Daikin Sensira

Daikin Sensira

Klimatizace řady Sensira R–32 dosahuje účinnosti A++ a je šetrná k životnímu prostředí. Disponuje navíc vylepšeným kompresorem, díky němuž je spolehlivá, úsporná a velmi tichá.

Proč zvolit jednotku Sensira?

Účinnost

Jednotka je vysoce energeticky účinná.

Read more

Spolehlivost

Jednotka disponuje vylepšenými funkcemi, které zajistí její bezproblémový provoz.

Read more

Komfort

Jednotka vytváří komfortní prostředí vašeho interiéru.

Read more

Snadné ovládání

Pomocí aplikace Daikin Online Controller můžete plánovat, řídit a monitorovat váš systém vytápění odkudkoli.

Read more

Účinnost až A++

 

 

Účinnost Sensira

Klimatizace řady Sensira R-32 dosahuje účinnosti A++, díky čemuž snížíte spotřebu energie. V porovnání s výrobky plněnými chladivem R–410A snižuje klimatizace s R-32 dopad na životní prostředí o 68 %

A++_logo.png

Spolehlivost

  • Pro zajištění bezproblémového provozu přichází řada Sensira R-32 s vylepšenými funkcemi. Vylepšený kyvný kompresor používá měničovou technologii a malé kapacitní kroky k seřízení výkonu jednotky. Díky tomu splňuje všechny energetické nároky. V porovnání s rotačním kompresorem poskytuje větší úsporu energie, nižší riziko poruchy jednotky a tišší chod bez vibrací. Před opuštěním továrny podstupují navíc klimatizace Sensira R–32 nejobsáhlejší testování.
spolehlivost

Komfort

Dokonalý komfort

Stylový plochý čelní panel splyne s každým interiérem a snadno se čistí. Rovnoměrné rozložení vzduchu a teploty v celé místnosti zajišťuje u těchto nástěnných jednotek svislé automatické kývání, které pohybuje výstupními žaluziemi nahoru a dolů. Díky režimu turbo lze místnost rychle vyhřát či vychladit.

Sensira - vynikající komfort
Filtr Sensira

Nízká hlučnost

Nová Sensira snížila tlak zvuku na 21 dBA. Díky tomu je tak tichá, že nebude rušit ani váš klidný spánek.

Jednoduché ovládání

Snadné ovládání

Jednotku Sensira můžete spravovat prostřednictvím svého chytrého telefonu. Jednoduše se připojte k Wi-Fi a stáhněte si aplikaci Daikin Online Controller. Díky tomu budete mít klima ve své domácnosti neustále pod kontrolou.

Více informací