Skip to main content

Pro vaše podnikání

Zajištění vynikající kvality vnitřního vzduchu díky kompletním řešením pro řízení klimatu budov

bg-image

Ve vnitřních prostorách trávíme v průměru 90 % svého času – ať už pracujeme, učíme se, nakupujeme, relaxujeme nebo si užíváme čas se svými blízkými. Zajištění přívodu a cirkulace čerstvého, čistého vzduchu uvnitř budov proto nebylo nikdy pro kvalitu tohoto prostředí důležitější než dnes. Bezpečné, zdravotně nezávadné a osvěžující klima znamená lepší pohodu pro každého z nás.

Podívejte se, jak můžete se společností Daikin zaujmout nový přístup ke kvalitě vnitřního vzduchu.

 • Větrání

  Nabízíme nejširší škálu větrání na trhu, od malých větracích jednotek s rekuperací až po velké vzduchotechnické jednotky – všechny vyrábíme podle výjimečných standardů kvality a pro bezproblémovou integraci do jakéhokoli komerčního prostoru.

 • Komerční čističky vzduchu

  Plug & play, mobilní recirkulační jednotky s vysokou účinností filtrace a možnostmi germicidního UV záření - pre lepší kvalitu vnitřního vzduchu v komerčních prostorech.

   

 • Technologie automatického čištění

  Naše kazetové jednotky s kruhovým výdechem a skryté podstropní jednotky mohou být vybaveny filtry s automatickým čištěním, které zvyšují efektivitu, pohodlí a spolehlivost. Zlepšení kvality ovzduší v místnosti díky zabránění usazování prachu a zápachu na filtru.

 • Doporučení pro zlepšení kvality vnitřního vzduchu

  Jako specialista na řešení HVAC-R by vám společnost Daikin ráda poskytla užitečné rady, jak efektivně větrat kanceláře, restaurace nebo obchody, jak zlepšit kvalitu vnitřního ovzduší a jak bezpečně provozovat vaši budovu.

Základní kontakty

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Dotace a SVT kódy

Často kladené otázky

Partnerský portál

Prohlédněte si náš virtuální showroom

Často kladené otázky

Partnerský portál

Katalogy a ceníky