Řešení Daikin pro rekonstrukce a výměny systémů

Renovujte svůj dům s Daikin

Když přestavujete svůj dům a instalujete nové vytápění a chlazení, je důležité zvážit všechna možná řešení. Výměna starého plynového kotle za jednotku Daikin je velmi snadná. Naše tepelná čerpadla a kotle jsou flexibilní a lze je napojit na původní radiátory a potrubní systémy. 

 

Jednotka Daikin venku v zelené zahradě

Buďte šetrní k životnímu prostředí

Výměna starého systému vytápění, chlazení a přípravy teplé vody je správný okamžik, kdy můžete zlepšit svůj vliv na životní prostředí. Zdroje obnovitelné energie (vzduch, geotermální energie či slunce) jsou až 5krát účinnější než tradiční zdroje energie (plyn, topný olej nebo elektřina). Ať už hledáte trvale udržitelné, hybridní nebo tradiční řešení, nabídneme vám řadu možností, které vám pomohou snížit náklady na energii a zároveň jsou energeticky účinné a šetrné k životnímu prostředí.

 

Jednotka Daikin v moderním domě

Investujte do budoucnosti

Když rekonstruujete dům, je to investice do budoucnosti. Je důležité, abyste vybrali řešení, které bude výhodné dlouhodobě. Daikin myslí na vaši budoucnost, proto jsou naše systémy vytápění a chlazení konstruovány tak, aby vydržely co nejdéle. 

 

Který zdroj energie bude pro vás ten nejlepší?

Možností vytápění a chlazení je mnoho. Důležité je najít řešení, které bude nejlépe odpovídat vašemu domu i životnímu stylu. S jednotkou Daikin investujete do budoucnosti, proto je důležité zvážit všechny možnosti. A pokud si nebudete vědět rady, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

 

high-temperature.png

Vysokoteplotní tepelné čerpadlo vzduch-voda Daikin Altherma

Vysokoteplotní tepelná čerpadla vzduch-voda Daikin Altherma se připojují ke stávajícímu potrubí a radiátorům, takže jsou ideální pro náhradu starých plynových kotlů při rekonstrukcích. Využívají vzduch (65 %), elektřinu (35 %) a solární energií (volitelně).

air-to-air-heat-pump.png

Klimatizace

  • Pro vytápění a chlazení
  • Využívají 80 % tepelné energie ze vzduchu a 20 % elektrické energie
  • Ideální pro nové domy, „zelené“ budovy a jako náhrada za zastaralé elektrické systémy
hybrid-heat-pump.png

Hybridní tepelná čerpadla

Hybridní tepelná čerpadla využívají optimální kombinaci vzduchu, elektřiny a plynu v závislosti na sezónních podmínkách a cenách energie. Jsou ideální pro náhradu starých plynových kotlů při rekonstrukcích – pro účinné a spolehlivé chlazení, vytápění a ohřev vody.