Skip to main content

Klimatizace do domu, bytu i do kanceláře

Doma v i v práci se chceme cítit příjemně. Chladit v létě, nebo naopak hřát v zimě dovedou nástěnné klimatizace Daikin na jedničku. Jsou daleko účinnější než mobilní klimatizace. Navíc jsou velmi tiché. Umí vzduch odvlhčit, zvlhčit i vyčistit od alergenů, těkavých organických látek a choroboplodných zárodků. A přitom vypadají dobře.

bg-image

Multisplit systémy s 20% slevou a s možností získání dotace

Chcete snížit své náklady na chlazení, vytápění, ale třeba také na ohřev vody? Dbáte na to, aby provoz vašeho bytu, domu, nebo třeba menší kanceláře byl ekonomický a ekologický zároveň? Vsaďte na řešení Daikin. Vždy tu pro vás máme cenově výhodné nabídky kvalitních a tichých klimatizací, na které nově můžete získat i finanční příspěvek od státu.

Sleva se vztahuje i na nástěnné klimatizační jednotky Emura, Stylish a Perfera připojené k systémům Daikin Multi zakoupené do konce listopadu.

Co jsou tepelná čerpadla vzduch-vzduch?

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch vytápějí a chladí váš domov pomocí energie získané ze vzduchu a pouhých 20 % elektřiny – jde o mimořádně energeticky účinný způsob, jak dosáhnout dokonalé teploty po celý rok.

bg-image

Vyrobeno na míru jakémukoli domu

Ať už renovujete svůj dům nebo stavíte nový, tepelné čerpadlo vzduch-vzduch Daikin vyhoví všem vašim potřebám v oblasti chlazení a vytápění. Naše flexibilní jednotky se snadno instalují a jsou ideální pro nahrazení starých elektrických systémů. Jejich energetická účinnost A+++ a nízký dopad na životní prostředí navíc splňují všechny požadavky na ekologické budovy.

Nejlepší energetická účinnost ve své třídě

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch Daikin nabízejí díky řadě pokročilých řešení energetickou účinnost až A+++. Například naše charakteristická invertorová technologie snižuje spotřebu energie až o 30 % v porovnání se systémem bez invertoru, a to jednoduše tím, že podle potřeby upravuje otáčky motoru namísto jeho vypnutí a opětovného spuštění.

vybaveno naší technologií invertoru

Chlazení a vytápění až 5 místností

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch Daikin nabízejí řadu možností: buď připojíte jednu vnitřní jednotku k jedné venkovní jednotce, nebo použijete náš Multi-split systém a připojíte až pět vnitřních jednotek k jedné venkovní jednotce. Multi-split systém umožňuje efektivně chladit nebo vytápět až pět různých místností na různé teploty.

Více informací

Pouze jediný systém pro ohřev vody a klimatizování

V naší nové řadě Multi+ se k jediné venkovní jednotce připojí až 3 vnitřní jednotky a 90 nebo 120litrový zásobník teplé užitkové vody. Ohřev vody, chlazení a vytápění jsou hlavní silou tohoto cenově dostupného systému typu „vše v jednom“.


Více informací

Ilustrace pěti připojených jednotek Daikin

Typy vnitřních jednotek podle jejich umístění

Energetická účinnost

Snižte svůj dopad na životní prostředí a současně i své účty za energii – s nejvyšší možnou energetickou účinností, která je na trhu k dispozici.

Vytvořeno pro váš interiér

Naše jednotky, které jsou mezinárodně uznávané pro svůj skvělý design, hladce zapadnou do vašeho interiéru a vaše ovládání klimatu tak bude stylové.

Navrženo pro splnění vašich potřeb

Naše jednotky nabízejí řadu možností vytápění a chlazení pro jakoukoli místnost nebo domácnost, stejně jako snadnou instalaci, energetickou účinnost A+++ a stylový design.

Snadné ovládání a tichý provoz

Díky tichému provozu a snadnému ovládání z libovolného místa prostřednictvím aplikace naše tepelná čerpadla vzduch-vzduch hladce zapadnou do vašeho životního stylu.

Naše nejpopulárnější čerpadla vzduch-vzduch

 • Ururu Sarara

  Nástěnné prémiové řešení A+++ pro chlazení, vytápění, zvlhčování, odvlhčování, větrání a čištění vzduchu.

 • Daikin Emura

  Designové nástěnné řešení až A+++ pro chlazení a vytápění. K dispozici v matné křišťálově bílé, elegantní stříbrné a matné černé.

 • Stylish

  Oceňované nástěnné řešení až A+++ pro chlazení a vytápění. K dispozici ve čtyřech barvách a vhodné do všech interiérů.

 • Perfera

  Nástěnná jednotka s účinností až A+++ pro vytápění i chlazení, nabízí komfot a skvělý výkon.

 • Optimised Heating 4

  ednotky pro vytápění i chlazení pro chladnější podnebí až do - 25°C s energetickou účinností A +++ pro vytápění.

bg-image

Nástěnná jednotka Stylish

Jednotka Stylish spojuje vynikající design a technologii, aby nabídla kompletní klimatizační řešení pro každý interiér.

Chcete klimatizovat více místností?

Nástěnná (splitová) klimatizace může mít i multisplitovou variantu, kdy jedna venkovní jednotka chladí vzduch až v pěti místnostech.

 

 

Naše nejprodávanější klimatizace

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky