Daikin Stylish

Nová řada nástěnných klimatizací Stylish

Stylish je přiléhavé jméno pro naše nové, pevně zabudované, vnitřní klimatizační jednotky. Nad ostatními vynikají nejen skvělým výkonem pro chlazení i případné vytápění, mnoha zajímavými vychytávkami, ale především designem. Za design už byly oceněny hned na několika prestižních mezinárodních soutěžích. Věříme, že se budou líbit i vám.

daikin20220510_kampan_klima_ver01_modul_1680x860px.png

Využijte dotace na pořízení klimatizace a ušetřete

Pokud budete používat vaši vestavnou klimatizaci i jako zdroj vytápění, neváhejte a využijte státní dotace v rámci programu Nová Zelená úsporám, a to ve výši až 60 000 Kč na rodinný dům nebo až 18 000 Kč na bytovou jednotku. My za vás vyřídíme dotaci zdarma a najdeme vám profesionální a spolehlivou montážní firmu, která zajistí instalaci klimatizace, uvedení do provozu včetně servisních služeb. 

Vytvořte si stylový domov

Vychutnejte si dokonalou kombinaci vynikajícího designu a pokročilé klimatizační technologie s naší cenami ověnčenou nástěnnou jednotkou Stylish.

Navrženo pro splnění vašich potřeb

Objevte řešení klimatizace ve čtyřech stylových barevných variantách.

Prémiové chlazení a vytápění

Užívejte si dokonalé klima po celý rok.

Nejlepší výkon ve své třídě

Naše inovativní technologie zajišťuje špičkový výkon a spolehlivý provoz.

Chytré ovládání klimatu

Ovládejte zařízení Stylish snadno pomocí infračerveného dálkového ovladače nebo prostřednictvím aplikace, Alexy či Google Home.


O produktu Stylish

Jednotka Daikin Stylish.

Design s řadou ocenění

Stylish se ve vašem interiéru dokonale zabydlí díky čtyřem stylovým barevným variantám (bílá, stříbrná, černá a černé dřevo) a elegantnímu designu. Díky zaobleným rohům a štíhlým proporcím je Stylish nejkompaktnější designovou jednotkou dostupnou na trhu.

Cena Good Design Award 2017 s logem.
Ocenění 'iF' Design Award 2018.
Vítěz soutěže o cenu Reddot award 2018 s logem
Stylish_coanda_PT_ci2019.png

Větší pohodlí

Vychutnejte si nejlepší komfort a energetickou účinnost díky inovativním technologiím, jako je tichý ventilátor, inteligentní tepelné senzory a inteligentní distribuce teploty v místnosti.

Čistý a zdravý vzduch

Dopřejte si čistý a zdravý vzduch díky různým filtračním technologiím Daikin, které odstraňují částice, alergeny a pachy.

FTXA-BS_2_03.2_Installation-pictures_v2.jpg
Majitelka domu používající aplikaci Daikin Residential Controller na svém chytrém telefonu.

Chytré ovládání klimatu

Stylish nabízí různé způsoby řízení domácího prostředí. Jednotku můžete ovládat pomocí infračerveného dálkového ovladače, aplikace Daikin Residential Controller na chytrém telefonu nebo hlasovým ovládáním prostřednictvím Alexy nebo Google Home.

Dodává se ve 4 barvách: bílá, stříbrná, černá a černé dřevo

Kompaktní a funkční design vhodný do každého interiéru.

-NOVINKA- matná černá barva

Jednotky Daikin Stylish ve 4 barvách. Bílá, stříbrná, černá a černé dřevo.
 
Jednotka Daikin Stylish ve verzi černé dřevo.
Jednotka Daikin Stylish ve stříbrné verzi.
Jednotka Daikin Stylish v bílé verzi.
Jednotka Daikin Stylish v černé verzi.

Více informací

Proč si vybrat jednotku Stylish?

Jednotka Daikin Stylish.

Design s řadou ocenění

Vnitřní jednotka Stylish, inspirovaná svými předchůdkyněmi Daikin Emura a Ururu Sarara, získala hned tři prestižní mezinárodní ocenění za svůj inovativní design i vylepšené funkce: Good Design Award, IF DESIGN AWARD i Red Dot Product Design Award. Díky svým štíhlým rozměrům a zaobleným rohům jsou tyto klimatizační jednotky nejkompaktnější na trhu. Nově dostupné ve čtyřech barvách.

Cena Good Design Award 2017 s logem.
Ocenění 'iF' Design Award 2018.

Jednotka je dostupná ve 4 atraktivních barvách: bílá, stříbrná, černá a černé dřevo

Kompaktní a funkční design vhodný do všech interiérů

3 barvy
 
Technologie se střetává s designem

Inteligentní a výkonná klimatizace

Chytré tepelné snímače optimalizují výkon, Coanda efekt distribuci vzduchu po místnosti a vylepšený ventilátor nabízí vysokou účinnost s nízkou hladinou hluku. Jednotky Stylish využívají ekologičtější a účinnější chladivo R-32. A samozřejmě je můžete použít i do varianty multisplit pro chlazení více místností jedinou venkovní jednotkou.

Bližší pohled do vnitřku jednotky Stylish

a technologie při práci

Stylish_grideyesensor.png

Regulovaná vlhkost

Jednotka Stylish využívá pár různých automatických nastavení ventilátoru a kompresorů, aby vytvořila správnou rovnováhu mezi teplotou a vlhkostí v místnosti.

Stabilní teplota v místnosti

Mřížkový snímač v jednotce Stylish zjišťuje přízemní teplotu v místnosti jejím rozdělením do mřížky s 64 různými čtverci. Po zjištění aktuální teploty v místnosti a před přepnutím na rozsah proudění vzduchu, který nasměruje teplý nebo studený vzduch do potřebných oblastí, směřuje mřížkový snímač foukání vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.

Tichý provoz

Jednotka Stylish využívá nově navržený ventilátor, který optimalizuje průtok vzduchu a pomáhá tak dosahovat vyšší energetické účinnosti při nízké hlučnosti. Nový design ventilátoru dosahuje nejvyšší energetickou účinnost, ale při práci vydává tak nízký hluk, který uživatelé téměř vůbec neslyší.

Stylish_quietoperation.png

Čerstvý a čistý vzduch

Jednotka Stylish nabízí nejlepší kvalitu vnitřního vzduchu díky technologii Daikin Flash Streamer. Tento systém vytváří zdravý vnitřní vzduch odstraňováním prachových částic, alergenů a pachů.

Více informací