Tepelná čerpadla vzduch-vzduch

Klimatizace do domu, bytu i do kanceláře

Doma v i v práci se chceme cítit příjemně. Chladit v létě, nebo naopak hřát v zimě dovedou nástěnné klimatizace Daikin na jedničku. Jsou daleko účinnější než mobilní klimatizace. Navíc jsou velmi tiché. Umí vzduch odvlhčit, zvlhčit i vyčistit od alergenů, těkavých organických látek a choroboplodných zárodků. A přitom vypadají dobře.

daikin20220510_kampan_klima_ver01_modul_1680x860px.png

Využijte dotace na pořízení klimatizace a ušetřete

Pokud budete používat vaši vestavnou klimatizaci i jako zdroj vytápění, neváhejte a využijte státní dotace v rámci programu Nová Zelená úsporám, a to ve výši až 60 000 Kč na rodinný dům nebo až 18 000 Kč na bytovou jednotku. My za vás vyřídíme dotaci zdarma a najdeme vám profesionální a spolehlivou montážní firmu, která zajistí instalaci klimatizace, uvedení do provozu včetně servisních služeb. 

Co jsou tepelná čerpadla vzduch-vzduch?

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch vytápějí a chladí váš domov pomocí energie získané ze vzduchu a pouhých 20 % elektřiny – jde o mimořádně energeticky účinný způsob, jak dosáhnout dokonalé teploty po celý rok.

tepelná čerpadla vzduch-vzduch pro každý dům

Vyrobeno na míru jakémukoli domu

Ať už renovujete svůj dům nebo stavíte nový, tepelné čerpadlo vzduch-vzduch Daikin vyhoví všem vašim potřebám v oblasti chlazení a vytápění. Naše flexibilní jednotky se snadno instalují a jsou ideální pro nahrazení starých elektrických systémů. Jejich energetická účinnost A+++ a nízký dopad na životní prostředí navíc splňují všechny požadavky na ekologické budovy.

Nejlepší energetická účinnost ve své třídě

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch Daikin nabízejí díky řadě pokročilých řešení energetickou účinnost až A+++. Například naše charakteristická invertorová technologie snižuje spotřebu energie až o 30 % v porovnání se systémem bez invertoru, a to jednoduše tím, že podle potřeby upravuje otáčky motoru namísto jeho vypnutí a opětovného spuštění.

vybaveno naší technologií invertoru

Chlazení a vytápění až 5 místností

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch Daikin nabízejí řadu možností: buď připojíte jednu vnitřní jednotku k jedné venkovní jednotce, nebo použijete náš Multi-split systém a připojíte až pět vnitřních jednotek k jedné venkovní jednotce. Multi-split systém umožňuje efektivně chladit nebo vytápět až pět různých místností na různé teploty.

Více informací

Pouze jediný systém pro ohřev vody a klimatizování

V naší nové řadě Multi+ se k jediné venkovní jednotce připojí až 3 vnitřní jednotky a 90 nebo 120litrový zásobník teplé užitkové vody. Ohřev vody, chlazení a vytápění jsou hlavní silou tohoto cenově dostupného systému typu „vše v jednom“.


Více informací

Ilustrace pěti připojených jednotek Daikin

Typy vnitřních jednotek podle jejich umístění

tepelná čerpadla vzduch-vzduch pro nástěnnou montáž

Nástěnná montáž

Nástěnná montáž je jednou z nejčastějších. Naštěstí dnes už mají naše vnitřní jednotky design, který zapadne do každého interiéru a rozhodně v něm nepůsobí rušivě.

 

tepelná čerpadla vzduch-vzduch jako parapetní jednotky

Parapetní jednotky

Parapetní jednotky zajišťují klimatizaci nebo vyzařují sálavé teplo, podobně jako tradiční radiátory. Jejich ladný design a potrubí dokonale splynou s moderními interiéry.

tepelná čerpadla vzduch-vzduch do podhledu

Do podhledu

Jednotky do podhledu jsou ideální pro každý interiér. Nenápadně se instalují do podhledu, takže jsou vidět pouze větrací otvory.

Energetická účinnost

Snižte svůj dopad na životní prostředí a současně i své účty za energii – s nejvyšší možnou energetickou účinností, která je na trhu k dispozici.

Vytvořeno pro váš interiér

Naše jednotky, které jsou mezinárodně uznávané pro svůj skvělý design, hladce zapadnou do vašeho interiéru a vaše ovládání klimatu tak bude stylové.

Navrženo pro splnění vašich potřeb

Naše jednotky nabízejí řadu možností vytápění a chlazení pro jakoukoli místnost nebo domácnost, stejně jako snadnou instalaci, energetickou účinnost A+++ a stylový design.

Snadné ovládání a tichý provoz

Díky tichému provozu a snadnému ovládání z libovolného místa prostřednictvím aplikace naše tepelná čerpadla vzduch-vzduch hladce zapadnou do vašeho životního stylu.


Naše nejpopulárnější čerpadla vzduch-vzduch

ururu-sarara.png

Ururu Sarara

Nástěnné prémiové řešení A+++ pro chlazení, vytápění, zvlhčování, odvlhčování, větrání a čištění vzduchu.

FTXJ-AS_right.jpg

Daikin Emura

Designové nástěnné řešení až A+++ pro chlazení a vytápění. K dispozici v matné křišťálově bílé, elegantní stříbrné a matné černé.

Stylish H 2022 ilmalampopumppu musta FTXTA-BB.jpg

Stylish

Oceňované nástěnné řešení až A+++ pro chlazení a vytápění. K dispozici ve čtyřech barvách a vhodné do všech interiérů.

perfera-article-grid-2020.jpg

Perfera

Nástěnná jednotka s účinností až A+++ pro vytápění i chlazení, nabízí komfot a skvělý výkon.

Optimised_Heating_4_Banner_1645x1080px.png

Optimised Heating 4

ednotky pro vytápění i chlazení pro chladnější podnebí až do - 25°C s energetickou účinností A +++ pro vytápění.

Stylish_1200x340.jpg
 

Nástěnná jednotka Stylish

Jednotka Stylish spojuje vynikající design a technologii, aby nabídla kompletní klimatizační řešení pro každý interiér.

Chcete klimatizovat více místností?

Nástěnná (splitová) klimatizace může mít i multisplitovou variantu, kdy jedna venkovní jednotka chladí vzduch až v pěti místnostech.

 

 

Naše nejprodávanější klimatizace