeby jednoduše upravovat všechna nastavení, jako je plánování nebo teplota vody.

Výukové video

Související produkty