Daikin Stylish

Nová řada nástěnných klimatizací Stylish

Stylish je přiléhavé jméno pro naše nové, pevně zabudované, vnitřní klimatizační jednotky. Nad ostatními vynikají nejen skvělým výkonem pro chlazení i případné vytápění, mnoha zajímavými vychytávkami, ale především designem. Za design už byly oceněny hned na několika prestižních mezinárodních soutěžích. Věříme, že se budou líbit i vám.

Proč si vybrat jednotku Stylish?

Skvěle vypadá

Jednotka Stylish spojuje kvalitní design a špičkovou technologii Daikin do řešení, které se hodí do každého interiéru. U vnitřní jednotky máte na výběr hned ze 4 barev – bílá, stříbrná, černá a černé dřevo.

Přečtěte si více

Špičkové klimatizační řešení

Jednotka Daikin Stylish chladí i vytápí s energetickou účinností A+++ a je vybavena technologiemi pro maximální výkon a spolehlivý provoz.

Přečtete si více

Tichá

Nový typ ventilátoru zajišťuje, že jednotka je prakticky neslyšná. V režimu tichého chodu u ní můžete nerušeně spát celou noc.

Přečtete si více

Inteligentní

Jednotku Stylish můžete ovládat pomocí smartphonu nebo infračerveného dálkového ovládání.

Přečtete si více

Daikin Emura

Design s řadou ocenění

Vnitřní jednotka Stylish, inspirovaná svými předchůdkyněmi Daikin Emura a Ururu Sarara, získala hned tři prestižní mezinárodní ocenění za svůj inovativní design i vylepšené funkce: Good Design Award, IF DESIGN AWARD i Red Dot Product Design Award. Díky svým štíhlým rozměrům a zaobleným rohům jsou tyto klimatizační jednotky nejkompaktnější na trhu. Nově dostupné ve čtyřech barvách.

gooddesignaward_2017.png
BRC1H-if-design-award-710x460.png

Jednotka je dostupná ve 4 atraktivních barvách: bílá, stříbrná, černá a černé dřevo

Kompaktní a funkční design vhodný do všech interiérů

3 barvy
 
Černá verze
Stříbrná verze
Bílá verze
FTXA-BB_20_Installation-pictures_v2.jpg
Technologie se střetává s designem

Inteligentní a výkonná klimatizace

Chytré tepelné snímače optimalizují výkon, Coanda efekt distribuci vzduchu po místnosti a vylepšený ventilátor nabízí vysokou účinnost s nízkou hladinou hluku. Jednotky Stylish využívají ekologičtější a účinnější chladivo R-32. A samozřejmě je můžete použít i do varianty multisplit pro chlazení více místností jedinou venkovní jednotkou.

Bližší pohled dovnitř jednotky Stylish

a na její technologii

Coanda efekt 

Coanda effekt, který se již nachází v jednotce Ururu Sarara, optimalizuje průtok vzduchu pro komfortní klima. Speciálně navržené lamely zajišťují cílenější proudění vzduchu, které umožňuje lepší distribuci teploty po celé místnosti.

Stylish_coanda.png
Stylish_grideyesensor.png

Regulovaná vlhkost

Jednotka Stylish využívá pár různých automatických nastavení ventilátoru a kompresorů, aby vytvořila správnou rovnováhu mezi teplotou a vlhkostí v místnosti.

Stabilní teplota v místnosti

Mřížkový snímač v jednotce Stylish zjišťuje přízemní teplotu v místnosti jejím rozdělením do mřížky s 64 různými čtverci. Po zjištění aktuální teploty v místnosti a před přepnutím na rozsah proudění vzduchu, který nasměruje teplý nebo studený vzduch do potřebných oblastí, směřuje mřížkový snímač foukání vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.

Tichý provoz

Jednotka Stylish využívá nově navržený ventilátor, který optimalizuje průtok vzduchu a pomáhá tak dosahovat vyšší energetické účinnosti při nízké hlučnosti. Nový design ventilátoru dosahuje nejvyšší energetickou účinnost, ale při práci vydává tak nízký hluk, který uživatelé téměř vůbec neslyší.

Stylish_quietoperation.png

Čerstvý a čistý vzduch

Jednotka Stylish nabízí nejlepší kvalitu vnitřního vzduchu díky technologii Daikin Flash Streamer. Tento systém vytváří zdravý vnitřní vzduch odstraňováním prachových částic, alergenů a pachů.

Řídicí systémy

Inteligentní ovládání klimatizace, ať jste kdekoliv

Vnitřní jednotky klimatizace Stylish můžete ovládat pomocí smartphonu. Připojte se jednoduše k síti Wi-Fi, stáhněte si aplikaci online ovladače Daikin a začněte doma vytvářet ideální klima pro sebe i své nejbližší

Více informací