Skip to main content

Vývojové centrum Daikin pro země EMEA (EDC)

Investice do inovací

Poslání EDC

Poslání EDC

Naším cílem je zůstat na pozici lídra v oblasti výzkumu a vývoje na celosvětovém trhu s produkty pro vytápění. Toho dosahujeme tím, že přicházíme s inovativními řešeními pro zařízení HVAC-R, která budou vždy splňovat nejnovější ekologické požadavky.

Logo EDC

Vize EDC

Každé nové přelomové řešení začíná jako návrh „na kreslicím prkně“. Z návrhu se zrodí prototyp, který se následně vyhodnocuje, vylepšuje a testuje, až se přemění v konečný produkt. Ten je pak uveden na trh, kde je sledován a kontrolován s ohledem na případná budoucí zlepšení. To je v kostce popis procesů, které probíhají ve vývojovém centru EDC.

EDC je místo, kde se každodenní hmatatelný výzkum klimatu pod rukama vývojových pracovníků Daikin proměňuje v nejmodernější technologie zítřka. Hlavní sídlo vývojového střediska EDC leží v Ostende a Gentu (Belgie) a jeho pobočky lze najít v Güglingenu (Německo), Plzni (Česká republika), Istanbulu (Turecko) a Mantově (Itálie). Středisko EDC výzkumu a vývoje je tak vlastně mezinárodní sítí zaměřenou na inovace v oblasti zařízení HVAC-R.

Díky rozsáhlým zkušenostem z vývoje nejnovějších řešení vytápění slouží EDC v současné době jako základna a vývojové centrum výrobce Daikin pro testování a vytváření nových technologií a produktů pro Evropu, Střední východ a Afriku (země EMEA).

Vize EDC

Investice do našich zaměstnanců a infrastruktury

Při budování střediska EDC jsme do technologií a infrastruktury investovali téměř 13 milionů eur. Díky modernizaci stávajících zařízení a novým high-tech zkušebnám se EDC stalo místem, kde se testuje výkon a účinnost našich výrobků, aby bylo dosaženo požadovaných úrovní komfortu, energetické účinnosti a spolehlivosti ve všech klimatických podmínkách.

Středisko EDC je rozčleněno do několika různých oddělení, například oddělení vývoje produktů, spolehlivosti a kompatibility. Každé z těchto oddělení vedou specialisté z mnoha různých oborů, kteří mají příležitost vzájemně spolupracovat a společně utvářet budoucnost oblasti zařízení HVAC-R.

Chcete se stát členem našeho týmu EDC?

V současnosti hledáme do našeho talentovaného týmu EDC nové odborníky! Pokud jste zapálenými odborníky zaměřenými na vývoj nejnovějších technologií a chcete pracovat v high-tech prostředí, možná hledáme právě vás. Vítáme zájem absolventů vysokých škol technického zaměření se silným zájmem o produkty Daikin.

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky