Skip to main content

Zdravím vás, jsem Daikin Emura.

Jednotka Daikin Emura lahodí oku a prosazuje přístup zaměřený na osoby – se silným důrazem na pohodlí a uživatelské zkušenosti – s cílem zlepšit vaši domácí pohodu.

bg-image

V LÉTĚ VÁS
OCHLADÍM
A V ZIMĚ
ZAHŘEJI.

Daikin Emura,
ikona současné klimatizace

Chladicí a topné tepelné čerpadlo vzduch-vzduch jednotky Daikin Emura obsahuje nástěnnou vnitřní jednotku, dálkové ovládání a venkovní jednotku. Každý jednotlivý díl se řídí filozofií designu společnosti Daikin.

Tato třetí generace jednotky Daikin Emura má pozoruhodný design s jemnými stínovými liniemi, dalšími inteligentními funkcemi a vylepšeným uživatelským komfortem. Díky tomu ještě více odpovídá evropské architektonické estetice, technickým normám a požadavkům uživatelů.

Krásný design

Vyberte si pozoruhodný design, který se hodí do vašeho interiéru

Maximální pohodlí

Žijte v klimatu, které odpovídá vašemu životnímu stylu

Inteligentní regulace

Klima ve svém domě můžete mít neustále pod kontrolou, ať jste momentálně kdekoli

Energetická účinnost

Snižte svůj dopad a ušetřete na účtech za energii

bg-image

JSEM NAVRŽENA TAK,
ABYCH LAHODILA
OKU

Hledáte klimatizační systém, který v sobě spojuje nejlepší výkon a design? Jednotka Daikin Emura je řešení klimatizace, které dokonale vyvažuje design a funkci. Kompletně navrženo a zkonstruováno, a to ve vlastní režii. Krásný a inteligentní design, který se hodí do vašeho interiéru – špičkový a přitom cenově dostupný a také vítěz ceny za design iF Design Award a Red Dot Product Design Award 2022. Na jednotku Daikin Emura budou pyšné i vaše stěny!

Zakřivené linie

Klimatizační jednotky mají obvykle rovné linie. Ale jednotka Daikin Emura je hrdá na to, že v tomhle je jiná. Díky zakřivenému přednímu a zadnímu panelu má vnitřní jednotka jedinečný 3D tvar. Zakřivené linie znázorňují proudění vzduchu a zároveň vytvářejí příjemný vizuální efekt v interiéru.

Emoce v pohybu

Pohyb panelu je u designových jednotek Daikin jedinečný. A čím je zvláštní pohyb panelu klimatizace Daikin Emura? V provozním režimu vystupuje mírně nakloněn dopředu, čímž vytváří novou dynamiku a odlišné linie stínů. Úhlová dynamika dodává pohybu panelu až (ne)skutečné emoce.

Jemná stínohra

Zakřivené panely vnitřní jednotky vytvářejí stíny, díky nimž jednotka Daikin Emura skutečně ožívá, zatímco venkovní tepelné čerpadlo využívá stínů ke skrytí rotujícího ventilátoru.

Forma následuje funkci

Kromě zakřivených linií a atraktivního vizuálního efektu zlepšuje pohyb panelů klimatizace Daikin Emura také distribuci vzduchu v místnosti. Známý funkcionalistický koncept, že "forma následuje funkci" se vztahuje i na jednotku Daikin Emura. Každý designový detail je promyšlený.

Štíhlý design

Chcete co nejlépe využít prostor ve své domácnosti a určitě nechcete, aby vaše klimatizační jednotka poutala veškerou pozornost? Jednotka Daikin Emura je široká pouze 90 cm. A díky zakřivenému designu vypadá jednotka ještě štíhlejší, než ve skutečnosti je!

K dispozici ve 3 barvách

DAIKIN EMURA FTXJ-AW MATNÁ BÍLÁ
DAIKIN EMURA FTXJ-AS STŘÍBRNÁ
DAIKIN EMURA FTXJ-AB MATNÁ ČERNÁ
bg-image

JSEM TU,
ABYCH VÁM POSKYTOVALA
CELOROČNÍ
KOMFORT

Forma následuje funkci... Nejinak je tomu i u jednotky Daikin Emura. Klimatizace je navržena tak, aby vytvořila dokonalé vnitřní klima a zvýšila váš pocit domácího pohodlí. Jednotka Daikin Emura vás v létě ochladí a v zimě zahřeje, a váš domov bude zdravý díky čištění interiérového vzduchu. Vstupte do komfortní zóny Daikin Emura...

Inteligentní proudění vzduchu

OPTIMALIZOVANÁ DISTRIBUCE VZDUCHU

Klimatizační jednotky mají obvykle rovné linie. Ale jednotka Daikin Emura je hrdá na to, že v tomhle je jiná. Díky zakřivenému přednímu a zadnímu panelu má vnitřní jednotka jedinečný 3D tvar. Zakřivené linie znázorňují proudění vzduchu a zároveň vytvářejí příjemný vizuální efekt v interiéru.

Akustický komfort

Máte doma rádi klidné a tiché prostředí?
Jednotka Daikin Emura pracuje tak tiše, že na její přítomnost téměř zapomenete. Speciálně navržený ventilátor optimalizuje proudění vzduchu pro dosažení vysokého výkonu při nízké hladině hluku, díky čemuž je jednotka Daikin Emura v provozním režimu prakticky neslyšitelná.

Čištění vzduchu

90 % našeho času trávíme ve vnitřních prostorách Díky vestavěným filtrům na čištění vzduchu a technologii Flash Streamer zachycuje jednotka Daikin Emura prachové částice, rozkládá alergeny a odstraňuje nepříjemné pachy, čímž vám poskytuje lepší a čistší vzduch. Takto klimatizační jednotka Daikin Emura udržuje váš domov zdravý.

VŽDY MÁM VŠE
POD KONTROLOU,
POKUD MI NEDÁTE
JINÝ POKYN.

Jednotka Daikin Emura je nastavena tak, aby poskytovala optimální pohodlí, když jste nablízku. Ovládání můžete samozřejmě snadno převzít stisknutím tlačítka nebo klepnutím na displej: jednotku Daikin Emura můžete spravovat pomocí uživatelsky přívětivého dálkového ovládání nebo kdykoli a odkudkoli pomocí intuitivní aplikace Onecta ve vašich chytrých zařízeních.

Minimalistický design

Dálkové ovládání jednotky Daikin Emura má minimalistický design se zaoblenými liniemi, pixelovým displejem a modrým okem Daikin. Je kompaktní a skvěle padne do ruky. Dálkový ovladač můžete jednoduše přichytit na zeď pomocí magnetu.

Uživatelsky přívětivé řízení

Snadná regulace vnitřního prostředí: dálkové ovládání se zaměřuje na nejdůležitější funkce. Všechny ostatní funkce jsou snadno dostupné prostřednictvím přehledného menu nebo intuitivní aplikace Onecta

Aplikace Onecta

Nejste doma? S aplikací Onecta to není žádný problém! Aplikace umožňuje okamžitý přístup ke všem funkcím. Nastavení systému Daikin Emura tak můžete snadno upravit pomocí svého chytrého telefonu, a to odkudkoli a kdykoli.

  • Ovládání všech funkcí klimatizace Daikin Emura
  • Vytváření různých plánů a provozních režimů
  • Sledování spotřeby energie na denní, týdenní nebo roční bázi
  • Identifikace místnosti v domácnosti pro snadné ovládání různých jednotek

Stačí se připojit k síti WLAN, stáhnout si aplikaci Onecta a můžete začít vytvářet dokonalé domácí prostředí.

bg-image

EFEKTIVNĚ VYUŽÍVÁM
ENERGII

Ať už je venku extrémní horko nebo zima, očekáváte, že vaše klimatizace bude fungovat po celý rok stejně stabilně. Systém Daikin Emura je navržen tak, aby fungoval v každém ročním období a poskytoval celoroční komfort a to energeticky nejúčinnějším způsobem: Technologie Bluevolution zaručuje nejlepší výkon ve své třídě, s nízkým dopadem na životní prostředí a s nízkými účty za energii

Venkovní jednotka

TEPELNÉ ČERPADLO VZDUCH-VZDUCH

Klimatizace Daikin Emura přichází s zdokonalenou venkovní jednotkou, která využívá nejmodernější technologie, aby byl dopad na životní prostředí a vaše účty za energii co nejnižší. Většina použité energie pochází z venkovního vzduchu, který nic nestojí a je nekonečně obnovitelným zdrojem.

Bluevolution

Díky chladivu nové generace R-32, dokáže jednotka Daikin Emura také snížit svůj dopad na naší planetu. Díky nižšímu GWP (potenciál globálního oteplování) má chladivo R-32 stejný výkon jako standardní chladiva, ale dosahuje vyšší energetické účinnosti a nižších emisí CO2. Tuto technologii nazýváme Bluevolution.

Jeden pár nebo více párů?

Jednotka Daikin Emura se připojuje ke kompaktnímu páru nebo více venkovním jednotkám. Avšak jaké řešení je pro vás to nejlepší? Autorizovaný instalační technik společnosti Daikin vám pomůže vybrat venkovní jednotku, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Související produkty

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky