Daikin Sensira

Daikin Sensira

Klimatizace řady Sensira R–32 dosahuje účinnosti A++ a je šetrná k životnímu prostředí. Disponuje navíc vylepšeným kompresorem, díky němuž je spolehlivá, úsporná a velmi tichá.

daikin20220510_kampan_klima_ver01_modul_1680x860px.png

Využijte dotace na pořízení klimatizace a ušetřete

Pokud budete používat vaši vestavnou klimatizaci i jako zdroj vytápění, neváhejte a využijte státní dotace v rámci programu Nová Zelená úsporám, a to ve výši až 60 000 Kč na rodinný dům nebo až 18 000 Kč na bytovou jednotku. My za vás vyřídíme dotaci zdarma a najdeme vám profesionální a spolehlivou montážní firmu, která zajistí instalaci klimatizace, uvedení do provozu včetně servisních služeb. 

Nenápadné chlazení a vytápění

Vychutnejte si dokonalé klima díky vynikajícímu výkonu a tichému provozu nástěnné jednotky Daikin Sensira.

Hodnota za peníze

Sensira nabízí výjimečný poměr ceny a výkonu a zároveň snižuje váš dopad na životní prostředí – a vaše účty za energii.

Read more

Optimální komfort

Vychutnejte si optimální pohodlí domova díky turbo režimu a tichému provozu jednotky Sensira.

Read more

Spolehlivý provoz

Naše inovativní technologie přináší efektivní výkon a spolehlivý provoz.

Read more

Chytré ovládání klimatu

Ovládejte zařízení Sensira snadno pomocí infračerveného dálkového ovladače nebo prostřednictvím aplikace, Alexy či Google Home.

Read more

O produktu Sensira

Nástěnná jednotka Sensira v ložnici.

Účinnost se snoubí s komfortem

Vychutnejte si komfortní prostředí bez kompromisů v oblasti energetické účinnosti. Výběrem jednotky Sensira R-32 snížíte dopad na životní prostředí o 68 % v porovnání s modely s chladivem R-410A a zároveň snížíte spotřebu energie – a účty za energii.

A++_logo.png
Graf hlučnosti v decibelech ve srovnání s reálným životem.

Nenápadný design

Díky svému stylovému vzhledu a tichému provozu Sensira dokonale zapadne do vašeho interiéru – a životního stylu. Navíc díky režimu turbo můžete rychle ohřát nebo ochladit místnost pro maximální pohodlí.

Spolehlivá technologie

Sensira nabízí výjimečný poměr ceny a výkonu a zároveň zajišťuje bezproblémový provoz vašeho chladicího a topného systému. Zařízení je vybaveno řadou energeticky úsporných technologií, které automaticky upravují výkon tak, aby se spotřebovalo méně energie a snížila hladinu hluku.

Daikin-sensira-installation-picture.jpg
Muž držící svůj chytrý telefon s aplikací Daikin Residential Controller.

Chytré ovládání klimatu

Sensira nabízí různé způsoby řízení domácího prostředí. Jednotku můžete ovládat pomocí infračerveného dálkového ovladače, aplikace Daikin Residential Controller na chytrém telefonu nebo hlasovým ovládáním prostřednictvím Alexy nebo Google Home.

Proč zvolit jednotku Sensira?

Účinnost až A++

 

 

Nástěnná jednotka Sensira v ložnici.

Klimatizace řady Sensira R-32 dosahuje účinnosti A++, díky čemuž snížíte spotřebu energie. V porovnání s výrobky plněnými chladivem R–410A snižuje klimatizace s R-32 dopad na životní prostředí o 68 %

A++_logo.png

Spolehlivost

  • Pro zajištění bezproblémového provozu přichází řada Sensira R-32 s vylepšenými funkcemi. Vylepšený kyvný kompresor používá měničovou technologii a malé kapacitní kroky k seřízení výkonu jednotky. Díky tomu splňuje všechny energetické nároky. V porovnání s rotačním kompresorem poskytuje větší úsporu energie, nižší riziko poruchy jednotky a tišší chod bez vibrací. Před opuštěním továrny podstupují navíc klimatizace Sensira R–32 nejobsáhlejší testování.
spolehlivost

Komfort

Více informací