Skip to main content

Předání ocenění Daikin Kings

Nejvyšší obrat, největší zákaznická spokojenost a skvělé inovativní projekty ve fiskálním roce 2020 – to jsou tři kategorie ocenění “Daikin Kings”, o něž se letos ucházelo 1600 instalačních a distribučních partnerů společnosti Daikin v regionu střední Evropy.

Vídeň, 24. září 2021 – Více než 40 oceněných Daikin Kings přijalo pozvání do Your Daikin World, inovativního centra Daikin, aby během mezinárodní akce pořádané vedením společnosti Daikin Central Europe společně oslavili skvělé výsledky své práce

„Po více než jeden a půl roce sociálního distancování je skvělé se opět shledat tváří v tvář a oslavit tak naše Daikin Kings. Tito lokální partneři výrazně přispěli k dosažení našeho cíle – regionálního obratu 289 milionů Euro ve fiskálním roce 2020. Garantují vysokou zákaznickou spokojenost a přináší nové nápady a inovativní projekty na trh HVAC-R. Jsme pyšní, že můžeme nabídnout našim zákazníků a investorům největší prodejní a servisní síť v oboru, s 1600 partnery v našem regionu. Daikin Kings jsou toho nedílnou součástí a motivují tak všechny naše montážní a distribuční společnosti ke zlepšením v našem oboru.” řekl Carl Lievens, Managing Director Daikin Central Europe, během předávání ocenění.

Spoluvytváření unikátního klimatu

Na programu nebyly pouze komentované prohlídky nedávno otevřeného zážitkového centra Your Daikin World, kde se interaktivní cestou můžete seznámit se všemi řešními Daikin, mj. díky rozšířené realitě, ale také návštěva jedinečného školícího centra ve Vídni.

Po představení pětileté obchodní strategie Fusion 25, byli Daikin Kings pozváni na společná inspirativní setkání a diskutovali o klíčových tématech, jako je zaměření na zákazníka, kvalita vnitřního ovzduší, komplexní řešení pro obchodní chlazení pokrývající celý chladicí řetezec nebo vliv současného přezkumu nařízení EU o F-plynech v průmyslu HVAC-R.

„Chceme se stát jedničkou při spoluvytváření klimatu ve všech aspektech vašeho podnikání. Nasloucháme potřebám trhu, myslíme i za stanovený rámec a aktivně spolupracujeme s našimi věrnými partnery. To vše nám pomáhá transformovat naše podnikání z B2B na B2C trh a dosáhnout tak jednoho z našich pětiletých cílů: zdvojnásobit obrat na 600 milionů Euro do roku 2025,” říká Markus Haas, Authorized Officer Daikin Central Europe, který stojí v čele strategických obchodních jednotek.

Daikin Kings posouvají standard profesionální spolupráce

„Jsme velmi rádi, že můžeme prostřednictvím Daikin Kings  poděkovat našim partnerům, kteří nastavují vysokou úroveň vzájemné spolupráce a příspívají tak ke spokojenosti našich koncových zákazníků s řešením a službami Daikin. Za loňský rok toto prestižní ocenění získaly společnosti A-Z CHLAZENÍ za nejvyšší obrat,  BADGER v katergorii nejvyšší spokojenost zákazníků a STANGL TECHNIK ČESKO za proaktivní řešení projektu VRV při rekonstrukci objektu VIA UNIA v centru Prahy.” říká Josef Brož, generální ředitel Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

 

Your Daikin World je otevřen pro celé odvětví HVAC-R a stavební průmysl

Pokud máte zájem navštívit Your Daikin World nebo hledáte místo pro konání akce pro průmysl HVAC-R nebo stavebnictví, kontaktujte nás pro další informace a prostřednictvím e-mailové adresy marketing@daikin.cz.

 

 

Kontakt pro média:

Jana Mašatová, Marketing Officer

Daikin Airconditioning Central Europe – Czech Republic spol. s r.o.

+420 778 469 247

masatova.j@daikin.cz

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky