Skip to main content

Klimatizace Multi+

Naše nová klimatizace ve verzi multisplit, která dokáže chladit nebo vytápět až 3 místnosti a přitom ještě ohřívat vodu!

ZJISTĚTE, JAKÝ MULTI SYSTÉM JE PRO VÁS NEJVHODNĚJŠÍ

Vyplňte nám krátký formulář pro získání informace, jaký Multi systém je pro vás vhodný, jaké jsou naše ceny a na jakou státní dotaci máte nárok.

 

  • Do 2 dnů se vám ozveme s detaily k nabídce.
  • Zjistíme, zda máte nárok na dotaci a vyřídíme ji za vás zdarma.
  • Navrhneme řešení, které bude fungovat.
  • Doporučíme vám spolehlivou montážní firmu.
  • Poskytujeme prodlouženou záruku na celý výrobek.

 

VŠE V JEDNOM

K venkovní jednotce Multi+ můžete připojit zásobník teplé vody a až 3 vnitřní jednotky.
Multi+ vše v jednom

Snižte ještě letos své náklady na vytápění. Venkovní jednotka klimatizace Multi+ přinese až 40% úsporu výdajů za plyn a dokonce až 75% úsporu nákladů ve srovnání s vytápěním elektřinou. Navíc můžete získat až 60 000 Kč dotaci z programu NZÚ při náhradě nevyhovujícího kotle.

Kompletní systém, tj. včetně zásobníku pro ohřev vody (o objemu 90 nebo 120 l) a včetně připojených vnitřních klimatizační jednotek (typu Perfera, Stylish nebo Emura). Ty jsou optimalizované pro vytápění a díky své vysoké účinnosti (minimálně A++) splňují podmínky pro udělení státní dotace na klimatizaci (tedy na tepelné čerpadlo vzduch-vzduch).

A pokud NEpotřebujete řešit ohřev vody a máte zájem pouze o klasickou multisplitovou klimatizaci, která chladí nebo vytápí 3-5 místností, tak nás neváhejte kontaktovat!

Proč si vybrat právě Multi+?

Klimatizace a ohřev teplé vody v jednom

Vysoký komfort

Klimatizace + vytápění + teplá voda dodávané jedním systémem vám nabízí veškerý komfort, který potřebujete.

Výjimečná energetická účinnost

Nahrazení neefektivních nebo zastaralých systémů ohřevu vody v malých a středně velkých domácnostech řešením Multi+ šetří energii a nabízí vysokou úroveň komfortu.

Bezkonkurenční flexibilita

Díky kompatibilitě s 90 a 120litrovým zásobníkem a širokou škálou vnitřních jednotek, snadné instalaci a flexibilnímu plánování se systém Multi+ hodí do každé domácnosti nebo k jakémukoliv životnímu stylu.

VYHOVÍ VAŠEMU ŽIVOTNÍMU STYLU

Venkovní jednotka Multi+ je flexibilní řešení, vejde se i do omezených prostorů na střechách nebo balkonech. Umožňuje připojení až tří vnitřních jednotek a jednoho zásobníku teplé vody.

Jak to funguje?

Denní plánování ohřevu vody

Vytápění plus pro chladné dny

Další výhodné řešení pro vás. Voda i místnosti jsou ohřívány efektivním způsobem – moderním, vysoce účinným systémem tepelného čerpadla od společnosti Daikin.

Optimální komfort

Systém chlazení je navržen tak, že jeho přítomnost a činnost ani nezaznamenáte. Inteligentní ovládání a tichý provoz dělá z tohoto Daikin řešení nejlepšího spolubydlícího, jakého jste kdy měli.

Plánování chlazení plus pro klimatizování
Plánování komfort plus pro větší množství teplé vody

Komfort plus pro více teplé vody

Možná přijde den, kdy budete potřebovat více teplé vody než obvykle. V takovém případě stačí aktivovat tlačítko POWERFUL na zásobníku teplé vody. Voda se bude ohřívat elektricky a vy si zároveň můžete naplno užívat klimatizaci.

Vytápění plus pro chladné dny

Další výhodné řešení pro vás. Voda i místnosti jsou ohřívány efektivním způsobem – moderním, vysoce účinným systémem tepelného čerpadla od společnosti Daikin.

Plánování vytápění plus pro chladnější dny

VYSOKÁ ENERGETICKÁ ÚČINNOST

Systém Multi+ využívá pokročilé technologie, jako je chladivo R-32 s nízkým dopadem na životní prostředí a kompresor swing, což snižuje jeho dopad na životní prostředí o 68 %.

> Chlazení až A+++

> Vytápění až A++

> B při ohřevu teplé užitkové vody

CHYTRÉ ŘÍZENÍ KLIMATU

Multi+ nabízí různé způsoby řízení domácího prostředí. Jednotku můžete ovládat pomocí infračerveného dálkového ovladače, aplikace Onecta na chytrém telefonu nebo hlasovým ovládáním prostřednictvím Alexy nebo Google Home.

Aplikace Onecta ve vašem chytrém telefonu
OVLÁDÁNÍ TEPLÉ UŽITKOVÉ VODY

JAK POUŽÍVAT OVLÁDÁNÍ PRO TEPLOU UŽITKOVOU VODU

Pomocí intuitivního fulltextového displeje na zásobníku teplé vody můžete sledovat a v případě potřeby jednoduše upravovat všechna nastavení, jako je plánování nebo teplota vody.

Videonávody pro vás

Další informace naleznete v sekci Časté otázky

Pokud bude Multi+ hlavním zdrojem vytápění ve vašem rodinném domě či bytě a nahradíte jím starý neekologický kotel, nebo pravděpodobněji elektrické vytápění (ať už elektrokotel či přímotopy), můžete požádat o státní dotaci až 60 000 Kč pro dům nebo 18 000 Kč pro byt z programu Nová zelená úsporám. Poradíme Vám, zda máte na dotaci nárok a ZDARMA ji za vás vyřídíme. Poptejte u nás Multi+ hned teď a můžete si zimu užít v klidu.

Související produkty

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky