Daikin Emura

Klimatizace Daikin Emura

S klimatizací Daikin Emura můžete svou domácnost chladit i vytápět. Navíc vám zajistí čistý a zdravý vzduch bez nepříjemných pachů či alergenů. Zaujme vás nejen svými inovativními technologiemi, ale také moderním designem.

Vytápění, chlazení i čistý vzduch pomocí jediné jednotky.

Vytápění

Díky tomu, že tepelná čerpadla Daikin přijímají teplo ze vzduchu, ušetříte každý měsíc náklady na energii.

Chlazení

Klimatizace je vybavena naší značkovou technologií řízení invertorem, takže nespotřebuje velké množství energie.

Čištění vzduchu

Filtry uvnitř jednotky Daikin Emura zachycují mikroskopické částice prachu, alergenů a pachů. Udržují tak váš vzduch čistý a zdravý.


Design s řadou ocenění

Díky svému designu a stylovému vzhledu se klimatizace Daikin Emura pyšní řadou mezinárodních ocenění. Patří tak mezi nejlépe vypadající klimatizace na trhu. Dodává se v bílé nebo stříbrné barvě, takže se hodí do každého interiéru.

Daikin Emura s oceněným designem

Energeticky účinná klimatizace

  • K vytápění využívá 80 % obnovitelné energie ze vzduchu a 20 % elektrické energie.
  • Technologie řízení invertorem zvyšuje úsporu energie až o 30 %.
  • Spotřebu energie snižuje také inteligentní režim a možnost nastavení energetické účinnosti.
  • Dodává se s technologií Bluevolution, která dále snižuje nepříznivý vliv na životní prostředí a zlepšuje energetickou účinnost.
Energetická účinnost
Inteligentní prostorové čidlo

Optimalizované proudění vzduchu


Dvojité prostorové čidlo snímá pohyb v místnosti a rozpozná, když se v ní vyskytují osoby. Díky tomu zaměří proud vzduchu do zóny, kde se zrovna nikdo nenachází. Když systém zaznamená, že je místnost prázdná, sám se automaticky přepne do úsporného režimu.

Čištění vzduchu

Čistý a zdravý vzduch

Díky deodorizačnímu filtru s apatitem titanu rozloží tepelné čerpadlo Daikin Emura nepříjemné pachy (například pach tabáku nebo domácích zvířat). Stříbrný filtr zase zachytí 99 % alergenů, jako jsou pyly či trus roztočů.

Do jedné i více místností

Multi systémy Daikin můžete zapojit do jedné i více místností – záleží na vašich potřebách. K jediné venkovní jednotce lze totiž připojit až 5 vnitřních jednotek. Každou vnitřní jednotku přitom můžete regulovat samostatně.

Vždy pod kontrolou
 

Mějte svou klimatizaci vždy pod kontrolou

Svou klimatizaci můžete mít stále pod kontrolou díky aplikaci Daikin Online Controller. Je to snadné – stačí si aplikaci stáhnout a jednotku Daikin Emura připojit k Wi-Fi. Pak už můžete své klima regulovat odkudkoliv.

Produkty Daikin Emura