Daikin Emura

Daikin Emura

Nejnovější trendy designu klimatizací pro chlazení, vytápění a čištění používají technologii klimatizace.

banner-multisplit_920x600.jpg

Méně je někdy více

Nyní při nákupu klimatizace Daikin multisplit získáte 1 vnitřní jednotku Perfera zdarma. V případě, že si vyberete jinou vnitřní jednotku než Perfera, získáte slevu na vámi vybranou vnitřní jednotku v hodnotě uvedené klimatizace Perfera. Akce se vztahuje na klimatizace multisplit pro 4 a 5 vnitřních jednotek a trvá do 28. 2. 2021.

Kompletní řešení klimatizace pro vás

Vytápění, chlazení i čistý vzduch pomocí jediné jednotky.

Vytápění

Inovativní technologie zvyšují úspory. Tepelná čerpadla čerpají teplo ze vzduchu, takže každý měsíc šetříte náklady na energii.

Chlazení

Energeticky úsporná klimatizace. Klimatizace je vybavena naší značkovou technologii řízení invertorem, takže již nespotřebovává velké množství energie.

Čištění vzduchu

Čistý a zdravý vzduch. Filtry uvnitř jednotky Daikin Emura zachycují mikroskopické částice prachu, alergenů a pachů a udržují váš vzduch zdravý a čistý.


Daikin Emura

Navrženo v Evropě pro Evropu

Líbivý design a stylový vzhled Daikin Emura znamená nejlépe vypadající klimatizaci na trhu. S mezinárodně oceněným designem je klimatizace Daikin Emura dodávána v bílé nebo stříbrné barvě, takže se hodí do každého interiéru.

Design s řadou ocenění

Daikin Emura s oceněným designem

Energetická účinnost

  • K vytápění využívá 80 % obnovitelné energie ze vzduchu a 20 % elektrické energie.
  • Technologie řízení invertorem zvyšuje úsporu energie až o 30 %.
  • Inteligentní režim a nastavení energetické účinnosti snižuje spotřebu.
  • Dodává se s technologií Bluevolution, která dále snižuje nepříznivý vliv na životní prostředí a zlepšuje energetickou účinnost.
Energetická účinnost
Inteligentní prostorové čidlo

Vytvořeno pro váš komfort

Dvojité prostorové čidlo pohybu používá snímače pro rozpoznání osob a pro zaměření proudu vzduchu mimo osoby a optimalizované proudění vzduchu. Pokud systém rozpozná, že je místnost prázdná, automaticky se přepne do režimu úspory energie.

Čištění vzduchu

Čisté a zdravé prostředí

Deodorizační filtr s apatitem titanu uvnitř tepelného čerpadla Daikin Emura rozkládá nepříjemné pachy, například z tabáku a domácích zvířat.


Stříbrný filtr odstraňující alergeny a čistící vzduch zachytává 99 % alergenů, jako jsou pyly a trus roztočů.

Pro jednu místnost nebo více místností, volba je na vás

S multi systémy Daikin můžete připojit až 5 vnitřních jednotek k jedné venkovní jednotce. Každou vnitřní jednotku lze regulovat samostatně.

Vždy pod kontrolou
 

Vždy pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Daikin Online Controller, připojte svou jednotku Daikin Emura k Wi-Fi a regulujte své klima odkudkoliv. Je to tak snadné.

Související produkty