Daikin Ururu Sarara

Domácí nástěnná klimatizace Daikin Ururu Sarara

Ururu Sarara je nejlepší klimatizace na trhu s energetickou účinnosti A+++ během chlazení i při regulaci vlhkosti. Dokáže totiž nejen klimatizovat, ale také velmi účinně zvlhčovat nebo naopak odvlhčovat vzduch, i ho průběžně čistit od prachu, pylů, alergenů i virů a bakterií. Díky technologii Daikin Flash Streamer.

daikin20220510_kampan_klima_ver01_modul_1680x860px.png

Využijte dotace na pořízení klimatizace a ušetřete

Pokud budete používat vaši vestavnou klimatizaci i jako zdroj vytápění, neváhejte a využijte státní dotace v rámci programu Nová Zelená úsporám, a to ve výši až 60 000 Kč na rodinný dům nebo až 18 000 Kč na bytovou jednotku. My za vás vyřídíme dotaci zdarma a najdeme vám profesionální a spolehlivou montážní firmu, která zajistí instalaci klimatizace, uvedení do provozu včetně servisních služeb. 

Vaše dokonalé klima

Vychutnejte si dokonalé klima díky vynikajícímu výkonu a tichému provozu nástěnné jednotky Ururu Sarara.

Optimální výkon

Rychle a efektivně ochladí nebo vytopí jakoukoli místnost.

Inteligentní řízení vlhkosti

Systémy zvlhčování Ururu a odvlhčování vzduchu Sarara zajišťují správné množství vlhkosti ve vzduchu.

Větrání čerstvým vzduchem

Díky výkonné ventilaci jednotky Ururu Sarara si můžete užívat čerstvý vzduch v domácnosti i při zavřených oknech.

Inteligentní čištění vzduchu

Užijte si lepší a čistší vzduch. Daikin Flash Streamer rozkládá alergeny, jako jsou pyly a plísně, a odstraňuje pachy. Navíc funkce automatického čištění udržuje vysoký výkon systému a zároveň zajišťuje delší životnost.


O produktu Ururu Sarara

Snížený dopad na životní prostředí na grafu v kg CO2.

Energetická účinnost A+++

Ururu Sarara získává 80 % svého výkonu ze vzduchu a pouze 20 % z elektřiny. Kromě toho jednotka dále snižuje spotřebu energie pomocí řady inteligentních technologií a energeticky úsporných nastavení.

Bezkonkurenční komfort

Vychutnejte si mimořádný komfort díky třízónovému senzoru detekce pohybu systému Ururu Sarara. Senzor detekce pohybu směruje vzduch mimo osoby a rozpozná-li prázdnou místnost, automaticky přepne systém do úsporného režimu.

intelligent-eye-ururu-sarara2.png
Snížený dopad na životní prostředí na grafu v kg CO2.
reddot-design-2013-ururu-sarara.png

Inteligentní design

Díky filtru s automatickým čištěním a extrémně tichému provozu Ururu Sarara hladce zapadne do vašeho interiéru a životního stylu. Oceněný design jednotky byl inspirován japonským ventilátorem Ogi.

Chytrý telefon se zobrazenou aplikací Daikin Residential Controller.

Chytré ovládání klimatu

Ururu Sarara nabízí různé způsoby řízení klimatu v domácím prostředí. Jednotku můžete ovládat pomocí infračerveného dálkového ovladače, aplikace Daikin Residential Controller na chytrém telefonu nebo hlasovým ovládáním prostřednictívm Alexy nebo Google Home.

Už žádné škrábání v krku od ledového vzduchu z klimatizace

Trojité prostorové inteligentní čidlo pohybu používá snímače pro rozpoznání osob. Následně zaměří proud vzduchu mimo ně. Pokud systém zjistí, že je místnost prázdná, automaticky se přepne do režimu úspory energie

3AreaIntelligentEye.png

Vytvořeno pro váš interiér

Související produkty

Více informací